320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ega see pole süütuse kaotamine, kus 16-aastaselt naisele ligi saanud pauguvad 17-aastaste ees.
    Ma ei saa sellest lausest aru, aga Taki oli 3 aastat Levadias, OJ välismaal.

    edit: Sain lausest aru, aga paukuda võib ikka.
    Algselt postitas Cule
    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

    Kommentaar


      kui vassiljeviga klapp sobib, siis lähme MM'ile.

      Kommentaar


        minu paha oli, lugesin jah veits vale uudist.
        http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

        Kommentaar


          Raha ei tohikski peamine olla, vaid soov mängida ja areneda. Küll pärast ka raha liikuma hakkab. Noore mehe valik on end õigustanud ja teda teatakse, temast räägitakse ja ta ei jäta fänne ükskõikseks!

          Kommentaar


            Noh ma täpsustaks, et Kink on käinud ka huvitavates kohtades ja Spartak oli kindlasti kogemus. Ja millegi pealt lõpuks edu Ungaris pidi tulema. Ja mees paugutas seal küll. Sellest ajast edasi on olnud põud nii boros kui ka koondises - seda ma ei eita. Ma püüan öelda, et Kingil on asi ainult enesekindluse tagasi saamises - tema teab mis ta suudab. Minu jaoks on Kingi potentsiaal füüsise taga mitte peas. Lihtsalt Ojasmaa füüsilised võimed tunduvad nii palju paremad, et kui peas kõik paika läheb ja see juhtub kindlasti ühel hetkel, siis tuleb uus kvaliteet ja tekib väga hea mängija. Ehk piisab selleks ühest shoti liiga hooajast pluss valiktsükkel koondisega. Võibolla ka kauem. Keeruline jutt tuli kokku...aga noh..diskussiooni arendamiseks ju võib.
            Igal juhul on tulevik helge, sest juba tema Derby akadeemia aegseid postitusi lugedes paistis välja kaks asja - selge siht ja ensekindlus.

            Kommentaar


              Ma pole päris aru saanud, miks teda wee man-iks kutsutakse?

              Kommentaar


                wee = pisike. mida rohkem põhja poole minna, seda enam kasutatakse.

                päris korvpallur ta kasvult just ei ole, seega...
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Noh ma täpsustaks, et Kink on käinud ka huvitavates kohtades ja Spartak oli kindlasti kogemus. Ja millegi pealt lõpuks edu Ungaris pidi tulema. Ja mees paugutas seal küll. Sellest ajast edasi on olnud põud nii boros kui ka koondises - seda ma ei eita.
                  Koondise jaoks oli põud pigem siis kui ta Ungaris oli. Sest sel ajal ei suutnud ta ühtegi väravat lüüa, Inglismaal pingil istudes on ta koondise eest 3 väravat löönud.

                  Kommentaar


                    wee on väike, ja antud juhul peetakse pigem ojamaa noorust silmas.

                    Kommentaar


                      No väga kõva ju, et mees lammutab. Vaatasin täna mängu lõppu isegi ja kuigi see just parimat muljet ei jätnud (no viimased 10 minti oli ikka ettelahmimine kuubis ja pall ei püsinud maas kumbagi satsi jaoks) poleks veel hiljuti osanud loota, et pidevalt klubist klubisse sattuva ja viimati Soome liigas toksiva mängumehe karjäär sellise pöörde võtab. Oskar Lutsu parafraseerides: kui veel nüüd põllule paar sooja vihmasagarat (ka järgmistes mängudes mõni värav) tuleks, oleks jumala arm lõpmatu.

                      Kommentaar


                        Ma ei saa aru, paljude jaoks on see, et Ojamaa on avanenud nagu suur "tuhast tõusmine" või "uskumatu comeback karjääris". Tüüp on 20!! Ja kui keegi ütleb, et temal on asi "peas kinni", siis tahaks ka teada, mis asi tema peas kinni on. See, et tal lahkhelid mingi huinjaa võõramaalasest treeneriga olid on mingi argument? Tema kunagist blogi lugedes jäi pigem silma suur töötahe ja armastus pallimängu vastu, kas need omadused jalgpalluril pole mitte just peas kinni ja samas nii üliolulised? Ilmselgelt selline füüsis ilma tööta tule. Dribling ka igati korralik... ootan et mees saaks kõigis järgmistes koondise maamängudes 90 minutit, sellist talenti on vaja meie koondisesse sobitada igaljuhul.

                        Kommentaar


                          Mina räägin mängust ainult. Mingid mänguvälised asjad ei puutu asjasse. Lihtsalt puhtteaduslikult - kui inimene jõuab uuele levelile kas füüsiliselt või vaimselt, siis läheb aega kuni teine pool ka järgi tuleb. Ja mina ütlen, et läheb aega millal tal "pea" järgi tuleb.
                          Ta on juba praegu huvitav mängija, aga ma näen võimalust saada väga heaks mängijaks.

                          Kommentaar


                            Ojamaa meenutab mulle tugevasti Rooney´t.

                            Kommentaar


                              Aramise jutule +1
                              Meintz, kas sa saad mône lisa pannkoogi kui live skoori foorumisse postitad?
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Riksi tähelepanek käis mul eile mitmeid kordi peast läbi. Ei mäleta Rooney noorpõlve nii väga ja Evertoni särgis nägin teda suht vähe, aga kardan võrdlust tuua nii briljantse ja vihatud mängijaga. Eelistaks kui Ojamaa oleks vähem briljantne aga armastatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X