320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pavel Londak (Nõmme Kalju FC, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Trondheim oleks kõva sõna, oskab keegi targem kommenteerida millised on Trondheimi praegused väravavahid, Londakust paremad, halvemad?
    Klubi esiväravavaht on Norra rahvuskoondise varuväravavaht

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Alvar550 Vaata postitust
      Klubi esiväravavaht on Norra rahvuskoondise varuväravavaht
      Ega see tänapäeval väga palju enam ei loe. Norra lõpetas 2008. aasta võiduta ja oma MM valikgrupis ollakse viimased.

      Kommentaar


        #93
        Huvitav, et Londak pole üheski treeningmängus veel kaasa teinud, kardetavasti siis vigastus. Või äkki langes Rosenborgi-kommentaaride tõttu ebasoosingusse?

        Seevastu on Bärengrub alustanud kõigis kolmes mängus algkoosseisus ja mänginud vähemalt poolaja.
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          #94
          kui Londak oleks Rosenborgisse pääsenud ja Kotenko Viikingisse, vot see oleks tase
          mul on üks sõbranna norrast, kes ka muidugi oma liigaga ilusti kursis, küsis juba ammu, et mis värk meil nende väravavahtidega on, et need alati maailmakaardile pusivad.
          Võikski öelda, et Eestist sirguvad maailma parimad väravavahid.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
            Võikski öelda, et Eestist sirguvad maailma parimad väravavahid.
            Rahune maha.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
              Võikski öelda, et Eestist sirguvad maailma parimad väravavahid.
              oleks see vaid nii :P

              Kommentaar


                #97
                Siiani pole lihtsalt maailma parimate klubide lepingutingimustega nõus oldud

                Kommentaar


                  #98
                  Tiba offtopic,a ilmselgelt tulevad head väravavahid Eestist. Kui kaitsjad ikka väikeste eranditega panustavad vaid puhtaks löömisele, siis ilmselge,et vahel ei õnnestu ja meie väravavahtidel korralik koormus

                  Kommentaar


                    #99
                    Bodo tegi 2-1 tuule alla Bergeni Brannile. Pavel ja Alo said mänguaega

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                      Bodo tegi 2-1 tuule alla Bergeni Brannile. Pavel ja Alo said mänguaega

                      http://www.glimt.no/wips/189056497/m...ng%20artikkel/
                      Siin video ka: http://webtv.tv2.no/webtv/?treeId=250&progId=271255 kes otsib see leiab.

                      Londak meenutas selles mängus natuke Barthezi. Tegi veidi lollusi aga häid tõrjeid ka.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jihad Vaata postitust
                        Siin video ka: http://webtv.tv2.no/webtv/?treeId=250&progId=271255 kes otsib see leiab.

                        Londak meenutas selles mängus natuke Barthezi. Tegi veidi lollusi aga häid tõrjeid ka.
                        kas ma saan õigesti aru, et seal tuleb end kasutajaks registreerida enne video vaatamist?

                        edit: minu paha, hammustasin lõpuks läbi sellest süsteemist
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Reedel siis kell 19.00 mängib Bodo Kazani Rubini vastu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dareth Vaata postitust
                            kas ma saan õigesti aru, et seal tuleb end kasutajaks registreerida enne video vaatamist?

                            edit: minu paha, hammustasin lõpuks läbi sellest süsteemist
                            hammusta kirjalikult ka, ma ei hammusta

                            Kommentaar


                              Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                              hammusta kirjalikult ka, ma ei hammusta
                              Lehe parempoolses tulbas on nö vaadatavad klipid. Seal kerid nimekirjas allapoole, kuni jõuad näiteks "Bodø/Glimt 2-1 Brann Høydepunkter" juurde, mille kõrval on play-nupp. Ja et video keskmise tulba aknas jookseks, tuleb paremalt nimekirja kohalt valida raadionupuga "Stort videovindu".
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Siin juba varem välja kuulutatud mäng Rubini Kazaniga lõppes Glimti 3-0 kaotusega. Londak pidi palle noppima, kuid Alo nime ei paista figureerivat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X