320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas abso Vaata postitust
    Derbyst on ta ikkagi nõrgem ?
    minu arust Henrik võiks Derby pingil edasi konutada, kuid aachenis oleks mõttetu minna, kuna ta kehvem sats ja äkki saaks ka mängida vähe.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      minu arust Henrik võiks Derby pingil edasi konutada
      Mõned kuud tagasi oleksin tõenäoliselt veel nõus olnud, aga vaatasin praegu, et poiss saab mõne nädala pärast juba 19 ja paistab, et nüüd oleks küll aeg juba mängukogemuseks. Seda küll ei usu, et temast mõne aasta pärast räägime, et näe oli, aga siiski kaugelt eemalt vaadates tundub, et on aeg tegudeks.

      Kommentaar


        Väike arutelu Ojamaa võimaliku ülemineku kohta TM foorumis:


        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          õnneks ei saa midagi aru seal ja google translate'i ma ka ei usalda enam

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            õnneks ei saa midagi aru seal ja google translate'i ma ka ei usalda enam
            saksa keelest inglise keelde toimib väga hästi minu meelest.

            Eesti keelde on mõttetu tõlkida

            Kommentaar


              eesti keelde on muidugi pointless
              aga kui sa ütled et saksa keelt tõlgib hästi siis võib uurida, tavaliselt paneb mööda teiste keeltega...vähemalt prantsuse keelt ta veel mingi aeg eriti ei mõistnud.

              Kommentaar


                eriti äge et nii palju tüüpe viitsib asja hoolega arutada seal.
                ja juba hüüdnimi ka olemas: "Oh ja Maaann"

                Kommentaar


                  Eks jutt valdavalt nagu ikka. Kes see selline on ja kas ta kõlbab jne. 1 kasutaja seal kiidab taevani. Osad kõhklevad kuna ikkagi eestlane.

                  Viimane postitus väidab et treener oli rahule jäänud Ojamaaga.

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    Enamikest postidest kiirgab ikkagi positiivsust Ojamaa suhtes . Too tüüp, kes väga kiidab vastutab muuseas Eesti liiga eest antud lehel.

                    Kommentaar




                      seal on 1 tüüp siis treeningul näinud teda ja täitsa ära armund. võrdleb rooneyga ja üldse kiidab kohutavalt. nende treenerile võiks henrikust sama hea mulje jääda. see härra kiidab küll igat külge mis võimalik, lööki ükskõik mis distantsilt, mängulugemist, töövõimet, tahtejõudu ja isegi inglise keele oskust.

                      Kommentaar


                        Aga kui läheb, siis laenule või kavatseb Derby temast lahti saada?

                        Kommentaar


                          Vähemalt Saksa foorumites keegi ei maini laenule saatmist, seega tundub, et ikka päris transfer. Ei tea miks poiss Derbys löögile pole saanud.

                          Kommentaar


                            Kui mälu ei peta, siis Ojamaa sai viimati aastase lepingu Derbylt ehk siis suvel peaks ta vabaagent olema?

                            Kommentaar


                              Henrik Ojamaa ja Derby County teed lähevad lahku

                              Kommentaar


                                Viimaste kõlakate järgi on siis Ojamaa Aacheniga lepingut alla kirjutamas. Jutt käib 2 aastasest lepingust.



                                http://www.last.fm/user/kurat_

                                Kommentaar

                                Working...
                                X