320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Post

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Sander Post\'

    Algselt postitas Kebab


    Loodetavasti pärast seda artiklit Vejle BK katkestab lepingu Postiga. Kunagi pole teada, kunas Postil katus jälle sõitma hakkab ja tüüp kellelegi eluohtlikke vigastusi tekitab. Taanis juba kahemängulise keelu ja vastasklubile selle eest rahatarahvi määramisega ei pääse.
    Loodetavasti pärast neid postitusi soccerneti foorum katkestab \"lepingu\" realiseerimisaja ületanud Kebabiga. Kunagi pole teada, kunas Kebabil katus jälle sõitma hakkab ja tüüp arulagedalt sülge pritsima hakkab.
    Algselt postitas tank
    Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Sander Post\'

      Algselt postitas Kebab


      Algselt postitas päkapikk


      Kas sinu arvamus on siis selline,et Sander Post ei tohigi enam jalgpalli mängida???et kurat teab millal tal katus jälle sõitma hakkab?või ei tohi ta ainult taanis mängida,sest seal nii kergelt ei pääse,aga Eestis tagugu vastaseid kuidas jõuab.
      Eestis ta tohibki ju taguda kuidas jõuab. Peksku kasvõi vigaseks, midagi ei juhtu. Pärast ajakirjanduses hea möliseda: \"Pole midagi valesti teinud\". Isegi kogemata juhtumisel peaks olema häbi, et teise peaaegu vigaseks lõi. See löök võib ka aastate pärast mõju hakata avaldama. Tore on muidugi, et ka EJL näib sellist käitumist heaks kiitmas.
      Kriminaaluurimise alla sattunud Posti (20) kahtlustatakse kehalises väärkohtlemises, mille eest karistusseadustik näeb ette rahalise karistuse või kuni kolm aastat vangistust.



      Kas sa sellest lausest loedki välja ,et ta tohib teha mida tahab?tundub,et oled kah kunagi pea pihta hea obaduse saanud,ning praegu hakkab see juba tunda andma.
      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Sander Post\'

        Algselt postitas päkapikk
        Kas sa sellest lausest loedki välja ,et ta tohib teha mida tahab?tundub,et oled kah kunagi pea pihta hea obaduse saanud,ning praegu hakkab see juba tunda andma.
        Minu arvates viitab Kebab sellele, et kui Levadia poleks seda kohtumist omaalgatuslikult filminud, vaikinuks EJL ja Flora Posti tehtu maha.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Sander Post\'

          Algselt postitas Oll



          Loodetavasti pärast neid postitusi soccerneti foorum katkestab \"lepingu\" realiseerimisaja ületanud Kebabiga. Kunagi pole teada, kunas Kebabil katus jälle sõitma hakkab ja tüüp arulagedalt sülge pritsima hakkab.

          Sind ja sinu asjalikke kommentaare ma ootasingi

          Ja tegelikult, kõik kes midagi KLUBI ja selle liikmete vastu ütlevad tuleks ju foorumist bännida! See sulle meeldiks? Kuidas ta julgeb midagi öelda! Kohe tuleb foorumi keeld panna.
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Sander Post\'

            Algselt postitas Kebab


            Algselt postitas Oll



            Loodetavasti pärast neid postitusi soccerneti foorum katkestab \"lepingu\" realiseerimisaja ületanud Kebabiga. Kunagi pole teada, kunas Kebabil katus jälle sõitma hakkab ja tüüp arulagedalt sülge pritsima hakkab.

            Sind ja sinu asjalikke kommentaare ma ootasingi

            Ja tegelikult, kõik kes midagi KLUBI ja selle liikmete vastu ütlevad tuleks ju foorumist bännida! See sulle meeldiks? Kuidas ta julgeb midagi öelda! Kohe tuleb foorumi keeld panna.
            Mina oleksin küll nõus

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Sander Post\'

              Ei maksa siin Kebabi seisukohti nii mustata midagi..

              (Sander) Posti käitumist ei suuda ma kuidagi õigustada. Hokis ei kergitaks keegi selle peale kulmugi, kuid jalgpallis ei suuda ma sellist tegu millegi mõistlikuga põhjendada.

              Tegelikult oleks see Sandrile parajaks õppetunniks, kui nüüd selle tõttu peaks leping Vejlega ära jääma. Noor mees, aega on.. võib tegude üle siin veel järele mõelda küll.

              Pole Eesti vuthuvilised tuntud kui löömavennad ning ei salli sellist käitumist ka potentsiaalsetelt koondisekandidaatidelt.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Sander Post\'

                Algselt postitas Kebab


                Algselt postitas Oll



                Loodetavasti pärast neid postitusi soccerneti foorum katkestab \"lepingu\" realiseerimisaja ületanud Kebabiga. Kunagi pole teada, kunas Kebabil katus jälle sõitma hakkab ja tüüp arulagedalt sülge pritsima hakkab.

                Sind ja sinu asjalikke kommentaare ma ootasingi

                Ja tegelikult, kõik kes midagi KLUBI ja selle liikmete vastu ütlevad tuleks ju foorumist bännida! See sulle meeldiks? Kuidas ta julgeb midagi öelda! Kohe tuleb foorumi keeld panna.
                See on \"tore\", et ootasid.

                Kas sulle ei tundu, et see Flora vastasus on hakanud nõjajahi tunnuseid omandama?

                Kõik, mis Flora teeb on halb.
                Kõik, kes Florat natukenegi julgevad kaitsta, on ka halvad.
                Ja mis kõige absurdsem-kõik Flora mängijad on halvad. OK, oletame, et oli meeletu vandenõu, mille tagajärjel Post sai \"ainult\" kaks mängu bänni.
                Usud ise ka, et Postil endal oli midagi selle EJL \"veenmisega\" pistmist??? Läks viskipudeliga Kanniku ukse taha ja ütles a`la teeme kaks mängu keeldu??? Ma arvan, et isegi kiirtoit ei ole nii rumal, et seda uskuda. Nii et kui te kuskilt luukeresid otsite, vaadake ikka Eesti jalgpalli kõige negatiivsema persooni-Pohlaku poole. Siis jätkub teil juttu kauemaks.
                Algselt postitas tank
                Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Sander Post\'

                  Algselt postitas Oll


                  Algselt postitas Kebab


                  Algselt postitas Oll



                  Loodetavasti pärast neid postitusi soccerneti foorum katkestab \"lepingu\" realiseerimisaja ületanud Kebabiga. Kunagi pole teada, kunas Kebabil katus jälle sõitma hakkab ja tüüp arulagedalt sülge pritsima hakkab.

                  Sind ja sinu asjalikke kommentaare ma ootasingi

                  Ja tegelikult, kõik kes midagi KLUBI ja selle liikmete vastu ütlevad tuleks ju foorumist bännida! See sulle meeldiks? Kuidas ta julgeb midagi öelda! Kohe tuleb foorumi keeld panna.
                  See on \"tore\", et ootasid.

                  Kas sulle ei tundu, et see Flora vastasus on hakanud nõjajahi tunnuseid omandama?

                  Kõik, mis Flora teeb on halb.
                  Kõik, kes Florat natukenegi julgevad kaitsta, on ka halvad.
                  Ja mis kõige absurdsem-kõik Flora mängijad on halvad. OK, oletame, et oli meeletu vandenõu, mille tagajärjel Post sai \"ainult\" kaks mängu bänni.
                  Usud ise ka, et Postil endal oli midagi selle EJL \"veenmisega\" pistmist??? Läks viskipudeliga Kanniku ukse taha ja ütles a`la teeme kaks mängu keeldu??? Ma arvan, et isegi kiirtoit ei ole nii rumal, et seda uskuda. Nii et kui te kuskilt luukeresid otsite, vaadake ikka Eesti jalgpalli kõige negatiivsema persooni-Pohlaku poole. Siis jätkub teil juttu kauemaks.

                  Appi, ma ei viitsi oma juttu jälle ümber kirjutama hakata. Ajaloost rääkides kritiseerisin mina flora süsteemi juba selle loomisest alates. Too oli aeg kus ma olin pea ainuke, kes selle vastu sõna võttis. Sain foorumites kambakaid nii, et tolmas:-) Hiljem on ka mitmed teised selles vigu hakanud nägema. Jah, olen seda süsteemi juba algusest peale jamaks pidanud. Ja üks hea (isegi titaanlik) näide on antud Posti juhtum.

                  Ma tahaks teada kuidas eluohtliku vigastuse varjamine \"natuke\" flora kaitsmine välja näeb?
                  Ei ole kuskil öelnud, et kõik flora mängijad halvad on. Äkki tood näiteid?
                  Kas tõesti ei ole märganud seoseid Flora ja EJL-du vahel? Väidad, et nad on üksteisest sõltumatud?

                  Aga kui sul midagi enam öelda pole, siis palun ära hakka mind lolliks, rumalaks, arulagedaks, kiirtoiduks jne. nimetama, eks?
                  Aga bänni teeks mulle ikka ära, kui võimu oleks? Või trahvi vähemalt? Täpselt EJL-i käitumine.
                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Sander Post\'

                    Kas keegi seda intsidenti millest siin laialt räägitakse ka ise kusagilt näinud on?

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Sander Post\'

                      Algselt postitas priity


                      Kas keegi seda intsidenti millest siin laialt räägitakse ka ise kusagilt näinud on?
                      Siin räägitakse tegelikult juba 1001\'st korda Flora süsteemist.

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Sander Post\'

                        . . . aga ma paneks ka ühe võrdlusmärgi seekord Eesti ja Itaalia Jalgpalli Liitude vahele miskine vandenõu vist ...

                        Kaks mitte eriti vana uudist portaalist http://sport.etv.ee/

                        Jalgpalliliidu distsiplinaarkomisjon määras karistusi
                        08.06.2005


                        Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) Kohtunike määramise ja distsiplinaarkomisjoni (KMDK) 7. juunil toimunud koosolekul olid arutlusel järgmised päevakorrapunktid:

                        ....

                        16. Võistkonna FC Levadia Tallinn avaldus määrata karistus FC Flora mängijale Sander Postile tema käitumise eest Eesti meistrivõistluste Meistriliiga mängus 22. mail 2005 a.

                        Otsustati:
                        16.1 Diskvalifitseerida võistkonna FC Flora mängija Sander Post vastasmängija suhtes mängusituatsioonis ettevaatamatu käitumise eest 2 mänguks.

                        ...

                        Seotud rubriik: Jalgpall


                        Christian Vierit ootab ees mängukeeld
                        09.06.2005


                        Itaalia jalgpalliklubi Milano Interi ründaja Christian Vieri sai kahe mängu pikkuse võistluskeelu, kuna lõi Serie A tänavuse hooaja viimases voorus Reggina Calcio Ivan Franceschinit näkku.

                        Väljakukohtunik Vieri tempu küll ei märganud, kuid 31-aastase itaallase keelatud võtted tulid ilmsiks pärast videolindi uurimist.

                        Seega peab Vieri tribüünilt jälgima tuleva hooaja kahte esimest mängu.



                        Seotud rubriik: Jalgpall

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Sander Post\'

                          Olin staadionil. Palli kahevõitluspaaril Post-Cepauskas ei olnud, see oli juba mõne aja eest kaugemale veerenud. Äkisti oli leedukas pikali maas ja kui see oli simuleerimine, siis tuleb mehele au anda, sest verejooks nägi küll päris ehtne välja. Ehk, siis mänguolukorrast, kus keegi küünarnukk ees üles hüppab, rääkida küll ei saa. Inetu lugu igatahes

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Sander Post\'

                            käisin vaatamas eesti -portugal U 21 mängu ja seal sander säras pallist mööda lõõmise ja kobatsemisega,aga väga hea et hiiglase kasvuga eesti keskkaitsja sinna läks.ja loodame et sander veljesse püsima jääb ja et velje ka ennast sas liigasse murrab.arene sander!
                            edu talle! vaata et sa mängima õpid!
                            Pilt kus trumm on?

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Sander Post\'

                              Algselt postitas tank


                              Olin staadionil. Palli kahevõitluspaaril Post-Cepauskas ei olnud, see oli juba mõne aja eest kaugemale veerenud. Äkisti oli leedukas pikali maas ja kui see oli simuleerimine, siis tuleb mehele au anda, sest verejooks nägi küll päris ehtne välja. Ehk, siis mänguolukorrast, kus keegi küünarnukk ees üles hüppab, rääkida küll ei saa. Inetu lugu igatahes
                              tank tahaks täpsustada mõnda detaili, mis võiks uurimisele oluliselt kaas aidata :

                              1) mis staadionil sa olid?
                              2) milliseid kahevõistluspaare veel täheldasid?
                              3) kas leedukas oli selili, külili, näoli ja kummalt poolt tal verejooks hakkas?
                              4) kus ja kuna verejooks lõppes ja milline oli leeduka asend?
                              5) milliseid küünarnukk ees üleshüppavaid mängijaid veel täheldasid?
                              6) kas teatasid oma tähelepanekutest ka vastavatele organitele?

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Sander Post\'

                                Algselt postitas Corinthian
                                . . . aga ma paneks ka ühe võrdlusmärgi seekord Eesti ja Itaalia Jalgpalli Liitude vahele miskine vandenõu vist ...
                                Palun kirjelda, mida Vieri tegi. Kui sa seda ei suuda, siis palun põhjenda, miks need kaks juhtumit on sinu arvates võrreldavad - kas ainult tegusõna lõi pärast?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X