320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • malagar
  replied
  Võrreldes ukraina liigaga küll.

  Leave a comment:


 • kangura
  replied
  jaa eks šotimaa liiga on ikka madalale laskumine küll ühele eestlasest pallurile

  Leave a comment:


 • Pri
  replied
  Zenjovil pole hetkel küll põhjust nii madalale laskuda ning Ukraina liigas hästi hakkama saamise järel Šotimaa liigasse kolida.

  Leave a comment:


 • kangura
  replied
  ehk Motherwell vaatab siis suvel uuesti eestlaaste poole, lööb äkki keegi uus särama. Zenjov ja Jääger andke nüüüüd kuuma!

  Leave a comment:


 • Tom K
  replied
  Omamoodi on kahju ka. Paraja jälgitavusega Lääne-Euroopa vana jalgpalliriigi liiga ja Motherwell tundus selline armas underdog klubi, kes mitmele endast suuremale ja rikkamale klubile kahel järjestikusel hooajal koti pähe tõmbas. Kuid nüüd oleks muinasjutt nagunii läbi saanud, pool selle hooaja algkoosseisust on juba laiali jooksnud. Legial palgamaksmisega vist probleeme ka ei teki... vähemalt praegu.

  Leave a comment:


 • Fouree
  replied
  Motherwell FC: The good money received from the Ojamaa deal protects the club in the short term and keeps us solvent. it also gives us a little more scope in terms of player recruitment. It's always difficult to lose good players, but Motherwell will always be a selling club and this deal is an example of that.
  Motherwell on suht tühjaks jooksmas hetkel, võivad vabalt järgmine hooaeg väljalangemisega võidelda. Eks paistab, kuidas Ojamaa mänguvorm Poolas püsib, senise informatsiooni põhjal pigem positiivne üleminek.

  Leave a comment:


 • andreasr
  replied
  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
  Täpsustage, kui eksin, aga kas Legia ei alusta mitte samast ringist Kaljuga CL-i? Ning on asetatud klubi. Vot see oleks üks tore kohtumine.
  Selle tabeli kohaselt (link) alustavad Eesti ja Poola meister CL-is teisest kvalifikatsiooniringist. Asetuse osas täpset infot ei leidnud, aga kui võtta, et klubide edetabelis (link) on Legia 126s ja Nõmme Kalju 419s, siis võib olla küll, et Legia asetatud ja Nõmme mitte.

  Leave a comment:


 • ericbana
  replied
  Täpsustage, kui eksin, aga kas Legia ei alusta mitte samast ringist Kaljuga CL-i? Ning on asetatud klubi. Vot see oleks üks tore kohtumine.

  Leave a comment:


 • Kaurr
  replied
  pole hullu, tuleb värve muuta

  Leave a comment:


 • -RoMaRiO-
  replied
  https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...17819544_n.jpg

  Leave a comment:


 • Kaurr
  replied
  Selged sotid.
  Kiidan jälle priity teksti, huvitav lugemine igakell.. nüüd siis oodata enne mänge alati väikest kokkuvõtet vastasmeekonnast.
  Eks aeg näitab kuidas ojamaal minema hakkab.

  Leave a comment:


 • kangura
  replied
  parem kui esialgne variant mu arust

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  Nüüd siis ametlik kinnitus 3-aastasest lepingust Legiaga:
  http://legia.com/news,36125-ojamaa_pilkarzem_legii.html

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  Ma ei tea mis Henrik Tarmole ütles või ei ütelnud. Aga see jämm mis Poolas tema ülemineku ümber toimub on väga sümptomaatiline sellele riigile. Nii et ma ei võta sõna meie koduste rääkimiste-mitterääkimiste-kirjutamiste teemal vaid pigem sel teemal mida ja kuidas Poolas tehakse.
  Nagu lugeda võib, siis on Legia ja Lech tema pärast ägedat võitlust pidamas. Nende klubi fännide hulgas on kaks arvamust oma klubi üleminekupoliitika suhtes, kusjuures need arvamused ei sõltu sellest, kumma klubi fänn oled. Osad arvavad, et Legial pole korraliku skautingusüsteemi ja nii jälgitakse iga Lechi liigutust ja üritatakse viimast üle trumbata. Teised arvavad, et tegelikult on asi niimoodi, et Legial on omad skaudid paigas, kuid tegutsetakse diskreetselt ja hoopis Lech on see kes saab kusagilt Legia tegemistest siseinfo kätte ja üritab ise siis vastavaid mängijaid endale meelitada. Ma ei tea kuidas tegelikult asjad käivad, kuid eeltoodu illustreerib seda, et niipalju kui poolakaid on ka erinevaid arvamusi - ega ilmaasjata pole rootslastel ütlust "segadus nagu Poola Sejmis (parlamendis)" Poola meedia kasutab seda olukorda muidugi erilise mõnuga, spekuleerides kõikvõimalikel teemadel. Seetõttu ei usu mina päris lõpuni kusagil Poola kohalikust portaalist alguse saanud väidet, et Ojamaad nähti Poznani staadioni tribüünil. Lihtsalt omad kogemused näitavad, et selliseid infoallikaid ei saa usaldada - kui Ojamaa just seda ise ei kinnita või kui otsest "fotosüüdistust" ei esitata.
  Pange nüüd ennast agendi olukorda, kus te peate sellises meediakäras tegutsedes oma kliendile võimalikult hea lepingu välja kauplema. Oma Poola kogemuse pealt ütleks ma küll Ojamaale, et räägi koondisele mis tahad kuid seda, et oled Poola poole teel ära välja lobise. Mõnes mõttes oleks ju loogiline agendi poolt erinevaid klubisid üksteise vastu välja mängida, kuid Poolas sageli loogika paika ei pea ning ilma klubide tagatubades toimuvat teadmata on kõik eelnev ikkagi puhas spekulatsioon.
  Kuni Legiasse üleminek veel lõplik ei ole, ei hakka pikalt klubist kirjutama, siiski paar rida Legia ründe kohta. Üle- ja eelmisest hooajast mäletan Daniel Ljuboja esitusi - kunagi PSGs ja Nices mänginud serb oli oma parimates mängudes tõsine "loom" - korralik kiirus, jõud, peamäng ja mõnede arvates Poola liigas parim tehnika (ise vaidleks sellele vastu) ning aasta 2012 parim välismaalasest pallur Ekstraklasas. Ühesõnaga: ideaalne ründepartner Ojamaale ning kahekesi oleks nad suutnud vastaste kaitseliini tõsise surve alla panna. Kahjuks aga otsustas Legia temaga selle hooaja lõpus lepingut mitte pikendada. Eks tal on vanust juba 34 aastat ning hooaja teine pool tuli üsna kesiselt välja. Nii oli lõpuks Legia põhiründajaks grusiin Dwalishwili, kes tuli talvel Varssavi Poloniast üle. Niipalju kui teda näinud olen, siis kiire, tehniline, hea väravavaistuga, iseloomustamiseks ka üks video - mängu 2. värav: http://www.youtube.com/watch?v=KSpz4D8-5cI. Aga teisi häid, tehnilisi ja kiireid ründajaid on Legial veelgi, nii et Ojamaa põhikooseisu koht pole sugugi kindel.
  Kõvad kõlakad käivad, et Legia on maha müümas vasakäärt Jakub Koseckit, keda kõrgelt hinnatakse ning transfermarkt pannud külge 1,5 M hinnasildi. Ise ei tea, pole teda mängimas näinud või pole ta lihtsalt silma jäänud. Sisuliselt siis otsitaksegi talle asendajat ning pressist on läbi käinud mitmeid nimesid. Samas, 3 päeva tagasi väitis Legia esimees, et Kosecki osas pole keegi pakkumist teinud. Aga nagu kõike Poola meedias, tasub sedagi väljaütlemist mõningase soolaga võtta.

  Leave a comment:


 • LeoPeoleo
  replied
  Ma isiklikult loodan, et pigem Legia kui Lech.

  Leave a comment:

Working...
X