320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Kahekümneneljaselt üheksas Euroopa riik, kus mängib? Mis see maailmarekord on?
    ega see taat ei olnud äkki? küll globaalsema haardega.

    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Kahekümneneljaselt üheksas Euroopa riik, kus mängib? Mis see maailmarekord on?
      Kaheksas ikka. Inglismaa, Saksamaa, Holland, Soome, Šotimaa, Poola, Norra, Austria

      Kommentaar


        Kisub vaikselt juba halenaljakaks.

        Kommentaar


          9. Eesti
          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Kaheksas ikka. Inglismaa, Saksamaa, Holland, Soome, Šotimaa, Poola, Norra, Austria

          Kommentaar


            Ei mõista miks klubid teda ikka tahavad....

            Kommentaar


              Algselt postitas Mattis98 Vaata postitust
              Ei mõista miks klubid teda ikka tahavad....
              Ma saan aru, et nüüd on see "Rüütli / Pehrsson on pedekad, et Ojamaad koondises ei mängita" periood ametlikult läbi? Nojah, oli tore kuni kestis. Samas saab alati Zenjovi ja Puri sõimata, et sesmõttes elab vast üle.

              -e- Samas on vist veel üleval teema "Pehrsson on pedekas, et Liivakut ei mängita" või see liikumine on juba surnud?

              Kommentaar


                Algselt postitas eika
                -e- Samas on vist veel üleval teema "Pehrsson on pedekas, et Liivakut ei mängita" või see liikumine on juba surnud?
                Pehrsson on pedekas, et Neemelot ei mängita. /s

                Kommentaar


                  Hea, et Teeveritki mängitab. Enne seda eilset noorte mängitamist olid ikka mõned tema mängijavalikud pikka perspektiivi arvestades pehmelt öelda pentsikud.

                  Kommentaar


                    Jumala masendav, millist vähikäiku Ojamaa karjäär teinud on.

                    Kommentaar


                      Vähemalt saab maailma näha!

                      Aga tõsisemalt rääkides. Kas nüüd või mitte kunagi. Viimane aeg tuhast tõusta!

                      Kommentaar


                        Nüüd saab vähemalt ründaja all vabade kätega tegutseda, mis peaks ju olema nii tema trump, kui lemmikroll. Viimati sai vist põhikohaga sellist kohta mängida Motherwellis, kus tal läks väga hästi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marts Vaata postitust
                          Aga tõsisemalt rääkides. Kas nüüd või mitte kunagi. Viimane aeg tuhast tõusta!
                          Ma arvan, et tema puhul ka Austrias ebaõnnestudes tuleb uusi võimalusi.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                            Jumala masendav, millist vähikäiku Ojamaa karjäär teinud on.
                            ja kui palju sa tead tegelikult tausta,mis Henriku igapäevas toimub. Ma olen rohkem kui kindel,et Ojamaa veel saab omad asjad korda, töötab end üles ja pakub meile ka koondises lõpuks neid hetki mida talt juba aastaid oodatud on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                              ja kui palju sa tead tegelikult tausta,mis Henriku igapäevas toimub. Ma olen rohkem kui kindel,et Ojamaa veel saab omad asjad korda, töötab end üles ja pakub meile ka koondises lõpuks neid hetki mida talt juba aastaid oodatud on.
                              Mul tekkis seda lugedes sama küsimus, et aga kui palju sina seda tausta tead?

                              Seda, et ta lõpuks kuskil klubis mänguaega saaks ja koondiselegi kasulik oleks, seda loodavad ju kõik. Samas on ta jalgpalluri natuurilt ikkagi sellist tüüpi mängija, kes ei pruugi mitte iga peatreeneri filosoofiaga sobituda.

                              Derby akadeemia päevil heideti talle ette isekust, et on mängija, kes ei tahagi teisi platsil näha. Motherwellis näitas resultatiivsete söötude arv, et on nagu sellest kompleksist üle saamas. Teisest küljest, koondises jällegi on löönud tal see mingitel hetkedel teravalt välja ja tundub, et Pehrssoni lemmiklapseks on tal raske saada. Julgen pigem väita, et niikaua kuni Pehrsson pukis on, Ojamaale väga palju mänguaega koondises ei jagu. See on küll puhtal kujul isiklik arvamus.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                                ja kui palju sa tead tegelikult tausta,mis Henriku igapäevas toimub. Ma olen rohkem kui kindel,et Ojamaa veel saab omad asjad korda, töötab end üles ja pakub meile ka koondises lõpuks neid hetki mida talt juba aastaid oodatud on.
                                Selleks, et näha kuidas mänguaeg sulab ja koduklubid muutuvad aina kehvemateks ei pea igapäevaeluga kursis olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X