320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jälle huvi Iisraelist
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Ma olen suhteliselt kindel, et Ojamaa Iisraeli ei lähe.

      Kommentaar


        Algselt postitas terrorwheel Vaata postitust
        Ma olen suhteliselt kindel, et Ojamaa Iisraeli ei lähe.
        Jah, ma ka ei usu see pole talle mingi valik. Agent juba kord eitas. Aga suur probleem on alati see ülemineku kuulu.
        Legia ei taha raha kaotada, aga ma arvan et lõpus, ikka kaotab. Tehakse veel paar laenulepingut ja Juuni 2016 good bye.
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Pidevad jamad UEFA-ga ning fännid, kes põletavad maha klubi peakontoreid, sest klubi palkas moslemitest mängijad. Tänan ei.

          Kommentaar


            Täna pole teda LiveScore andmetel isegi pingil mitte. Kas probleem on milleski muus või on klubi otsustanud ta nurka visata, kuna augustis ehk liigub Iisraeli niikuinii?

            Kommentaar


              Algselt postitas cyrusvk Vaata postitust
              Täna pole teda LiveScore andmetel isegi pingil mitte. Kas probleem on milleski muus või on klubi otsustanud ta nurka visata, kuna augustis ehk liigub Iisraeli niikuinii?
              Ehk kerge trauma.

              Kommentaar


                Ühe tuttava Legia fänni arvamus Ojamaast: "It's really unfortunate, because he was off to a very bright start. Over time, he became very egoistic and wasteful with the chances he'd been given, to the point where his teammates would purposely keep him out of play. The problem is with his head, not his skills. At least that was the case at Legia. Both the manager and the ownership wanted him to come through, I don't remember any other player in recent history that had as many chances given to him as Henrik did. There have been far better players benched or loaned out much sooner than he was."
                www.playmaker.ee

                Kommentaar


                  Eks eesti liiga ootab, aeg koju tulla, aitab reisimisest.

                  Kommentaar


                    Nüüd siis kindel, et jääb meeskonda. Teab keeg kohalik rääkida, et kas on lootust, et lähiajal saaks ka mängu Legia eest?
                    Klubi igatahes sai siis Euroopa liigast nüüd edasi...playoffi..
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar




                      Great banter it really is...

                      Kommentaar


                        Reservi ja esindusse ei saa enam... nii palju siis Legiast.
                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Nüüd siis kindel, et jääb meeskonda. Teab keeg kohalik rääkida, et kas on lootust, et lähiajal saaks ka mängu Legia eest?
                        Klubi igatahes sai siis Euroopa liigast nüüd edasi...playoffi..

                        Kommentaar


                          Nagu Bergi sõnavõtust aru võis saada, on peatreeneriga sitad suhted.

                          Kommentaar


                            Päris hea kokkuvõte Ojamaa viimase paari aasta käekäigust alates Legiaga lepingu sõlmimisest:
                            Henrik Ojamaa po niezbyt udanych epizodach w Motherwell i Sarpsborgu ma ewidentne problemy ze znalezieniem kolejnego pracodawcy, bo właśnie rozpoczął treningi z rezerwami Legii. Ponoć jakieś tam propozycje Estończyk dostał, ale – jak przypuszczamy – były adekwatne do poziomu, który obecnie prezentuje, więc zostały odrzucone. Do końca sierpnia skrzydłowy ma czas na znalezienie jakiejś zadowalającej oferty, w czym pomóc ma też Legia. Jakkolwiek patrzeć, zarówno dla klubu, jak i samego zawodnika sytuacja […]

                            Kokkuvõtlik tõlge:
                            - Legiasse saabudes näitas üles professionaalsust ja sportlikele eesmärkidele orienteeritust - kõik positiivne aga miks ta Legias edukas ei olnud?
                            - Ajakirjaniku arvates kujunes probleemiks "tagasihoidlikuse puudus" - suutmatus arvestada treenerite ja meeskonnakaaslaste kriitikaga. Ojamaa ise väitis, et on oma panusega mängudes rahul.
                            - Olles laenul Motherwellis ja Sarpsborgis sai Ojamaa mängida oma eelistatud positsioonidel ründeliini keskel (erinevalt Legiast kus pidi täitma ääremängija ülesandeid), ent 28 mänguga suutis ta lüüa 3 väravat ja anda 2 väravasöötu. Ajakirjaniku arvates ongi nüüd Ojamaa tuleviku suhtes olulise tähtsusega see kuidas Henrik ise oma sellist panust hindab.

                            Kommentaar


                              Tänud kokkuvõtte eest.
                              Ega nüüd enne kuskile liikumist tal vist väga võimalust end näidata pole.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X