320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Karm ikka kui Lehmann ja Henry RBNY lähevad, sest siis Lindpere pole enam kõige suurem staar.
    noob

    Kommentaar


      we'll just agree to disagree on all of this. i still think im right, you still think you're right. this is not going to get us anywhere lol

      please no. unfortunately, so many aging european players' agents use New York as a contract tool, so they can get a better contract with their current club because "New York is very interested in the player". Don't read into it that much unless they quote the player themselves. Thierry Henry has said numerous times he wants to finish his career in New York, so all stories saying hes coming to NY can pretty much be taken as close to face value as possible.

      Kommentaar


        been trying ot find this link all morning lol, but you can click here to see all the "big name" players that have been linked to New York in the past few months

        you can make an entire starting XI out of the players linked to NY haha

        Kommentaar


          Pange end siis valmis. Mina lähen puhkan hea 5 tundi ning olen õigeks ajaks kohal.

          Kommentaar


            ma istun niisama 5 tundi ja olen õigeks ajaks kohal

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              huvitav mida neile näiteks siis sünnikohaks kirjutatakse kes näiteks sünnivad lennukis kusagil ookeani kohal
              Sõltub mis lipu all lennuk lendab. Kui on eestis regatud lennuk, siis sünniti Eestis, kui USA lennuk, siis USAs.

              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
              vanemate järgi ei peaks kodakondsuse saama sellisel juhul?
              Muide, ei tasu segi ajada sünnikohta ja kodakondsust
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Muide, ei tasu segi ajada sünnikohta ja kodakondsust
                läks väheke segamini jah see asi, ei süvenenud asjasse väga

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  ma istun niisama 5 tundi ja olen õigeks ajaks kohal
                  ma teen sama asja

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Sõltub mis lipu all lennuk lendab. Kui on eestis regatud lennuk, siis sünniti Eestis, kui USA lennuk, siis USAs.
                    kusagil ookeanilaevadel võib siis palju beebisid sündida, sünnikohaga Malta
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      huvitav mida neile näiteks siis sünnikohaks kirjutatakse kes näiteks sünnivad lennukis kusagil ookeani kohal
                      Rio "Born at sea" Mavuba tervitab.

                      Kommentaar


                        mõni link ka? ma veetle'st ei leidnud ühtegi

                        Kommentaar


                          OK, KICK OFF

                          Kommentaar


                            Suured tänud

                            Kommentaar


                              New York sai oma teise võidu kätte võites võõrsil Seattle Sounders FCd, lõpskoori 1:0. Värava autor Macoumba Kandji, Lindpere nurgalöögist. New York sai üle pika aja võõrsil võidu. Viimane võit tuli 2008 aasta Mai kuus.

                              Kommentaar


                                Uskumatu - Lindpere Alistas Ljunbergi

                                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                                New York sai oma teise võidu kätte võites võõrsil Seattle Sounders FCd, lõpskoori 1:0. Värava autor Macoumba Kandji, Lindpere nurgalöögist. New York sai üle pika aja võõrsil võidu. Viimane võit tuli 2008 aasta Mai kuus.
                                Tegelt andis keegi nurgalöögi peaga väravaette sööduks aga kiitus Lindperele.

                                Lindperelt taas hea mäng, Bullsi kaitse oli täna nati Bullshit. Ründajad näitasid halba realiseerimist ning palli ei suudetud hoida. Samas võib rahule jääda, sest 3 väärtusliku punkti võõrsilt olemas.

                                Lisaks suurepärane uudis, et LINDPERE 1-0 Ljunberg
                                OK, KICK OFF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X