320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper (134/38)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Operil ikka nina on nende väravate peale, erinevalt Saagist kellel nospel sodi on
      T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

      Kommentaar


        See vana püss paugub ikka veel suht hästi!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Vara veel maha kanda . Ikkagi meie kõigi aegade parim ründaja . Koondise kutse ei oleks liiast . Minu käest teeniks Andres kindlasti väga suure aplausi ,kui Rüütli ta suvisteks mängudesks koondisesse kutsuks . Mäletate Eesti -Vene mängu ? Tänavu kevadel möödus sellest kümme aastat .
          FCF Forever

          Kommentaar


            Ei saa ju talle andeks anda, et oli keskerakonna hingekirjas :S koondisesse ei tohiks jalgpallijobusi võtta :S
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Vaata Tofoa linki

              Kommentaar


                Algselt postitas karljorks Vaata postitust
                Vaata Tofoa linki
                Loe mu lauset uuesti
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Loe mu lauset uuesti
                  Sorry tõesti , ei pannud tähele

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Ei saa ju talle andeks anda, et oli keskerakonna hingekirjas :S koondisesse ei tohiks jalgpallijobusi võtta :S
                    Soccernet ei tohiks jobusid kommenteerima lasta

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Chelski Vaata postitust
                      Soccernet ei tohiks jobusid kommenteerima lasta
                      arooniad, kuid see selleks.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Lõpp!
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Paar viimast tsitaati on muidugi päris räiged.

                          Äripäeva küsimusele, kas ta kavatseb kunagi veel kodumaise jalgpalli heaks midagi ära teha, vastas Oper: „Nii kaua, kui Eesti jalgpall on korrumpeerunud, kaob mul igasugune tahe Eesti jalgpalli kuidagi toetada. Eesti jalgpalli kontrollib üks inimene ja kõik teised on tema käpiknukud.“

                          Oper ei osanud öelda, kas ta kunagi mängib veel riigi koondise särgis. „Ma ei oska seda kommenteerida, see on Pohlaku ja Rüütli (Aivar Pohlak, Eesti Jalgpalli Liidu president ja Tarmo Rüütli, Eesti jalgpallikoondise peatreener – toim.) otsustada.“
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Nüüd teeb lambanahk kõik et oper koondisesse enam ei saa.Loodan et rüütlil on julgust ja kaasab operi ikkagi.
                            T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                            Kommentaar


                              No aga mis siin ära teha, tuleb liituda Kaljuga ja Florale valusalt väravaid taguma. Selliselt saab oma solvumist rakendada Pohlaku vastu, samas Eesti jalgpalli jaoks ka midagi ära teha

                              Kommentaar


                                Operi jutust on jah aru saada, et ise tahaks koondisse saada. Vutimeestes öeldu puhul tundus, et tal tuleb siiski lootus maha matta ja jääda ootama ärasaatmismängu. Loodame, et Rüütlil mingit viha pole ja teeb nagu Lindperega (Missest et ei pruugi kõige parem mängija olla, aga koondisse tuleb ikka kutsuda ja saada õige pilt ette. Meediasurve võis ka rolli mängida). Kahju igaljuhul sellest mis meie jalgpallis toimub.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X