320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika
    Kui korraliku tasemega liiga all oli silmas peetud"Parem kui mängida Eesti või Soomes", siis seda muidugi.
    Ausalt öeldes, siis täpselt seda saigi silmas peetud. Nagu nägime, siis kahjuks ka Poola tipp jäi Ojamaa jaoks pisut tugevaks. Ma ei kujuta hetkel isegi ette, kuhu ta Šotimaalt edasi (taseme poolest) võiks liikuda nii et mänguaeg väga ei kannataks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Ausalt öeldes, siis täpselt seda saigi silmas peetud. Nagu nägime, siis kahjuks ka Poola tipp jäi Ojamaa jaoks pisut tugevaks. Ma ei kujuta hetkel isegi ette, kuhu ta Šotimaalt edasi (taseme poolest) võiks liikuda nii et mänguaeg väga ei kannataks.
      minumeelest sai ojamaa ikka väga palju hagu alla ebaausalt.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        minumeelest sai ojamaa ikka väga palju hagu alla ebaausalt.
        Saigi, õhtuleht näiteks mainis, et ebaõnnestunud hooaeg oli tal Legias, aga see ju vale. Ebaõnnestunud oli Zenjov Blackpoolis. Legia tasemega klubis tulla Poola meistriks mängida kõikide liigade peale ligi 50 kohtumist hooajal, see on väga hea tulemus. Ebaõnnestunud inimesed selles satsis sellist rolli ei mängiks. See kui mees ei saa mängida temale sobival positsioonil on juba treeneri valik aga Henrik andis endast ikkagi kõik antud hooajal.

        Kommentaar


          Tase, tase, tase. Šoti liiga võib rootslastest ja ükskõik mis näidetest maha ju jääda, kuid tegemist on ikkagi liigaga, kus eesti poiss saab mängida ja on meeskonnas ka keegi. Meil on koondise ühes otsas kodumaa klubide mängijad(madalam tase), teises käputäis välisklubides mängivaid mängijaid (kõrgem tase) ja seal vahepeal ilge hunnik tasemeotsijaid( mängupraktika puudumine ehk mitte mingisugune tase). Need, kellele mitte miski ei kõlba aga oma varsa aruga otsitakse " head liigat ja oskustele vastavat lepingut". Teisisõnu muinasjuttu.
          Minu poolest võib Ojamaa Motherwellis aastaid tükki viis ka mängida, kui see aeg seal tõepoolest on asja ette läinud.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Kui ma esimesi mänge Legia eest vaatasin, siis mul jäi mulje, et on üsna kehv valik sattunud meeskonna mängu mõttes. Mängisid too hetk enamasti positsiooni rünnakut ja valdasid palju palli ehk vastupidine mis sobib Ojamaa stiiliga (või vähemalt mul on selline mulje jäänud). Ojamaa minu arvates vajab ruumi ja kiiresti kaitsest rünnakusse minekut. Kuskil kastis istumine vist talle väga ei sobi. Minu arvates suudaks mängida küll kõrgemal tasemel aga võiks olla mingi meeskond kelle mängu mustrisse ta sobib.

            Kommentaar


              Jutt väga õige. Ojamaa on tõesti selline kellele meeldib vastast ette võtta. Kasti istuma ta ei sobi. Motherwellis õnneks ta praegu põhimees, kuid võiks loota et ta aste kõrgemale juba saaks.

              Kommentaar


                44 minutil Ojamaale punane Dundee FC vastu...

                Kommentaar


                  Motherwellil läheb ikka see hooaeg väga sitasti. Väga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                    Motherwellil läheb ikka see hooaeg väga sitasti. Väga.
                    Halvemini kui Borussial?

                    Motherwelli hädadel on lihtne põhjus - kui iga hooaja järel kaotada mitu põhimeest, siis igavesti seda 2. kohta Celticu taga ei hoia. 3 aasta tagusest koosseisust (kui Ojamaa esmakordselt Motherwelli särgi selga tõmbas) on lisaks Poolast naasnud Ojamaale alles vaid klubi veteran Keith Lasley.

                    Kommentaar


                      Kergelt antud

                      Motherwell's Estonian striker Henrik Ojamaa is shown a red card after raising an arm to Dundee midfielder Kevin Thomson during the 4-1 defeat at Dens Park in...
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Ojamaa punase põhjus:


                        Lugesin ka 'welli foorumit. Fännid üldiselt arvavad, et see võis tema viimane mäng klubi eest olla. Peale uue treeneri tulekut on fännide arvates Ojamaa üsna kehva olnud ja eriti kurvad ei oldaks, kui ta lahkub.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Lugesin ka 'welli foorumit. Fännid üldiselt arvavad, et see võis tema viimane mäng klubi eest olla. Peale uue treeneri tulekut on fännide arvates Ojamaa üsna kehva olnud ja eriti kurvad ei oldaks, kui ta lahkub.
                          Lugesin ka 'welli foorumit ja olen ka varem lugenud ja sellise analüüsiga soovitan kandideerida tööle FoxNewsi, RussiaTodaysse või TTVsse. Viimase mängu teemast ühe tegelase kommentaari "and if Ojaama goes ( which I'm not bothered about)" ja teise tegelase kommentaari "and Ojamaa seems to have taken the hump since Baraclough came in." pealt ülalolev järeldus kütta on suhteliselt ambitsioonikas. Eriti kui Baraclough seniste mängude järgselt on Ojamaa oma aktiivsuse ja võitluslikkusega pea alati olnud paari-kolme nime seas, keda väheste positiivsete aspektidena (tavaliselt) järjekordse kaotuse juures välja tuuakse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas khristo Vaata postitust
                            Lugesin ka 'welli foorumit ja olen ka varem lugenud ja sellise analüüsiga soovitan kandideerida tööle FoxNewsi, RussiaTodaysse või TTVsse. Viimase mängu teemast ühe tegelase kommentaari "and if Ojaama goes ( which I'm not bothered about)" ja teise tegelase kommentaari "and Ojamaa seems to have taken the hump since Baraclough came in." pealt ülalolev järeldus kütta on suhteliselt ambitsioonikas. Eriti kui Baraclough seniste mängude järgselt on Ojamaa oma aktiivsuse ja võitluslikkusega pea alati olnud paari-kolme nime seas, keda väheste positiivsete aspektidena (tavaliselt) järjekordse kaotuse juures välja tuuakse.
                            Õukei! Saadan siis Fox Newsile CV. Seal kuuldavasti pidi naistele pükskostuum keelatud olema.

                            Stiilinäiteid eelnevale lisaks.
                            Algselt postitas Ya Bezzer!
                            He's (Ojamaa) been atrocious since Baraclough came in anyway.
                            Algselt postitas Welldaft Mk1
                            Agreed. One player I would have been praying he stayed a few weeks back. But now. If it releases a wage to bring in some freshness.

                            Ta Ta OJ.
                            Algselt postitas Coatsy
                            Was never keen on him (Ojamaa) coming back anyway only really did it when he arrived in the January. It's s pity we kept O'Brien as well I'm not a fan sorry. Total clean out required
                            Lisaks on ühes teises foorumis, mida lugema sattusin, teema pealkirjaga "Bye bye Ojamma".

                            Ja noh, hetkel kolme Motherwelli parima seas olemine vist pole ka eriline saavutus?

                            Aga minu eelmine postitus ei olnud kindlasti mingi analüüs. Lihtsalt pisut negatiivsemad postitused foorumitest ja ka twitterist jäid silma aga seda ka võibolla tolle punase tõttu hetkeemotsiooni pealt. Ausalt, ei mõelnud mitte midagi paha oma postitusega. Hetkel üldiselt tundub, et fännid pigem eelistavad terve kaadervärgi välja vahetamist. Mina isiklikult, nagu ka eelnevalt olen siin maininud, eelistaks, et ta paigale jääks ja aitaks klubi kraavist välja.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Lihtsalt pisut negatiivsemad postitused foorumitest ja ka twitterist jäid silma aga seda ka võibolla tolle punase tõttu hetkeemotsiooni pealt.
                              Mhmh. See'p see ongi, ma kahtlustan. Sest nagu enne koos ninatarga ininaga öeldud, siis seni, ka uue treeneriga, on fännifoorumites enam ikka neid olnud, kes teda ühena vähestest mängujärgselt plusspoolele panevad.

                              Kommentaar


                                Ojamaa sai punase eest kahemängulise keelu.
                                Kuna mäng vs Kilmarnock lükati edasi, siis lisaks tõsiasjale, et Celticu ca 50 000 pv-ga mängu tuleb niikuinii tribüünilt vaadata, on tõenäoline, et jääb ära ka vastasseis Ojamaa vs. Anier, kahjuks mängib peale Celticut Ojamaata Motherwell võõrsil just Anieri Dundee Unitediga.
                                Kui muidugi šotlastel mingit reeglit ei ole edasilükatud mängude korral mängijate karistuste kandmiste suhtes.



                                Jaanuari lõpp läheneb, laenuperiood lõppeb, kus edasi?
                                Ehk on Henriku Šotimaa karjäär selleks korraks ühelpool?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X