320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Neemelo (Nõmme Kalju, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tarmo Neemelo\'

    Algselt postitas käbi


    Algselt postitas lenc


    Algselt postitas käbi


    nojah, esimesi kohti ja teisi uudiseid ka lugesite? Seal on kirjas naeruväärsed juhtumid. Ma sain aru, et naerdakse selle üle, et mingi vend keda keegi näind pole lööb kuskil Nõukogude liidu miniriigis väravaid. Aga eks tõlkida saab seda lugu mitut moodi.
    Kust sa selle N. Liidu võtsid, jobukakk?

    Viimati ma mäletan jobukakk oli veel sõimusõna, nii et eeldan, et tuleb vabandus sealtpoolt. Kui keegi teist on vähekenegi kuskil suuremas välismaa riigis käind, siis teab seda, et kohalikud eriti oma riigipiirist kaugemale ei näe. Kunagi oli veel üks reklaam teles, mida teate Eestist, seal nii mõnigi veel väitis, et Eesti on N liidu maa. Ja kui selle märkusega tahtsid õelda seda, et seda polnud seal tekstis otse kirjas, siis ma vabandan ise sinu ees ja olen nõus aitama.
    Seda, et suuriigi inimesed väikestest ei hooli on mulle teada fakt. Iseasi, et sakslased peaksid üldiselt vähe targemad olema. Samas olen näinud saksa kanalitel seda kuidas mõned inimesed ei suuda praktiliselt ühegi euroopa riigi nime kaardil õigesse kohta panna, aga kuna selles saates naerdi nende inimeste peale, siis arvan et tegu pole tendentsiga. Ja minu märkus oli tõesti selle kohta, et sa täiesti lambist võtsid N Liidu teadmata, kas autor asja üldsegi niimoodi mõtleb.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tarmo Neemelo\'

      Algselt postitas lenc


      Algselt postitas käbi


      Algselt postitas lenc


      Algselt postitas käbi


      nojah, esimesi kohti ja teisi uudiseid ka lugesite? Seal on kirjas naeruväärsed juhtumid. Ma sain aru, et naerdakse selle üle, et mingi vend keda keegi näind pole lööb kuskil Nõukogude liidu miniriigis väravaid. Aga eks tõlkida saab seda lugu mitut moodi.
      Kust sa selle N. Liidu võtsid, jobukakk?

      Viimati ma mäletan jobukakk oli veel sõimusõna, nii et eeldan, et tuleb vabandus sealtpoolt. Kui keegi teist on vähekenegi kuskil suuremas välismaa riigis käind, siis teab seda, et kohalikud eriti oma riigipiirist kaugemale ei näe. Kunagi oli veel üks reklaam teles, mida teate Eestist, seal nii mõnigi veel väitis, et Eesti on N liidu maa. Ja kui selle märkusega tahtsid õelda seda, et seda polnud seal tekstis otse kirjas, siis ma vabandan ise sinu ees ja olen nõus aitama.
      Seda, et suuriigi inimesed väikestest ei hooli on mulle teada fakt. Iseasi, et sakslased peaksid üldiselt vähe targemad olema. Samas olen näinud saksa kanalitel seda kuidas mõned inimesed ei suuda praktiliselt ühegi euroopa riigi nime kaardil õigesse kohta panna, aga kuna selles saates naerdi nende inimeste peale, siis arvan et tegu pole tendentsiga. Ja minu märkus oli tõesti selle kohta, et sa täiesti lambist võtsid N Liidu teadmata, kas autor asja üldsegi niimoodi mõtleb.


      lähen nüüd päris offtopicusse, aga:


      1)kui ma 2002 aastal saksamaal olles uute inimestega tuttavaks sain, küsisid pärit olen. Vastasin, et eestist. nad ei saanud midagi aru. Ütlesin neile, et see on üks väike saar Austraalia ja Uus-Meremaa vahel. Siis nad küsisid, miks ma Saksamaal olen ja kauaks jään. Ütlesin, et olen nädal aega ja sõbral külas. Selle peale vangutasid nad pead ja ütlesid, et kui ma nii kaugelt tulin sõbrale külla, peaksin ikka kauemaks jääma.

      2)kohtusin ka kamba 15-16 aastaste kohalike noorukitega, kel polnud õrna aimugi eesti asukohast. Üks ütles, et kuskil soome ja rootsi vahel. Kuna majaomanikul oli kodus gloobus, siis ma sain õnneks tervele gängile pealuu sisse raiuda, et me ei ole balkanil, balti riigid on need ja meie lipp ei ole valgu must sinine nagu kunagi aastal 96 soomes kokkolas turniiril eesti lippu avamisel kanti ja et eesti saab kuuluma kohe euroopa liitu ja üldse oleme maru vinged.

      Sellised lood siis sakslaste taibukusest. Ehk juhtus mul lihtsalt huvitav seltskond tuttavaid seal olema. Aga sel teemal võiks üldse pikalt jaurata...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tarmo Neemelo\'

        kas keegi juba midagi Nancy otsusest välja pole peilinud?
        Eesti surub kõik vastased vastu muru
        ja teeb neist üldse saepuru.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tarmo Neemelo\'

          Algselt postitas Bobik


          Algselt postitas lenc


          Algselt postitas käbi


          Algselt postitas lenc


          Algselt postitas käbi


          nojah, esimesi kohti ja teisi uudiseid ka lugesite? Seal on kirjas naeruväärsed juhtumid. Ma sain aru, et naerdakse selle üle, et mingi vend keda keegi näind pole lööb kuskil Nõukogude liidu miniriigis väravaid. Aga eks tõlkida saab seda lugu mitut moodi.
          Kust sa selle N. Liidu võtsid, jobukakk?

          Viimati ma mäletan jobukakk oli veel sõimusõna, nii et eeldan, et tuleb vabandus sealtpoolt. Kui keegi teist on vähekenegi kuskil suuremas välismaa riigis käind, siis teab seda, et kohalikud eriti oma riigipiirist kaugemale ei näe. Kunagi oli veel üks reklaam teles, mida teate Eestist, seal nii mõnigi veel väitis, et Eesti on N liidu maa. Ja kui selle märkusega tahtsid õelda seda, et seda polnud seal tekstis otse kirjas, siis ma vabandan ise sinu ees ja olen nõus aitama.
          Seda, et suuriigi inimesed väikestest ei hooli on mulle teada fakt. Iseasi, et sakslased peaksid üldiselt vähe targemad olema. Samas olen näinud saksa kanalitel seda kuidas mõned inimesed ei suuda praktiliselt ühegi euroopa riigi nime kaardil õigesse kohta panna, aga kuna selles saates naerdi nende inimeste peale, siis arvan et tegu pole tendentsiga. Ja minu märkus oli tõesti selle kohta, et sa täiesti lambist võtsid N Liidu teadmata, kas autor asja üldsegi niimoodi mõtleb.


          lähen nüüd päris offtopicusse, aga:


          1)kui ma 2002 aastal saksamaal olles uute inimestega tuttavaks sain, küsisid pärit olen. Vastasin, et eestist. nad ei saanud midagi aru. Ütlesin neile, et see on üks väike saar Austraalia ja Uus-Meremaa vahel. Siis nad küsisid, miks ma Saksamaal olen ja kauaks jään. Ütlesin, et olen nädal aega ja sõbral külas. Selle peale vangutasid nad pead ja ütlesid, et kui ma nii kaugelt tulin sõbrale külla, peaksin ikka kauemaks jääma.

          2)kohtusin ka kamba 15-16 aastaste kohalike noorukitega, kel polnud õrna aimugi eesti asukohast. Üks ütles, et kuskil soome ja rootsi vahel. Kuna majaomanikul oli kodus gloobus, siis ma sain õnneks tervele gängile pealuu sisse raiuda, et me ei ole balkanil, balti riigid on need ja meie lipp ei ole valgu must sinine nagu kunagi aastal 96 soomes kokkolas turniiril eesti lippu avamisel kanti ja et eesti saab kuuluma kohe euroopa liitu ja üldse oleme maru vinged.

          Sellised lood siis sakslaste taibukusest. Ehk juhtus mul lihtsalt huvitav seltskond tuttavaid seal olema. Aga sel teemal võiks üldse pikalt jaurata...
          No kui nad üldse ei tea mis ja kus Eesti on, siis see eliminineerib koheselt igasuguse seostamise N liiduga.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tarmo Neemelo\'

            Üldiselt on see 7 koht seetõttu, et mingi kohalik ajakirjanik on arvanud, et Neemelo mängib Inglismaal vms ja on seal 41 kolli tagunud. Nii sain mina igatahes aru.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tarmo Neemelo\'

              Algselt postitas oku


              Üldiselt on see 7 koht seetõttu, et mingi kohalik ajakirjanik on arvanud, et Neemelo mängib Inglismaal vms ja on seal 41 kolli tagunud. Nii sain mina igatahes aru.
              Päris mitte. Neemelo on Inglismaalt pärit, aga mängib praegu klubis Tallinna VMK. Klubi päritoluriiki pole tekstis küll märgitud, aga vaevalt nad seda Inglismaa omaks peavad. Selline on sakslase arusaam asjast. Ja minu, kes ma tosin aastat koolis saksa keelt tuupisin, arusaam sakslase arusaamast.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tarmo Neemelo\'

                Mina ei loe ausalt öeldes kusagilt välja, et nad Tallinna VMK Eesti liiga meeskonda silmas peavad. Samamoodi ei loe seda suvaline sakslane välja, olen üsna kindel. Kuidas üks korralik inglise noormees ikka niimoodi sinna uus-meremaa ja austraalia vhele satub ... Kui jalgpallist ja geograafiast midagi ei jaga - siis jääb ikka mulje et tegu on inglise meeskonnaga (või hoopis saksa?).
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tarmo Neemelo\'

                  Algselt postitas oku
                  Mina ei loe ausalt öeldes kusagilt välja, et nad Tallinna VMK Eesti liiga meeskonda silmas peavad.
                  Seda küll jah. Aga äkki on kirjutaja siiski niipalju eluoluga kursis, et Inglismaa kõrgemates liigades sellist meeskonda ei eksisteeri?
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tarmo Neemelo\'

                    Algselt postitas Kerberos

                    Foorumi Jyrka lasi kõlaka liikvele-väidetavalt tema andmeil Wigan huvitatud Neemelost.Tõsi või mitte-ei ta.
                    Smal päeval üllitas soccernet.com nupukese Neemelost ja Wiganist

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tarmo Neemelo\'

                      neemelo ikka esimesel kohal
                      http://www.noticias.info/asp/aspcomunicados.asp?nid=134452

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tarmo Neemelo\'

                        Algselt postitas TonZo


                        neemelo ikka esimesel kohal
                        http://www.noticias.info/asp/aspcomunicados.asp?nid=134452
                        mis see Coefs on? need uefa karikasarjad löödud väravad?
                        Eesti surub kõik vastased vastu muru
                        ja teeb neist üldse saepuru.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tarmo Neemelo\'

                          Coefs\'iga löödud väravad lihtsalt korrutatakse ja saadaksegi ilusam nummer.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tarmo Neemelo\'

                            Kuna Eestis on nö \"lihtsam\" väravaid lüüa, kui Inglismaal, siis sellepärast korrutataksegi seal näiteks väravate arv kahega.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tarmo Neemelo\'

                              Algselt postitas Indrec


                              Kuna Eestis on nö \"lihtsam\" väravaid lüüa, kui Inglismaal, siis sellepärast korrutataksegi seal näiteks väravate arv kahega.
                              sõnalt \"lihtsam\" võta küll \"\"\" märgid ära, sest usu või ära usu, aga Inglismaal ongi veits raskem nahkkerasid võrku toimetada..
                              //

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tarmo Neemelo\'

                                Ma ei arvanudki, et Eesti liiga tase on sama. Ma lihtsalt panin nad jutumärkidesse, kuna Euroopa tippliigades arvestatakse väravaid kahekordselt, kuna sealsete liigade tasemed ühtsemad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X