320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pennal on pennal, ja olgem ausad, päris lambaid leidub kaitsjate seas, kes oskavad ikka ja jälle närve talitsemata selle pendla omale välja imeda. Kes ei ürita, see ei saa. Pole seal hullu midagi, 100 korda hullemaid asju nähtud, mille eest ka pennal antud.
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Huvitav kui Ojamaa mõnes eesti koondise mängus on üks-üks olukorras väravavahiga, mängib tollest mööda ja siis selle asemel, et palli järele joosta ja see tühja väravasse lükata, viskub pikali ja selle tõttu jääb Eestil võit saamata, kas siis ka öeldakse, et väga õige, nii peabki tänapäeval tegema....
      Ära mõtle juurde.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Krt millal sa viimati jalgpalli ka mängu pärast vaatasid?Kahtlen,et sa selle mängu seisu ka üldse tead!Mina käin staadionil ikka jalgpalli vaatamas.Mind ei koti kas olen staadionil ainuke pealtvaataja või mitte.Tõeline fänn naudib ka üksi mängu aga sinu arust on jalgpalli vaadata fiiling kui mängu lõpuks oled umbjoobes ja staadion on maha põletatud!Õige eesti fänn!
        mulle tegelikult meeldis selline seisukohavõtt
        vastasel korral muutuks foorum justkui idamaa tarkade klubiks, kus keegi korra 3 aasta tagant midagi kirjutab, ja mille peale 10 aasta pärast teine vastab et krdi jutupaunik sihke... ja kolmas tark lahkub klubist sest et kannata seda loba enam välja


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Krt. loe ja imesta . Huvitav ,kui Ojamaa mõnes eesti koondise mängus natuke kergelt kukkudes eestile pendla teeniks ja me tänu sellele mängu võidaks ,mis siis hakkate kah vigisema ja hädaldama?
        ei hakka vigisema ja hädaldama.
        aga mingit erilist rahulolu tunnet ka ei teki.
        ja vastasvõistkonna pärast on kahju et nii lollakalt pidid kaotama.
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Algselt postitas chac Vaata postitust
          ja vastasvõistkonna pärast on kahju et nii lollakalt pidid kaotama.
          LIE vastu hädaga (loe: Kostja daiviga) välja meelitatud pennu ja seeläbi hädine viik ei teinud rõõmsaks, seda küll, sest me mängisime väsinult, tujutult ja sitasti (nohjahnoh, hooajalõpumäng jne, aga siiski) ega väärinud seda viiki. Aga vat seda ma küll öelda ei saa, et vastasvõistkonnast sellisel juhul KAHJU oleks... Ma ei tea... Kui rehverii peaks näiteks ilmselgelt vastaste vastu olema ja meile mängus kaheksa pennut ja kolm sulust löödud väravat kingiks, siis ilmselt hakkaks mässama küll, aga muidu küll nii kergelt vastasest kahju ka ei hakka

          Edit: laiendaks siiski teemat pisut (OT, aga ehk andestatakse). Oli see vist Sloveenia vastu, kus Zen graatsilise hüppega lisas pendlaotsuse saamisele pisut kaalu, ehkki viga, tõsi küll, oli selle hüppetagi olemas. VV hüppas palli päästma ja Zen vana hundina haistis olukorra ära ja kõksas palli sekundi murdosa enne VV hüpet endast eemale ja too oli sunnit talle jalgadesse puratama - automaatne viga, tõsi. Aga ei saa ka salata fakti, et Zeni kenasti formuleeritud ja piisava koguse dramaatikaga serveeritud kukkumine ilmselt siiski mõjutas kohtunikku. Daiv nagu otseselt ei olnud, aga oskuslikult välja meelitatud pennal siiski. Oli kahju või häbi?

          No ei olnud ju

          Kommentaar


            Mm, tahtsin küsida selle Motherwelli meistriteliiga unistuse kohta.

            Ühesõnaga, varem sai Šotimaa meister otse meistriteliiga alagrupiturniirile ja teine koht alustas "mittemeistrite" playoffist. Lisaks siis kolmas ja neljas koht, pluss karikavõitja said euroopaliigasse.

            Uefa koefitsendi järgi aga on Šotimaa langenud 18ndale kohale, mis tähendab ju, et ainult Šotimaa meister pääseb meistriteliigase ja 2,3 koht , pluss karikavõitja euroopa liigasse.

            Niisiis Motherwellil pole lootust isegi Rangersi ebaõnne järel meistriteliigasse pääseda ning Euroopa liiga on praegu lagi. On mul õigus või ma panen segast?

            Kommentaar


              Minu meelest on see hooaeg viimane, kui sealt kaks klubi Meistrite Liigasse pääseb. Edaspidi pääseb ainult meister. Muidugi kui tulevikus tulemused oluliselt ei parane.

              Kommentaar


                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                Edit: laiendaks siiski teemat pisut (OT, aga ehk andestatakse). Oli see vist Sloveenia vastu, kus Zen graatsilise hüppega lisas pendlaotsuse saamisele pisut kaalu, ehkki viga, tõsi küll, oli selle hüppetagi olemas. VV hüppas palli päästma ja Zen vana hundina haistis olukorra ära ja kõksas palli sekundi murdosa enne VV hüpet endast eemale ja too oli sunnit talle jalgadesse puratama - automaatne viga, tõsi. Aga ei saa ka salata fakti, et Zeni kenasti formuleeritud ja piisava koguse dramaatikaga serveeritud kukkumine ilmselt siiski mõjutas kohtunikku. Daiv nagu otseselt ei olnud, aga oskuslikult välja meelitatud pennal siiski. Oli kahju või häbi?

                No ei olnud ju
                erilist kahju ei tundud - sest erinevalt ojamaa pendlaüritusest - viga tõepoolest oli. oleks zen lambist ilma vv puutumata murule pikale visanud siis oleks olnud kahju ka arvatavasti.

                ka erilist häbi ei olnud, praeguse aja jalgpallis liiga tihti kohtab sellist pseudot, kõik on juba ära harjunud, niiet peetakse lausa normaalseks, enam ei ärrita ka.
                pele aegses jalgpallis oleks ründaja ikkagi üritanud vv ära petta ja ise ära lüüa, tulgu siis välja või ei.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Minu meelest on see hooaeg viimane, kui sealt kaks klubi Meistrite Liigasse pääseb. Edaspidi pääseb ainult meister. Muidugi kui tulevikus tulemused oluliselt ei parane.
                  Kas äkki juba järgmisel hooajal? Šoti on langenud 18-daks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Pele ajal polnud videokorduseid ka. Pettused jalgpallis, ma usun, leiutati jalgpalliga samal ajal.
                    Ei, Maradona leiutas.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Üks huvitav artikkel Motherwelli kohta. Lühike lõiguke Ojammast ka.

                        Kommentaar


                          Oleks juba aeg kirjapilt ära õppida. Eriti sellises kirjatükis Ojammat näha on meh.

                          Kommentaar


                            Ega tänasele mängule kuskilt streami linki pole keegi leidnud? MW foorumis kirjas, et BBC Alba peaks justkui üle kandma.

                            Kommentaar


                              Ñìîòðåòü îíëàéí ïðÿìóþ òðàíñëÿöèþ Äàíôåðìëèí - Ìîòåðóýëë (03.03.12). Ïðÿìàÿ òðàíñëÿöèÿ Ôóòáîë îíëàéí. Dunfermline - Motherwell Live.


                              Ligikaudu 30-60min enne mängu peaksid tekkima lingid sinna, juhul kui mängu kantakse üle.

                              Kommentaar


                                tänud/sposibo !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X