320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper (134/38)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Andres Oper\'

    Algselt postitas eestimees


    Algselt postitas Mrg


    kotka hall, kotka staadion, hiiu uus staadion, lasnamäe kergejõustikuhall ja statka, vismari, hulk koolistaadione. ehk on veel, ma kah ei tea kõiki kohti aga tean plaani mille järgi tuleb neid veel juurde.
    keskerakond??? uuri uuesti! hiiu ja wismari?:P tee faktid selgeks

    linna töö ONGI toetada, seda teeks iga partei sest muidu neid tagasi keegi ei vali, see on elementaarne toetus
    Vismari koha pealt ma pead ei anna, aga Hiiule pani linnaosa pappi sest see ongi linna staadion ja Nõmmel on keskerakond võimul.
    Tead, tegelikult ei taha ma üldse siin mingi poliitikateemat ajada, mind ennast see absoluutselt ei huvita. Aga nähes iga päev vaeva, et lastel pole kuskil treenida ja rikkad kossuklubid napsavad kõik suurte saalide ajad enda kätte, vot siis ma olen küll nõus võitlema selle eest, et lapsed saaks sporti teha ja ei p eaks talvel väljas treenima. Hetkel on meie koolis olukord, kus lapsed peavad 1 trenni talvel väljas olema, sest ei saa saaliaegasid.
    Muidugi mujal maailmas ehitatakse kõik statkad ja saalid riigi rahaga, aga eestis on ikka suur asi, kui raha eraldatakse selle jaoks. Usu ma tean, millest ma räägin, olen nii ministeeriumi kui linna uksi tuulutanud, spordiametile taotlusi teinud, et lastele turniirisõiduks raha saada ja et mingeid paremaid saalirendi tingimusi saada. väga raske on. Ehk ma olen naiivne, aga loodan et andres saab natukenegi midagi ära teha nii erakonna sees kui üldiselt, et seda raha tuleks rohkem lastele ja spordile nii nagu see on mujal maailmas.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Andres Oper\'

      Algselt postitas Mrg


      Algselt postitas eestimees


      Algselt postitas Mrg


      kotka hall, kotka staadion, hiiu uus staadion, lasnamäe kergejõustikuhall ja statka, vismari, hulk koolistaadione. ehk on veel, ma kah ei tea kõiki kohti aga tean plaani mille järgi tuleb neid veel juurde.
      keskerakond??? uuri uuesti! hiiu ja wismari?:P tee faktid selgeks

      linna töö ONGI toetada, seda teeks iga partei sest muidu neid tagasi keegi ei vali, see on elementaarne toetus
      Vismari koha pealt ma pead ei anna, aga Hiiule pani linnaosa pappi sest see ongi linna staadion ja Nõmmel on keskerakond võimul.
      Tead, tegelikult ei taha ma üldse siin mingi poliitikateemat ajada, mind ennast see absoluutselt ei huvita. Aga nähes iga päev vaeva, et lastel pole kuskil treenida ja rikkad kossuklubid napsavad kõik suurte saalide ajad enda kätte, vot siis ma olen küll nõus võitlema selle eest, et lapsed saaks sporti teha ja ei p eaks talvel väljas treenima. Hetkel on meie koolis olukord, kus lapsed peavad 1 trenni talvel väljas olema, sest ei saa saaliaegasid.
      Muidugi mujal maailmas ehitatakse kõik statkad ja saalid riigi rahaga, aga eestis on ikka suur asi, kui raha eraldatakse selle jaoks. Usu ma tean, millest ma räägin, olen nii ministeeriumi kui linna uksi tuulutanud, spordiametile taotlusi teinud, et lastele turniirisõiduks raha saada ja et mingeid paremaid saalirendi tingimusi saada. väga raske on. Ehk ma olen naiivne, aga loodan et andres saab natukenegi midagi ära teha nii erakonna sees kui üldiselt, et seda raha tuleks rohkem lastele ja spordile nii nagu see on mujal maailmas.
      jõudu ja jaksu sulle

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Andres Oper\'

        Ilgelt offtopik ja mõttetu küsimus aga niisama huvitab. Marge, kas Andres ise ka vahest siia foorumisse satub?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Andres Oper\'

          Algselt postitas Mrg
          Muidugi mujal maailmas ehitatakse kõik statkad ja saalid riigi rahaga, aga eestis on ikka suur asi, kui raha eraldatakse selle jaoks. Usu ma tean, millest ma räägin, olen nii ministeeriumi kui linna uksi tuulutanud, spordiametile taotlusi teinud, et lastele turniirisõiduks raha saada ja et mingeid paremaid saalirendi tingimusi saada. väga raske on. Ehk ma olen naiivne, aga loodan et andres saab natukenegi midagi ära teha nii erakonna sees kui üldiselt, et seda raha tuleks rohkem lastele ja spordile nii nagu see on mujal maailmas.
          Vot siia ongi koer maetud. On fakt, et riik ja kohalik omavalitsus peavadki makse kasutama kodanike heaolu parandamiseks, sealhulgas sportimisvõimaluste parandamiseks, kuid Eestis käib asi ainult läbi poliitika.
          See uste tuulutamine on igale klubijuhile juba masendavaks muutunud, et ilmselt võivad kõik rääkida ametnike suhtumisest absurdilugusid.
          Ent ma kardan, et Oper ulatas praegu kuradile sõrme.
          Lootsin kaua, et ühel hetkel võtab spordirahvas end kokku ja asub üheskoos tegutsema, et olla vastu sponsorite ja poliitikute liigsele domineerimisele spordielus.

          üks kommentaar Postimehes
          Ent paraku ei näe ma ühestki otsast, et selline asi võib juhtuda - erinevad spordialad ja spordiklubid võitlevad omavahel iga krooni eest ja on selle nimel kõigeks valmis.
          Nii et ma ei imesta, kui näeme varsti Sind, Marge, alasti mõnd firmat reklaamimas, et saada noorte jaoks ressursse. Kahjuks mina nii seksikas välja ei näe ja sellist pakkumist ei saa.
          Praegu kardan, et Andrese liitumine muudab spordi rahastamise veelgi politiseeritumaks. Kui Keskerakond tahab sporti arendada, võinuks nad palgata Andrese nt oma spordinõunikuks. Ent loodan, et eksin.
          Off-topic: loodan, et Tartu Maag lõpetab peagi oma eksistentsi, sest mitte ei meeldi kuningliku spordiala juures klubide idenditeeti solkivad firmanimed. Kas keegi kujutab ette, et Manchester Unitedi asemel mängiks varsti Manchester Vodafone (või kes neil särgisponsor ongi).

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Andres Oper\'

            Algselt postitas 17


            Ilgelt offtopik ja mõttetu küsimus aga niisama huvitab. Marge, kas Andres ise ka vahest siia foorumisse satub?
            jah,vägagi tihti. kust mujalt ikka eesti jalka infot saada. eks ta loeb ja muigab hollandis kodus, mis mina ja teie kirjutame

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Andres Oper\'

              Algselt postitas Mrg


              Algselt postitas 17


              Ilgelt offtopik ja mõttetu küsimus aga niisama huvitab. Marge, kas Andres ise ka vahest siia foorumisse satub?
              jah,vägagi tihti. kust mujalt ikka eesti jalka infot saada. eks ta loeb ja muigab hollandis kodus, mis mina ja teie kirjutame
              õnneks keegi teda ei kritiseeri siin, pole põhjust vä see kesk jama

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Andres Oper\'

                Algselt postitas Raimo


                üks kommentaar Postimehes
                Ent paraku ei näe ma ühestki otsast, et selline asi võib juhtuda - erinevad spordialad ja spordiklubid võitlevad omavahel iga krooni eest ja on selle nimel kõigeks valmis.
                Nii et ma ei imesta, kui näeme varsti Sind, Marge, alasti mõnd firmat reklaamimas, et saada noorte jaoks ressursse. Kahjuks mina nii seksikas välja ei näe ja sellist pakkumist ei saa.
                Praegu kardan, et Andrese liitumine muudab spordi rahastamise veelgi politiseeritumaks. Kui Keskerakond tahab sporti arendada, võinuks nad palgata Andrese nt oma spordinõunikuks. Ent loodan, et eksin.
                Off-topic: loodan, et Tartu Maag lõpetab peagi oma eksistentsi, sest mitte ei meeldi kuningliku spordiala juures klubide idenditeeti solkivad firmanimed. Kas keegi kujutab ette, et Manchester Unitedi asemel mängiks varsti Manchester Vodafone (või kes neil särgisponsor ongi).

                väga lahe kommentaar. kui 2 kilehalli juurde tuleks linna alates sellest sügisest, siis võiks särgi seljast visata küll selle nimel ))

                eks näeb, mis saab. Fakt on see, et Andres katsub seda probleemi ja sõnumit , mis laste ja noorte spordis toimub, kuidagi ka poliitilisele ringkonnale kanaliseerida, sest ütlen ausalt, et iga aasta mõtleme, kas panna kool kinni või finantseerida edasi! olulist abi ei tule ei riigilt, linnalt ega ka mitte toetajatelt,ainult vanemad on nõus raha lapse peale kulutama, aga kas on õige seda teha oma netopalgast, kui võiks teha maksude arvelt, mis laekuvad selle jaoks. Ütle mis sa tahad, aga läbi viimase 10 aasta on keskerakonnal kõige rohkem võimu olnud eestis ja see on ka üks põhjusi, miks andres valis nendega koostöö.
                Kui õige või vale see keskerakond on, eks seda näitab aeg, aga andrest kommuks või savisaare jüngriks sõimata ei ole mõtet- tal ja minul on eesmärk vaid selles, et nii meie kui teiste klubide lastel olukord paraneks ja et kõigil, kes lastega tegelevad, ei kaoks motivatsioon ära.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Andres Oper\'

                  Algselt postitas Mrg


                  Algselt postitas Raimo


                  üks kommentaar Postimehes

                  aga andrest kommuks või savisaare jüngriks sõimata ei ole mõtet- tal ja minul on eesmärk vaid selles, et nii meie kui teiste klubide lastel olukord paraneks ja et kõigil, kes lastega tegelevad, ei kaoks motivatsioon ära.
                  andrest pole keegi kommuks sõimanud! vähemalt ma pole tähele seda pand

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Andres Oper\'

                    Algselt postitas eestimees


                    Algselt postitas Mrg


                    Algselt postitas Raimo


                    üks kommentaar Postimehes

                    aga andrest kommuks või savisaare jüngriks sõimata ei ole mõtet- tal ja minul on eesmärk vaid selles, et nii meie kui teiste klubide lastel olukord paraneks ja et kõigil, kes lastega tegelevad, ei kaoks motivatsioon ära.
                    andrest pole keegi kommuks sõimanud! vähemalt ma pole tähele seda pand
                    sul on õigus, ma eksin, see on delfis põhitermin, mitte siin. ma nüüd lõpetan selle teema.

                    Ja mul ettepanek, et jätaks selle soccerneti jalgpallifoorumiks, sest karta on et kõiki see poliitika ei huvita ja pole mõtet risustada foorumit. kui keegi tahab midagi andresele edasi öelda, et kui nõme ta on ja kuidas temast enam lugu ei peeta, siis saatke oper@oper.ee ja saadan andresele edasi.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Andres Oper\'

                      Algselt postitas eestimees


                      Algselt postitas Mrg


                      Algselt postitas Raimo


                      üks kommentaar Postimehes

                      aga andrest kommuks või savisaare jüngriks sõimata ei ole mõtet- tal ja minul on eesmärk vaid selles, et nii meie kui teiste klubide lastel olukord paraneks ja et kõigil, kes lastega tegelevad, ei kaoks motivatsioon ära.
                      andrest pole keegi kommuks sõimanud! vähemalt ma pole tähele seda pand
                      Tõesti. Siin oli ju ainult üks kommentaar kus kirjutati otsesõnu, et Andresele meeldib Eesti NSV

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Andres Oper\'

                        Minge s.o.m. puzzi oma jutuga. Mees teab mida teeb ja keda see kotib kuhu ta kuulub ega ta siis zitta hakka panema. Vaba mees, vabal maal. Asi ka mida kommenteerida.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Andres Oper\'

                          kõik on tore. partei on tore. jalgpalli ja noortespordi arendamine on tore.
                          kui parteisse tuleb astuda selleks, et jalgpallipoisid saaksid saali mängima, siis see ei ole tore. kui tuntud ja armastatud jalgpallur vahetab oma populaarsuse rahaks oma nimelise klubi tarbeks, siis see ei ole tore. see on banaaniühiskond.
                          Siin kirjutavale Margele ja muidugi Andresele jõudu ausa liini pidamisel.
                          Iga kroon, mis teile kukub rohkem kui klubile, kes ei oma superstaari ja partei liiget eesotsas, haiseb ja on lastespordi puhul sama \"puhas\" nagu näiteks narkootikumide müügist teenitud raha.
                          Aga Andres on kindlasti niipalju mees, et ta ei luba sellist raha klubisse.
                          14. september 2006, Tallinn

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Andres Oper\'

                            Algselt postitas Mrg

                            Keskerakond on võimul, Andresele on pakutud võimalust realiseerida oma kogemusi ja teadmisi laste - ja noorte spordi arendamisel, ideid mida ta on näinud 4 eri riigis elades. parim võimalus seda teha on koos võimuloleva parteiga, kas pole nii. Nagu ma juba ka ühes teises portaalis ütlesin, siis otse loomulikult ei arva Andres ega mina ega ilmselgelt ka teie, et kõik mida keskikad teevad on õige. Kas mõne erakonna puhul langevad teie arvamused kokku 100%? vist mitte. Nii on ka keskerakonnas paljud asjad mitte andrese maitse, aga hea asi on see, et ta ei puutu nendega asjadega kokku. Viimase aasta jooksul on tänu neile tallinnasse kerkinud uusi halle, staadione, kooliväljakuid ja teie spordiinimestena võiks tunnistada, et see on see väike hea osa keskerakonnast. Ka operi jalgpallikool on olnud Andrese heategevusprojekt, sest andres on sellele iga aasta tublisti peale maksnud. kas tõesti on nii raske uskuda, et mõned inimesed teevad asju lootuses ja usus, et nad võivad midagi paremaks muuta.
                            Ärge olge nii kriitilised, mis vahet seal on, kes kuhu erakonda kuulub. Oper on ikka Oper ja kui see teie jaoks nii pole, siis ei ole te jalgpallifännid vaid poliitikud!
                            Vaks vahet on kas innustada noori oma mängu ja tööga või olla ühes pundis korruptantidega ja populistidega. Minu silmis on Opi astunud suurde ämbrisse, mis on ääreni midagi väga ebameeldivat täis...

                            P.S. Olen üsna kindel, et Opit on tegelikult vaja vaid valimistel häälte püüdmisel. Vt. kasvõi Erika Salumäe näitel....

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Andres Oper\'

                              DELFIs on hea komentaar

                              Malle, 05.09.2006 17:16
                              Kojamees joob nüüd ahastusest mitu nädalat.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Andres Oper\'

                                Algselt postitas uvv


                                kõik on tore. partei on tore. jalgpalli ja noortespordi arendamine on tore.
                                kui parteisse tuleb astuda selleks, et jalgpallipoisid saaksid saali mängima, siis see ei ole tore. kui tuntud ja armastatud jalgpallur vahetab oma populaarsuse rahaks oma nimelise klubi tarbeks, siis see ei ole tore. see on banaaniühiskond.
                                Siin kirjutavale Margele ja muidugi Andresele jõudu ausa liini pidamisel.
                                Iga kroon, mis teile kukub rohkem kui klubile, kes ei oma superstaari ja partei liiget eesotsas, haiseb ja on lastespordi puhul sama \"puhas\" nagu näiteks narkootikumide müügist teenitud raha.
                                Aga Andres on kindlasti niipalju mees, et ta ei luba sellist raha klubisse.
                                nüüd ma küll solvun. eriti alatu on süüdistada meid, et mingi raha meile kukub. ma olen 3 aastat tegelenud laste jalgpalliga, pole selle aja jooksul kopikatki palka ega muud raha ja ei plaani seda teha laste arvelt. selle sinu jutu peale ütlen ma küll, et keri .....!
                                eks igaüks vaatab asju oma rikutuse astme baasil, mina nii kitsalt ei näe, et eesmärk on et operi poisid peavad saali saama. Igaüks teab, me tõesti otsime võimalust staadioni ehitama hakkata oma MTÜ-ga ( loe mittetulundusühing, st no profit!). igaüks kes sellega kokku puutub, teab väga hästi, et jalgpalli ( eelkõige laste jalgpalli) tuleb panna 10x rohkem sisse, kui siit välja võtta saab. Või sa kardad et me saame põhjendamatult rikkaks, kui mingeid staadione ehitama hakkame. Tule siis punti, kui see nii hea äriidee on, ausalt kohe! Ma otsin kogu aeg inimesi klubiliikmeteks, kes ilma rahata on nõus aitama. Keegi ei taha.
                                Et siis kui operi jalgpallikool saab staadion ehitamiseks linnalt toetust või turniiri korraldamiseks abi sest teised ei ehita või ei korralda turniiri ja ei küsi raha, siis see on korruptsioon või???? Eriti haige jutt, kadedus või?
                                Eestis on väga üksikud inimesed, kes on oma energiat, aega ja raha panevad jalgpalliarengusse, ükski ärimees seda ei tee,sest raha teenida on võimalik palju kergemalt. vaid altruistid teevad a la Pohlak, Poom, Oper...respect.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X