320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Krt millal sa viimati jalgpalli ka mängu pärast vaatasid?Kahtlen,et sa selle mängu seisu ka üldse tead!Mina käin staadionil ikka jalgpalli vaatamas.Mind ei koti kas olen staadionil ainuke pealtvaataja või mitte.Tõeline fänn naudib ka üksi mängu aga sinu arust on jalgpalli vaadata fiiling kui mängu lõpuks oled umbjoobes ja staadion on maha põletatud!Õige eesti fänn!
    Budulojus, Sul läks endalgi täna vähe käest ära?

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Krt millal sa viimati jalgpalli ka mängu pärast vaatasid?Kahtlen,et sa selle mängu seisu ka üldse tead!Mina käin staadionil ikka jalgpalli vaatamas.Mind ei koti kas olen staadionil ainuke pealtvaataja või mitte.Tõeline fänn naudib ka üksi mängu aga sinu arust on jalgpalli vaadata fiiling kui mängu lõpuks oled umbjoobes ja staadion on maha põletatud!Õige eesti fänn!
      Nii pikalt ei ole mõtet Vabariigi Aastapäeva tähistada...mõjub tervisele laastavalt

      Kommentaar


        issver, mis ajast budulojust tõsiselt hakati võtma ... mäletan aegasid kui tüüp oli lihtne karla ja sai nii idast kui läänest.

        go ojamaa

        Kommentaar


          Ühe korra läks see kukkumine küll lappama, kuid mäletatavasti teenis kutt eelmises mängus kaks penaltit, nii et see kukkumise kunst on mehel tegelikult üsnagi käpas
          Newton Heath 1878

          Kommentaar


            budukas vaatab jalkat aint selleks et fänn olla.....ja kuna ta elab eestis kus on igav jalkaliiga siis ta peabki kahjuks tihti see ainuke fänn olema statkal.....äga pärast saab kõigile rääkida vähemalt kui suur jalka fänn ta on.....igavat jalkat ka seal staadionil vaatad või kulub kogu aur fännamisele?....my god

            Kommentaar


              liiga tihti endale sellist kino ei maksaks lubada....võib sitamaitse suhu jääda.

              Kommentaar


                Tundub, et Henrik on selline triblaja tüüpi mängija, kes võtab vastaseid ette ning vahest ka kukub üsna kergesti Penalteid on ta juba mitmeid teeninud Motherwelli eest niiet tundub, et selline mängustiil on efektiivne olnud.

                Muidugi tuleb aga loota, et selliseid 100% ilmselgeid sukeldumisi ette ei tule. Puute peale võib ju kergesti kukkuda, aga see, mille eest ta kollase sai oli ikka täiesti lambidaiv ning neid eriti näha ei tahaks..

                Kommentaar


                  Algselt postitas RedMike Vaata postitust
                  Muidugi tuleb aga loota, et selliseid 100% ilmselgeid sukeldumisi ette ei tule. Puute peale võib ju kergesti kukkuda, aga see, mille eest ta kollase sai oli ikka täiesti lambidaiv ning neid eriti näha ei tahaks..
                  Sekundeerin. Kui ta seal nii väga kukkuda oleks tahtnud, siis oleks sobivam olnud see hetk, kui kaitsja talle nö jalaga puukat üritas anda.

                  Kommentaar


                    Krt. loe ja imesta . Huvitav ,kui Ojamaa mõnes eesti koondise mängus natuke kergelt kukkudes eestile pendla teeniks ja me tänu sellele mängu võidaks ,mis siis hakkate kah vigisema ja hädaldama?
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Krt. loe ja imesta . Huvitav ,kui Ojamaa mõnes eesti koondise mängus natuke kergelt kukkudes eestile pendla teeniks ja me tänu sellele mängu võidaks ,mis siis hakkate kah vigisema ja hädaldama?
                      Vaevalt keegi virises, mulle tundusid küll need üleval pool olevad komentaarid lihtsalt märkustena.

                      E: Ma küll ei mäleta milline reaksioon sellele oli aga Kostja daiv vs Liechtenstein tuleb kohe meelde.
                      E2: Schwede(jalka) oli minuarust suur arvustaja siis.
                      You need people who score goals, that's how you win games.

                      Kommentaar


                        Asi on juba üldiselt. Ei vinguks ja ei hädaldaks, aga lihtsalt jalgpalli mõistes üldiselt oleks kurb, kui kohtunik niiisuguse lambidaivi peale penalti annaks. Õrnade puudete peale kukkugu palju tahab, see on tänapäeva jalgpalli üks osa, aga lihtsalt need lambidaivid üldiselt ei lõppe penaltiga, vaid kollase kaardi ning juutuuubi videoga.

                        Kommentaar


                          Minuarust tuleks selliseid ilmselgeid daivimisi karistada punaste kaartidega. Kui ma tahan kloune vaadata, siis lähen selleks ettenähtud kohta. Staadionil tahan ma jalgpallimängu, mitte sellist odavat tsirkust näha.

                          Rootsi Kunnile: kui ilmselge daivimise pärast Eesti koondis võidu võtaks, siis mina vähemalt ei oskaks küll rõõmu tunda. Mulle pakuvad ausal teel saadud võidud märksa rohkem rahulolu.

                          See polnud mõeldud nüüd Ojamaa suunas, vaid nii üleüldiselt.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Krt. loe ja imesta . Huvitav ,kui Ojamaa mõnes eesti koondise mängus natuke kergelt kukkudes eestile pendla teeniks ja me tänu sellele mängu võidaks ,mis siis hakkate kah vigisema ja hädaldama?
                            Huvitav kui Ojamaa mõnes eesti koondise mängus on üks-üks olukorras väravavahiga, mängib tollest mööda ja siis selle asemel, et palli järele joosta ja see tühja väravasse lükata, viskub pikali ja selle tõttu jääb Eestil võit saamata, kas siis ka öeldakse, et väga õige, nii peabki tänapäeval tegema....

                            Kommentaar


                              Ojamaa on Eesti koondise mängija? Ma pole kaua ikka netis käind.

                              Kommentaar


                                Kõigest 20 a. poiss mängis võõrsilmängus 53486 pealtvaatja ees, üritas parimat, läks nihu, lõpp pähkel mida pureda.
                                Kogemuse võrra rikkam.
                                Positiivsemat on tunduvalt rohkem, otsib, avaneb, üks-üks olukorras võtab edukalt ette, kiirust on, väravaid lööb, äge 20 a. poisiussi kohta.

                                Midagi pole teha kui tänapäeva globaliseerunud vutis on kombeks iga kerge puute peale pikali visata ja nutuse näoga käsi laiutada... rahaveskitest kangelased ja eeskujud on sellised.
                                Kui staarkohtunik Webb ise soovitab mängijatel kergelt pikali visata, mida väärikat kangelaslikkust siis ikka tahta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X