320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper (134/38)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõte on jah hea sest Ahjuperal ka eriti palju mängupraktikat pole, eriti viimasel ajal. Hooaja algusel sai ta vahetusest sisse 6'l korral ja 129 mänguminutit. Saag jah ainuke kes palju mängida saanud, Silkeborgi eest kõik mängud kaasa teinud. Kuid ma kahtlen millegipärast, et Oper kutse saab. Kui füüsis korras on nagu ülevalpool mainitud siis oleks kasu küll.

    Kommentaar


      ma arvan, et Voskoboinikovi peaks tooma selleks mänguks

      Kommentaar


        Saag - Kink ründepaar milles küssa aga Operit tahaks küll näha kui ta vormis oleks. Purje oskab ka rünnata ju. Ahju eriti ei tahaks enam, pole usku sellesse mehesse kunagi olnud.

        Kommentaar


          ma niii väga nende väheste mänguminutite pärast ei väriseks.
          kui meenutada EM ja MM turniire, siis seal tihti säranud ikkagi mehed kes klubides ei mängi sugugi esimest viiulit.
          jäävad seal positiivselt silma, saavad uue lepingu paremasse klubisse.... ja mõne aja pärast leitakse neid seal taas pingil istumas.
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Rubriigist räägitakse.
            Järgmisel aastal peaks Eesti meistriliigas mängima Tallinna linna enda meeskond, munitsipaalmansa "FC Tallinn" ja Andres Oper peaks selle klubi mängivaks peatreeneriks tulema.

            Kommentaar


              Ma sain aru, et jutt käib ühe esiliigast meistriliigasse tõusmises osas 50-50 seisus oleva venekeelse meeskonna osas. See muidugi seletaks, miks Tallinn Selveritele ja Kraamodele kui nö linna esindusmeeskondadele pappi on loopinud, kui jalgpalliklubid suht ilma on jäänud.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Ma sain aru, et jutt käib ühe esiliigast meistriliigasse tõusmises osas 50-50 seisus oleva venekeelse meeskonna osas. See muidugi seletaks, miks Tallinn Selveritele ja Kraamodele kui nö linna esindusmeeskondadele pappi on loopinud, kui jalgpalliklubid suht ilma on jäänud.
                usaldusväärsete allikate põhjal peaks õige pea ka vastavasisuline pressiteade ilmuma, hetkel "ei ole veel võimalik kommenteerida"...
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Ma sain aru, et jutt käib ühe esiliigast meistriliigasse tõusmises osas 50-50 seisus oleva venekeelse meeskonna osas. See muidugi seletaks, miks Tallinn Selveritele ja Kraamodele kui nö linna esindusmeeskondadele pappi on loopinud, kui jalgpalliklubid suht ilma on jäänud.
                  Infonet, jah?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Infonet, jah?
                    Tsiteerides asjassepuutuva poliitilise jõu mõne aja tagust lööklauset: Kes siis veel!
                    Newton Heath 1878

                    Kommentaar


                      Tegelikult on mõte ju ilmselgelt hea, sest korraliku rahastusega klubi annaks kindlasti mõju juurde ja arvestades klubi tausta, siis oleks kohe selline tugev anti- ja süm-paatia tagatud. Kiidan heaks. (õnneks minu maksurahad tallinna ei laeku)

                      Kommentaar


                        Ja kuidas see susserdamine siis välja ka näeks, kas Infonet liidetakse FC Viljandiga ja nimetatakse ümber FC Tallinnaks või FC Viljandi mängib end viimastes mängudes ise juriidiliselt korrektselt auti, kaotab üleminekumängudes Infonetile ning likvideeritakse või loovutab hingusele minnes oma Esiliiga litsensi Tulevikule.
                        JOKK

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kesa Vaata postitust
                          Ja kuidas see susserdamine siis välja ka näeks, kas Infonet liidetakse FC Viljandiga ja nimetatakse ümber FC Tallinnaks või FC Viljandi mängib end viimastes mängudes ise juriidiliselt korrektselt auti, kaotab üleminekumängudes Infonetile ning likvideeritakse või loovutab hingusele minnes oma Esiliiga litsensi Tulevikule.
                          JOKK

                          Kas tõesti saab "ainult eestis" uue peatüki?
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            See jutt kõlab nii idiootsena, et kui sellel mingigi tõepõhi all on, võid mulle oma mütsi, koos sinepi ning ketsupiga serveerida. Mugin mõnuga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Chelski Vaata postitust
                              See jutt kõlab nii idiootsena, et kui sellel mingigi tõepõhi all on, võid mulle oma mütsi, koos sinepi ning ketsupiga serveerida. Mugin mõnuga.
                              Head isu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Head isu.
                                Soovi head isu siis kui toit serveeritud. Enne seda ära aja lolli juttu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X