320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Millise vaatenurga alt nimelt?
    Sama vaatenurga alt, kus paistab, et Eesti on Venemaa.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      ma ilmselt Dannari Ojamaa loo pärast lähen ostan ka Päevalehe

      Kommentaar


        Hea artikkel, tänud Dannar.

        Kommentaar


          Kui tahate seda vaimustust tunda, siis võtke ka reis ette. Bremeni kaudu Edinburghi ja tagasi maksis mulle mingi 50 euri. Rongisõidud juurde on 10 naela. Ööbimine on 40 naela öö. Pole kõige kallim lõbu. Saate poisile hai faivi lüüa ja nagu ta ise mulle lõpus ütles, et kaasmaalasi on alati tore näha.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kui tahate seda vaimustust tunda, siis võtke ka reis ette. Bremeni kaudu Edinburghi ja tagasi maksis mulle mingi 50 euri. Rongisõidud juurde on 10 naela. Ööbimine on 40 naela öö. Pole kõige kallim lõbu. Saate poisile hai faivi lüüa ja nagu ta ise mulle lõpus ütles, et kaasmaalasi on alati tore näha.
            Kõigepealt tänud väga mõnusa lugemise eest, Dannar! Endal on plaan minna millalgi uue hooaja alguses ja asi üle vaadata. Juhul kui Ojamaa ikka siis Motherwellis veel mängib. Kaua muidu ise kohapeal viibisid üldse? Ja õlled vist tehti kohalike poolt välja, kui mainisid, et oled Eestist ning teed Ojamaaga intervjuud...

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Kõigepealt tänud väga mõnusa lugemise eest, Dannar! Endal on plaan minna millalgi uue hooaja alguses ja asi üle vaadata. Juhul kui Ojamaa ikka siis Motherwellis veel mängib. Kaua muidu ise kohapeal viibisid üldse? Ja õlled vist tehti kohalike poolt välja, kui mainisid, et oled Eestist ning teed Ojamaaga intervjuud...
              Kohale saabusin reedel, lahkusin pühapäeval. Õllesid oleks saanud küll, kuid ma ei joo mingit pikemat aega alkoholi jälle, et see katsumus jäi läbimata.

              Kommentaar


                mäng algas:

                Michael Higdon scores a hat-trick as Motherwell beat Hibs to move closer to second-top Rangers in the SPL.

                Kommentaar


                  47:00 Goal scored
                  Goal - Michael Higdon - Motherwell 1 - 1 Hibernian
                  Placed penalty scored by Michael Higdon. Motherwell 1-1 Hibernian.

                  46:02 Graham Stack concedes a Penalty for a foul on Henrik Ojamaa.

                  well done

                  Kommentaar


                    Ojamaa kahe mänguga 2 kollast, kurb..
                    Henrik Ojamaa booked for time wasting.

                    E: Miskipärast arvasin et 2 kaardiga jätab liigas järgmise mängu vahele, nii et pole kurb.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                      Ojamaa kahe mänguga 2 kollast, kurb..
                      Henrik Ojamaa booked for time wasting.
                      "50mins: Ojamaa has the ball in the net....but he's already been flagged up for a shirt pull. Booked afterwards."
                      Allikas: MFC Twitter

                      Kommentaar


                        Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                        booked for time wasting.
                        Hmm, viigiseisul liiga eelviimase vastu?

                        e: Sikutas särgist siiski.

                        Kommentaar


                          71mins: What a game this is. The goal came from Ojamaa striking the bar, Murphy back heel volleyed it back across and Higgy overheads it!
                          73mins: Ojamaa hauled down, it's Higgy for the hat-trick....GOAL!!!!! (penaltist)

                          Kommentaar


                            Ojamaa andis assisti 4ndale väravale.

                            Kommentaar


                              Ojamaa siis 2penaltit teeninud ja andud 1 assisti või siis see penalti teenimine läks assistina kirja?

                              Kommentaar


                                sisuliselt 2 või 3 söötu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X