320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sunseek Vaata postitust
    Henrik Ojamaa: Eksklusiivintervjuu

    Meie järjekorras kolmanda saate külaline on Šotimaa kõrgliigas Motherwell F.C ridades mängiv ning Eesti jalgpallikoondises säravaid esitusi tegev Henrik Ojamaa. Head vaatamist!

    http://profisportlane.com/henrik-oja...siivintervjuu/
    oskad ehk ära ka seletada, et mis nende intervjuude puhul eksklusiivset on?

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      oskad ehk ära ka seletada, et mis nende intervjuude puhul eksklusiivset on?
      +1 :d

      Kommentaar


        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
        oskad ehk ära ka seletada, et mis nende intervjuude puhul eksklusiivset on?
        nõnna terav kohe. ei ole eriline filoloog, aga lihtsalt sõna eksklusiiv tähendab ÕSi järgi ainuintervjuud ning kuna teised meediaväljanded midagi sellist ei paku, siis miks see ei võikss alata sõnaga eksklusiiv?
        //

        Kommentaar


          Algselt postitas sunseek Vaata postitust
          nõnna terav kohe. ei ole eriline filoloog, aga lihtsalt sõna eksklusiiv tähendab ÕSi järgi ainuintervjuud ning kuna teised meediaväljanded midagi sellist ei paku, siis miks see ei võikss alata sõnaga eksklusiiv?
          terav lihtsalt sellepärast, et see on reklaamitrikk.

          nagu isegi ütlesid, et see peaks siis olema ainuintervjuu - mitu intervjuud on siin lähiajal Kostja või Ojamaaga tehtud? Ma arvan, et päris mitu.... eksklusiivne oli see, kui Dannar käis Henrikul Šotimaal külas.

          tublid, et teete muidu.

          Kommentaar


            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
            terav lihtsalt sellepärast, et see on reklaamitrikk.

            nagu isegi ütlesid, et see peaks siis olema ainuintervjuu - mitu intervjuud on siin lähiajal Kostja või Ojamaaga tehtud? Ma arvan, et päris mitu.... eksklusiivne oli see, kui Dannar käis Henrikul Šotimaal külas.

            tublid, et teete muidu.
            mitu intervjuud on siin lähiajal Kostja või Ojamaaga tehtud? Ma arvan, et päris mitu...

            Ma arvan, et sisult selliseid mitte ühtegi, v.a kui ETV Pealtnägija tegi Kostjaga pikema video (9 min). Sellised "kuidas mängupilti kirjeldad, kas jäid oma mänguga rahule, kuidas võtad mängu kokku" teemal intervjuusid on internett nimetatud härrade poolt muidugi pungil!

            Tervitused,
            //

            Kommentaar


              See on see koht, kus ma võtaks lihtsalt kõige huvitavama fraasi intervjuust ja paneksin selle lihtsalt YouTube'i, video pealkirja. Nii ei saa keegi öelda nagu oleks midagi valesti tehtud, samas kannaks asi ikkagi tähelepanu püüdmise ja vaatajate kogumise eesmärki. Vaatajale-lugejale tuleb ikka mingi niidiots kätte pista.

              Kommentaar


                aga jutt ei olnudki ju intervjuu sisust. lisaks pole sellist intervjuud vahepeal tehtud, kuna Pealtnägija tegi Kostjaga ja Dannar Ojamaaga just siin lähiminevikus.

                mis ma tahtsin öelda, vbla on see minu probleem, aga selline reklaam nagu "eksklusiivne" on antud hetkel odav, eriti kui tean, et kui koondis on Eestis, siis sisuliselt reeglina kõigil ajakirjanikel on võimalik selline intervjuu kokku leppida. seepärast meedia tihti kasutab ka hoopis väljendeid "suur" jms.

                aga igatahes jõudu teile teie tegemistes!

                edit: pmst mortan seletas ära kuidas teha
                edit2: eks ma sellepärast siin tahan ka tähelepanu juhtida asjale, et kui näen oma postkastis pealkirja eksklusiivne sellise intervjuu juures, siis lihtsalt ei tahtnud sellega nõustuda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                  aga jutt ei olnudki ju intervjuu sisust. lisaks pole sellist intervjuud vahepeal tehtud, kuna Pealtnägija tegi Kostjaga ja Dannar Ojamaaga just siin lähiminevikus.

                  mis ma tahtsin öelda, vbla on see minu probleem, aga selline reklaam nagu "eksklusiivne" on antud hetkel odav, eriti kui tean, et kui koondis on Eestis, siis sisuliselt reeglina kõigil ajakirjanikel on võimalik selline intervjuu kokku leppida. seepärast meedia tihti kasutab ka hoopis väljendeid "suur" jms.

                  aga igatahes jõudu teile teie tegemistes!

                  edit: pmst mortan seletas ära kuidas teha
                  edit2: eks ma sellepärast siin tahan ka tähelepanu juhtida asjale, et kui näen oma postkastis pealkirja eksklusiivne sellise intervjuu juures, siis lihtsalt ei tahtnud sellega nõustuda.
                  No üks sõna ei saa nüüd nii marru ka ajada aga Ok, no paneme kõrvataha. Teadmiseks, et meie meeskonnast ei tea keegi ajakirjanduse köögipoolt ega nö tavasid. Oleme lihtsalt suured huvilised!
                  //

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sunseek Vaata postitust
                    No üks sõna ei saa nüüd nii marru ka ajada aga Ok, no paneme kõrvataha. Teadmiseks, et meie meeskonnast ei tea keegi ajakirjanduse köögipoolt ega nö tavasid. Oleme lihtsalt suured huvilised!
                    Ei saa minagi aru, miks see sõna kedagi ärritada suutis aga tõepoolest, ärrituda pole vaja, kõigil meil on vahel paha tuju.
                    Intervjuu oli aga lahe ja küsimused head. Võinuks ainult veel rohkem küsida. Ojamaa jättis taas väga positiivse mulje.

                    Kui trükimeedia välja jätta, siis väga palju pikemaid intervjuusid Eesti (tegev)jalgpalluritega ei meenugi. Laksust tulevad meelde Kostja Pealtnägijas, Pareiko Ringvaates, Klavan mingis R2 aastatetaguses kahetunnises suvesaates, meesmuiste pikk intekas Aksaluga ERRi spordisaidil.

                    Aga jah, tulevikus võiksid intervjuud veel pikemad olla ja ehk tasuks kaaluda ka võimalust pakkuda huvilistel küsimusi esitada.

                    Kommentaar


                      Iseenesest tervitatav, et pikemaid videointekaid teete. Paraku jätab teostus ikka väga soovida.

                      1. Pidev mõmisemine ja "mhmh"-itamine intervjuueritava rääkimise ajal käib pinda. Minu jaoks üks kõige ebameeldivamaid asju usutluste puhul üldse. Isegi Säärits suudab sellest hoiduda.

                      2. Küsimused on täiesti seosetud ja sellest tulenevalt ka kogu vestlus. Igasugune sundimatus ja loomulikkus on puudu. Iseenesest ei näeks ma selles probleemi, kui küsimused oleksid originaalsed ja nt vaatajate-lugejate poolt koostatud (ja sealt huvitavamad välja valitud). Siis tuleks muidugi kogu usutluse tonaalsust natuke muuta.

                      3. Kaks intervjuu läbiviijat üheskoos ei toida. Eriti Vassiljevi intervjuu ajal tundus, nagu nad üritaksid üksteisele pidevalt vahele rääkida ja võidu küsimusi esitada. Meenutas natuke selliiseid meili teel läbi viidud intekaid, mida vist ka Soccernetis kunagi Operi või kellegagi tehtud sai. Nagu ülekuulamine pigem.

                      Ojamaa on muidugi Inglismaal hea meediasuhtluse kooli saanud, mistõttu ei olnud asi tegelikult väga hull. Mõne teisega oleks tunduvalt halvemini läinud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sunseek Vaata postitust
                        No üks sõna ei saa nüüd nii marru ka ajada aga Ok, no paneme kõrvataha. Teadmiseks, et meie meeskonnast ei tea keegi ajakirjanduse köögipoolt ega nö tavasid. Oleme lihtsalt suured huvilised!
                        Võin nõuga aidata, kui vaja on.
                        Kuigi olen ka ise üsna halb live-intervjueerija.

                        Kommentaar


                          Täiesti neutraalse lugejana ilma intervjuud vaatamata ütlen, et üllatavalt palju positiivset kriitikat. Olenemata sellest, et vastukriitika isiklikuks kippus minema.
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            mina küll siin kuskil isiklikku kriitikat kuskil näinud. kus see siin oli? mina olen aru saaud, et meelestatus on ikka positiivne.

                            teinekord kui kaamerasätetes nõu vaja või kuidas teleintervjuud teha, siis võin ka aidata. kui tarvis peaks olema.

                            Kommentaar


                              Striimi ?

                              Kommentaar


                                Mäng hakkab kahe tunni pärast alles ju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X