320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper (134/38)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Andres Oper\'

    Aga mulle keskerakond ei meeldi. Ja selle pärast ei meeldi ka üldse, et üks lemmikpalluritest sinna astus. Kritiseerimisega ootan siiski niikaua kui on aru saada, mis rolli ta seal täitma hakkab ja kas on niisama muidumees-häälepüüdja nagu Noole-poiss ja veel mõned sportlastest poliitikud või on temast tolku ka.
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Andres Oper\'

      Asja traagika ei olegi ju selles, kas Operi JK saab midagi või ei saa. Pigem mõtteviisis, et võimuparteisse kuulumine on parim viis soodustada noortesporti või mis iganes muud valdkonda. Eesmärgid võivad ju üllad olla, kuid kui nende saavutamiseks valida sellised vahendid, siis on tõesti tegemist banaanivabariigiga. Samas pole asi muidugi ühepoolne. Kui poliitik ei saa aru, et selliste initsiatiivide toetamine peaks olema iseenesestmõistetav ning mitte eeldama vastuteeneks automaatselt partei häältemagnetiks hakkamist, siis paraku on selline tegutsemine (st. parteisse astumine) viimane asi, mis meie niigi habrast poliitilist kultuuri kas või mõnevõrragi parandaks.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Andres Oper\'

        Palun ära solvu, Mrg!

        Mrg, ma ei ole mitte kedagi süüdistanud.
        Kui, siis ainult seda poliitilist süsteemi, mis endale uusi mutreid raha eraldades värbab.
        Kogu minu tekst oli kirjutatud tahtega soovida teile edu ausa liini ajamisel, rahaeraldiste juures. Ma pelgan, et see saab olema enam kui raske. Selline on lihtsalt Eesti süsteem. Seda, et keegi saab jalgpalliga asju ausalt ajades rikkaks ma ei usu. Ja seetõttu puudub minus ka igasugune kadedus. (Mitte, et ma tunneks kadedust meeste/naiste suhtes, kes saavad rikkaks. Uhkust tunnen hoopis ja loodan, et neid on palju ja nad on õnnelikud.)
        Küll olen ma pettunud siis, kui kasutatakse ära oma positsiooni. Eriti, kui see juhtuks armastatud tegelasega. Arvestades, kui palju noori pallureid peavad Operit oma lemmikuks, on Andres võtnud endale eriti suure vastutuse. Iga süüdistus, mis võib ju (mööngem) tekkida, saab topelt võimendatuse. Ja kasu asemel sünnib kahju. Süüdistused, mis sünnivad ei ole loomulikult seotud faktiga, nagu libiseks raha teie endi taskusse. süüdistused tulevad siis, kui üks klubi, sama hea projekt (kasvõi nende endi arvates) paberil, jääb rahast ilma, aga teie ehitusplatsile veerevad traktorid, mille diisli keskerakondlik linn minu tasku abil kinni maksab...
        Nagu ka oma eelmise kirja lõpus, soovin siiralt jõudu teile ausaks jäämisel.
        Ja kordan veelkord: iga ebaausas võitluses teenitud kroon haiseb. Nii jõhker ja lihtne see asi ongi. Kõiges, mitte ainult jalgpallis.
        Ja muide, Sinu pakkumise Mrg võtan ma vastu. Ma olen valmis klubi aitama. Kõikide oma võimalustega. Mu privakast on pakkumisteks valla.

        14. september 2006, Tallinn

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Andres Oper\'

          Algselt postitas jyriöö


          Asja traagika ei olegi ju selles, kas Operi JK saab midagi või ei saa. Pigem mõtteviisis, et võimuparteisse kuulumine on parim viis soodustada noortesporti või mis iganes muud valdkonda. Eesmärgid võivad ju üllad olla, kuid kui nende saavutamiseks valida sellised vahendid, siis on tõesti tegemist banaanivabariigiga. Samas pole asi muidugi ühepoolne. Kui poliitik ei saa aru, et selliste initsiatiivide toetamine peaks olema iseenesestmõistetav ning mitte eeldama vastuteeneks automaatselt partei häältemagnetiks hakkamist, siis paraku on selline tegutsemine (st. parteisse astumine) viimane asi, mis meie niigi habrast poliitilist kultuuri kas või mõnevõrragi parandaks.

          Jah, ju olen siis mina korrupeerunud mõtlemisega, aga mina arvan just nii, et midagi ära teha saavad kahte sorti inimesed- kas need, kellel on raha, või need, kellel on võimu. Ja seetõttu on võimalik asju muuta ja suunata just võimuparteide kaudu. Vastasel juhul võiks üksikkandidaadina minna valimistele, saad palju hääli...jee...ja siis mis edasi saab? Kellele su üksik hääl korda läheb või kes poliitiliselt sellega arvestab?

          Aga tegelt ei ole ma kellegi peale siin pahane, vastupidi-mul on hea meel, et sain natuke asja seletada teile, kuulda teie arvamusi mitte delfi anonüümset pläma. Ehk mõne pahameel lahtus natuke ja loodan, et vähemalt katsute mõista meie lähenemist ja mõtteviisi.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Andres Oper\'

            OT. (Nagu paljud eelmised kirjutised). Asi läheb ikka väga jalgpallikaugeks. Aeg ikka delfisse selle teemaarendusega kolida.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Andres Oper\'

              Siin eelnevalt on Marge kommentaaridest kõlama jäänud, et Andrese astumist Keskerakonda võib eelkõige vaadelda kui püüdu noortespordi jaoks midagi ära teha. Ja kuna kesikud on võimul, sai valitud just nemad. Ei saa muud moodi kui ka ise oma arvamust nüüd siin selle kohta avaldada.

              Kindlasti on võimuparteisse kuulumine hea viis oma eesmärkide saavutamiseks poliitikas. Antud juhul eelkõige ka seetõttu, et Andres, olles kuulus sportlane, omab Keskerakonna jaoks äärmiselt suurt PR väärtust ning see annab talle kindlasti mingil määral võimu oma arvamuste realiseerimisel partei sees. Kuid minu arvamus on, et Keskerakond on meie kalli riigi jaoks äärmiselt kahjulik punt. Mind solvavad nende püüdlused Eesti suveräänsust rikkuda ning teeb kurvaks nende suund Eesti majanduse lagundamisel. Ning seetõttu tekitab kummastust, et Andres on valmis ohverdama kõik muu, tuues oma liitumisega Kesikutele portsu lisahääli, vaid selleks, et suruda läbi oma konkreetseid ideid spordi vallas. See küll kõlab nüüd külmalt, kuid siiski leidub piiratud ring küsimusi, mis on tähtsamad kui noortespordi propageerimine.

              Kui nüüd Andres tõesti jagab Keskerakonna seisukohti, siis muidugi kiidusõnad talle selle eest, et on nõuks võtnud midagi oma riigi jaoks ära teha. Inimesed, kellel on arvamused ning tahe asju paremaks teha, on kulda väärt. Kahju ainult, et need arvamused niivõrd kahjulikud Eesti arengule on.

              Aga on kuidas on, kui järgmine kord Oper Lillekülas võrku sahistab, on viimane kui kommentaator siin nii või naa jalgadel püsti ja täiest kõrist kaasa elamas.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Andres Oper\'

                Algselt postitas Mrg



                Eestis on väga üksikud inimesed, kes on oma energiat, aega ja raha panevad jalgpalliarengusse, ükski ärimees seda ei tee,sest raha teenida on võimalik palju kergemalt. vaid altruistid teevad a la Pohlak, Poom, Oper...respect.
                minu arust on eestis väga palju inimesi kes panevad nii oma energiat, raha kui ka aega jalgpalliarengusse. seda teevad kõik madalamates liigades pallivad klubid. seda küll kaudselt, aga ikkagi. mida muud see ikka on kui kaudselt jalgpalli proppageerimine.

                ei ole ju enamusel amatöörmeeskonnal korralikku sponsorit (õnneks meie meeskonda toetab üks tore proua ja seda päris arvestatava summaga) ega ka järelkasvu mis tooks pearaha. enamus tuleb ikka meeste (poiste) endi taskust. kergem oleks see raha ju kuskile mujale paigutada.

                samas kui vajad abi, siis olen alati nõu ja jõuga nõus aitama
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Andres Oper\'

                  Algselt postitas Rein


                  Algselt postitas Mrg



                  Eestis on väga üksikud inimesed, kes on oma energiat, aega ja raha panevad jalgpalliarengusse, ükski ärimees seda ei tee,sest raha teenida on võimalik palju kergemalt. vaid altruistid teevad a la Pohlak, Poom, Oper...respect.
                  minu arust on eestis väga palju inimesi kes panevad nii oma energiat, raha kui ka aega jalgpalliarengusse. seda teevad kõik madalamates liigades pallivad klubid. seda küll kaudselt, aga ikkagi. mida muud see ikka on kui kaudselt jalgpalli proppageerimine.

                  ei ole ju enamusel amatöörmeeskonnal korralikku sponsorit (õnneks meie meeskonda toetab üks tore proua ja seda päris arvestatava summaga) ega ka järelkasvu mis tooks pearaha. enamus tuleb ikka meeste (poiste) endi taskust. kergem oleks see raha ju kuskile mujale paigutada.

                  samas kui vajad abi, siis olen alati nõu ja jõuga nõus aitama

                  jah, ma ehk ei olnud korrektne. muidugi on neid palju, nii madalamad liigad kui ka lapsevanemad, aga ma rääkisin natuke teisest tasandist, ideedest ja suurematest summadest.

                  MINU POOLT TEEMA LÕPETATUD, Rodas on palju huvitavaid ja raskeid mänge eelolevatel nädalatel ees.fokuseeriks nüüd teema selle peale ja kui keegi tahab diskussiooni jätkata või Oper JK-s oma ideid, raha või aega realiseerida, siis võtke minuga ühendust marge@oper.ee

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Andres Oper\'

                    Pöördugem siis tagasi tõsise teema juurde. Palju Andres Rodas palka saab?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Andres Oper\'

                      Algselt postitas lenc


                      Pöördugem siis tagasi tõsise teema juurde. Palju Andres Rodas palka saab?
                      See on konfidentsiaalne info, mille teadasaamine praegust tähtede seisu ei paranda:

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Andres Oper\'

                        Minule meeldib Andres Oper mängijana väga (ka vaatamata sellele, et ta Eesti-Iisraeli mängul polnud tippvormis). Keskerakond pole mu lemmikpartei nagu ka ükski teine. Olen nõus Okuga, et põhjalikeks hinnanguteks on aeg pisut varajane.
                        Mind häirib aga siinse keskustelu juures pisike tõik, et kommenteerija Mrg, kes näikse olevat ajakirjandusest tuntud Marge Rahu, kirjutab oma elukaaslase ja lapse isa nime väikeste algustähtedega. Minu arvates pole see viisakas.
                        poborsky@jalgpallihaigla.ee

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Andres Oper\'

                          Huvitav, kas siis kui Oper oleks astunud nt Reformierakonda, oleks ka nii palju poleemikat olnud?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Andres Oper\'

                            Algselt postitas eika


                            Huvitav, kas siis kui Oper oleks astunud nt Reformierakonda, oleks ka nii palju poleemikat olnud?
                            ei oleks. kas sa tunned mõnda inimest kes toetaks keskerakonda(ma ei tunne!)? aga reformierakonda (mina tunnen!)?
                            teemast: piinlik küll, aga kui selline otsus on langetatud, siis pole mõtet enam sellest nii suurt kära teha, vaevalt et see nüüd midagi muudab.
                            LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Andres Oper\'

                              Poborsky, mis järgmisena? Hakkad järsku avatari üle kah nurisema ja nõuad selle muutmist - polevat ju viisakas? Kuradi tähenärija.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Andres Oper\'

                                Algselt postitas Poborsky


                                Mind häirib aga siinse keskustelu juures pisike tõik, et kommenteerija Mrg, kes näikse olevat ajakirjandusest tuntud Marge Rahu, kirjutab oma elukaaslase ja lapse isa nime väikeste algustähtedega. Minu arvates pole see viisakas.

                                minu arust on ka see ebaviisakas kui mu naine vahel keeldub suuseksi tegemast
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X