320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Karter Vaata postitust
    Ennem kui keegi raporteerib mind veebikonstaablile siis peaksin mainima, et ei soovi et keegi mürki võtaks. Eesti iive on niigi miinuses.
    karter miks sa enamuse mu jutust ära lõikasid ?

    ma kirjutasin ükskõik milline eesti liiga liider saaks hollandi eredivise iga hollandi eredivise klubi käest peksa....

    räägime ikka olevikus... eksju (aga tore näha et meie liiga esimene on kunagi 10 aastat tagasi hollandi tabeli põhjas jagu saanud)
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

    Kommentaar


      Kas Kaarel Täll sööb seeni või arvab ta tõesti et GAE läheb teravalt Ajaxit ründama ja näeme ojamaa oskuseid. Ajax võib hetkel 3 mängu järel tabeli keskel asuda aga tegemist on siiski 33 kordse hollandi meistriga (PSV on sealjuures ainult 23 tiitlit korjanud).

      Arvata võib et GAE läheneb asjale sellise nurga alt et loodetakse oma kontrate peale ja mängitakse pigem kaitsvalt ja võibolla valitakse rohkem kaitsvam strateegia ja ojamaa ei kuulu isegi valikusse.

      Igastahes on see jutt seal artiklis läbimõtlematta

      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

      Kommentaar


        Algselt postitas Jormma Vaata postitust

        räägime ikka olevikus... eksju (aga tore näha et meie liiga esimene on kunagi 10 aastat tagasi hollandi tabeli põhjas jagu saanud)
        Kuidas Eredivisie tabeli põhjast Euroopa liigasse muidu pääseb? (retooriline küsimus, sellele ei ole mõtet vastata)

        Ojamaa puudumise põhjused on peidus ikka tema enda kõrvade vahel. Kuna ma teda lähemalt ei tunne, ei oska ka arvata, kas tal on potentsiaali olla tiimimängija (nii väljakul kui selle kõrval). Loodetavasti areneb.
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          See on muidugi naljakas, et kui kogu fännkond (mis pole muidugi alati objektiivne ja normaalne seltskond) jaurab Ojamaa kallal, siis mulle ei meenu, et meie per se spordiajakirjanikud oleksid reaalselt Pehrssonilt küsinud, et mis päriselt selle kogu jama taga on. Pigem kirjutab vince foorumis, et kõik mölisejad on jobud ja ott räägib podkastis, kuidas Pehrssonil on õigus ja kriitikud imegu muna. Noh, tegelikult ongi ses suhtes õigus, et Pehrsson vastutab koondise eest ja kui talle ei meeldi mingi mees, siis on see tema valik. Aga lihtsalt võiks asja ilusti ära küsida ja saaks mingi auru välja lasta.

          Jah, mina olen ka ajakirjanik, ei, ma pole spordiajakirjanik.

          Kommentaar


            Ja kas ma eksin, aga Pehrsson üldiselt ju väga mingit väga avameelset intekat kellelegi andnud pole? Et kuidas, miks ja puha. Pigem selline pärast mängu kolm küsimust ja pressikonverentsid?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Pigem kirjutab vince foorumis, et kõik mölisejad on jobud ja ott räägib podkastis, kuidas Pehrssonil on õigus ja kriitikud imegu muna.
              Ja ainult Šmutov räägib ainukesena mõistlikku juttu, kui ütleb, et Pehrsson võiks midagigi muuta praeguse koondise juures, sest asjad ilmselgelt ei toimi.

              Praegune koondise mäng on juba pikemat aega olnud paras "värvi kuivamise" vaatamine. Et selles mõttes võivad äkki vähe egoistlikumad mängijad nagu Ojamaa või Kink midagigi uut pakkuda võrreldes selle praeguse sunnitööga, mis väljakul toimub. Tõepoolest, võiks mõni spordiajakirjanik asja uurida. Ja mitte mingi esimese umbluu ümmarguse vastusega leppida.

              Hakka või uskuma, et tõesti kardetakse seda, et teema torkimisel äkki unustatakse mõni kutse tulevikus saata...

              Kommentaar


                http://elu24.postimees.ee/v2/3812015...271.1462615465 Ja samal ajal tehakse selliseid lapsikuid kirjavigu. Mitme rinnaga, mitte rinnaka, džiises.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ja kas ma eksin, aga Pehrsson üldiselt ju väga mingit väga avameelset intekat kellelegi andnud pole? Et kuidas, miks ja puha. Pigem selline pärast mängu kolm küsimust ja pressikonverentsid?
                  Ma pole küll juba aastaid aktiivne ajakirjanik, aga seda teemat on uuritud piisavalt, et üldpilt ette saada. Küll uuritakse ka värske uudise valguses, kuigi vaevalt sealt eriti uut infot tuleks.

                  Eesti jalgpallikoondise peatreener Magnus Pehrsson avalikustas teisipäeva hommikul nimekirja 25 mängijast, kes on kutsutud koondisesse mängudeks Soome ja San Marinoga.

                  Eesti jalgpalli rahvusmeeskonna peatreener Magnus Pehrsson kinnitas, et teist koondisekogunemist järjest isegi meeskonna esialgsest nimekirjast välja jäetud Henrik Ojamaa jaoks pole koondiseuks suletud.

                  Konstantin Vassiljevi sõnul on Eesti koondise meeskonnamängu juures individualistidele raske kohta leida. 

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mazz Vaata postitust
                    Ma pole küll juba aastaid aktiivne ajakirjanik, aga seda teemat on uuritud piisavalt, et üldpilt ette saada. Küll uuritakse ka värske uudise valguses, kuigi vaevalt sealt eriti uut infot tuleks.

                    Eesti jalgpallikoondise peatreener Magnus Pehrsson avalikustas teisipäeva hommikul nimekirja 25 mängijast, kes on kutsutud koondisesse mängudeks Soome ja San Marinoga.

                    Eesti jalgpalli rahvusmeeskonna peatreener Magnus Pehrsson kinnitas, et teist koondisekogunemist järjest isegi meeskonna esialgsest nimekirjast välja jäetud Henrik Ojamaa jaoks pole koondiseuks suletud.

                    http://soccernet.ee/artikkel/vassilj...ke-kohta-leida
                    Ok, tavalugejana oli ainult Vassiljevi vastus lihtne ja arusaadav. Ülejäänu oli selline, mida mina üldiselt väga kirja ei taha panna, kuna on selline saba ja sarvedeta "analüüsisime jne"-tekst.

                    Kommentaar


                      Kui koondis mängib nii impotentselt nagu praegu, siis ehk oleks aeg ka individualistidele rakendus leida.

                      Kommentaar


                        Ei näe mitte mingit põhjust miks seda saasta kaitsma siin tullakse. Iseenesest mõistetav, et kui sellist poissi järjest koondisesse ei võta, tuleks ise suu lahti teha - mitte "süüdistada", et AGA KEEGI POLE JU KÜSINUD!

                        Arvate, et natukene aega tagasi Neemelo kaasamine koondisesse oli hea mõte? - kui tahad Dõmovi pingile panna või isegi 10 minutit karastust Malta vastu, siis oleks võinud seda tookord teha - ei mõtle loogiliselt see mees.

                        Lisaks tahaks aplausi teha vahetustele millega mees silma paistab, kui mõni aru ei saa siis pöörake tähelepanu millal vahetused tehakse.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Kui koondis mängib nii impotentselt nagu praegu, siis ehk oleks aeg ka individualistidele rakendus leida.
                          Just Ojamaa ülbus ongi hetkel väljakult puudu, hetkel ollakse liiga hambutud, see vend viskab keskmise näpu üles ja jookseb pea ees värava poole. Zlatan pole kaa muuseas eriline meeskonnamängija, ülbemat venda annab otsida, tase on muidugi teine, aga see ei ole hetkel oluline.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas terrorwheel Vaata postitust
                            Just Ojamaa ülbus ongi hetkel väljakult puudu, hetkel ollakse liiga hambutud, see vend viskab keskmise näpu üles ja jookseb pea ees värava poole. Zlatan pole kaa muuseas eriline meeskonnamängija, ülbemat venda annab otsida, tase on muidugi teine, aga see ei ole hetkel oluline.
                            Palju Zlatanist EMl kasu oli?

                            Kommentaar


                              Ei maksa karta, et esmaspäeval Pehrssoni käest Ojamaa kohta ei küsita. Iseasi, mis sealt vastuseks tuleb, sest puigelda mees oskab. Konkreetse näitena meenub kohe hiliskevadine Leedu - Eesti.

                              "Kas on üldse midagi, millega Sa täna rahule jääd?
                              Oleks väga kurb, kui asi oleks must-valge ning ainus värv oleks must. Kaotasime, see on raske, aga saime ka mängijate kohta positiivseid vastuseid selles osas, mille kallal peame vaeva nägema. Meie esitus polnud hea, peame õppima ja paremaks saama."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Palju Zlatanist EMl kasu oli?
                                Esiteks on Zlatan ja Ojamaa väga erinevat tüüpi mängijad.

                                Teiseks miks sa kaitsed peersoni?

                                Kolmandaks küsimus mitu väravat on Zlatan Rootsi eest löönud, ning kas sa arvad, et Zlatani kaasa võtmine EMile oli viga?
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X