320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pavel Londak (Nõmme Kalju FC, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Madridi Atletico Vaata postitust
    Muidugi kahju, et londak välja jäi, aga ju siis Rüütli ei pidanud teda veel piisavalt terveks.
    4vms mängu järjest Bodo eest aga koondise jaoks pole piisavalt terve ?

    ja tglt huvitab kui hästi võiks Teleš koondises hakkama saada

    Kommentaar


      Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
      ja tglt huvitab kui hästi võiks Teleš koondises hakkama saada
      No nii hea see Teleš ka pole, et koondises mängida. Siis peab ikka tõsine vigastuste kaskaad meie väravavahte tabama kui Teleš koondisse kutsutaks. Kogu respekti juures tema vastu.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Rüütli on pede !!
        ma ei mõista nalja

        Kommentaar


          noh saab kaks viga ja võibki juhtuda. ptyi ptyi ptyi yle vasaku õla...

          Kommentaar


            Sellised piinlikud ämbrid jääkski olemata kui koondise loots oleks ametis vaid Eesti koondisega. Julgen arvata, et Rüütlil polnud aimugi sellest, mis vormis või kui palju keegi mänginud on

            Aga noh, anname aega veel siiski...
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas midfielder Vaata postitust
              Millele tugines see info http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=309949

              Spursi huvi kohta pole meediast silpigi lugenud.
              Londak: See oli täiesti alusetu ja vale spekulatsioon. Rosenborgiga ei toimunud midagi.

              Aga mõne muu klubiga?

              Londak: Vist oli, jah, midagi. Ühest Inglismaa klubist rääkisid agendid.

              Tottenhamist?

              Londak:Jah.

              Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

              Kommentaar


                Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                Londak: See oli täiesti alusetu ja vale spekulatsioon. Rosenborgiga ei toimunud midagi.

                Aga mõne muu klubiga?

                Londak: Vist oli, jah, midagi. Ühest Inglismaa klubist rääkisid agendid.

                Tottenhamist?

                Londak:Jah.

                http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=319772&q=tottenham
                See huvi Spursi poolt on muidugi mooi, aga reaalselt see tehing ilmselt teoks poleks saanud.

                Nimetet artikkel jäi tõesti kahe silma vahele, kena, et siia link lisati, muidu olekski kahtlema jäänud.
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  Tarmo Rüütli kutsus Pavel Londaku siiski koondisesse
                  ma ei mõista nalja

                  Kommentaar


                    Väravavahte sama palju kui ründajaid, vinge. Rüütli hakkas vist kartma, et kaotab viimasegi soosingu.

                    Kommentaar


                      Mis mõttega see Aksalu sinna jätta?? Tema asemel oleks võinud ükskõik millisele väljakumängijale võimalus anda..miks mitte Ojamaale(A)
                      JK Liverpool Pub

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tommy Vaata postitust
                        Mis mõttega see Aksalu sinna jätta?? Tema asemel oleks võinud ükskõik millisele väljakumängijale võimalus anda..miks mitte Ojamaale(A)
                        FLORAAAAAAAAA

                        Kommentaar


                          Einoh, teie jutust selgub siin see, et Rüütli soosib koondisse fc floora mehi. Mul küül ükskõik kes seal koondises on, peaasi et koondis võidaks. Algul vingusite, et Londak jäi välja, nüüd kui Londak sees, siis vingute et Aksalu sees. Mulle tundub, et te ei saa ise ka aru mida te tahate.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Madridi Atletico Vaata postitust
                            Einoh, teie jutust selgub siin see, et Rüütli soosib koondisse fc floora mehi. Mul küül ükskõik kes seal koondises on, peaasi et koondis võidaks. Algul vingusite, et Londak jäi välja, nüüd kui Londak sees, siis vingute et Aksalu sees. Mulle tundub, et te ei saa ise ka aru mida te tahate.
                            Nad ongi elukutselised vingujad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Madridi Atletico Vaata postitust
                              Einoh, teie jutust selgub siin see, et Rüütli soosib koondisse fc floora mehi. Mul küül ükskõik kes seal koondises on, peaasi et koondis võidaks. Algul vingusite, et Londak jäi välja, nüüd kui Londak sees, siis vingute et Aksalu sees. Mulle tundub, et te ei saa ise ka aru mida te tahate.
                              4 väravavahti koondises jätab lihtsalt natuke koomilise mulje. Kas Poom on viies väravavahtide treenerina?

                              Jätab mulje, et Rüütlil oli algul mune Londak koondisest välja jätta ning pärast polnud mune tunnistada, et ta ei teadnud tema tegemistes päris kõike.
                              Eks ta raske ole kui nii palju normaalseid väravavahte valikus on.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                nendest koondiseKANDIDAATIDEST langeb neli ära ja nendest 2 on väravavahid!
                                Pole mõttet ohkida kuna need alles koondise kandidaadid.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X