320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ütlen ausalt,et pole kunagi näinud seda poissi mängis.Kui ta tõesti Eesti suur tulevikulootus on,siis peaks poiss juba a koondise uksele koputama hakkama...16 - 17 aastaselt paar mängu vahetusest...19 aastaselt põhitegija...sest enamus supertähed on u sellises vanuses koondiseuksele koputanud....
    2002 FC EBS Team
    2003 FC Nimeta
    2004 FC Nimeta
    2005 FC Nimeta
    2006 Tallinn United FC
    2007 Tallinn United FC

    Kommentaar


      Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
      ütlen ausalt,et pole kunagi näinud seda poissi mängis.Kui ta tõesti Eesti suur tulevikulootus on,siis peaks poiss juba a koondise uksele koputama hakkama...16 - 17 aastaselt paar mängu vahetusest...19 aastaselt põhitegija...sest enamus supertähed on u sellises vanuses koondiseuksele koputanud....
      Samas on ka nad oma klubis olnud põhimängijad. Ojamaa on sellest veel väga kaugel. Koondise ja Inglise akadeemia ning reservliigade vahel on ikka suur-suur vahe.

      Kommentaar


        no selleks, et Eestis suur tulevikulootus olla ehk veel ei pea a-koondise uksele koputama, eestlased ei arene nii kiiresti..
        Eesti andekamaid tegevjalgpallureid A. Oper nt debuteeris A-koondises 1997, vist 19a-lt
        (ja klubist raakides vist murdis u samal ajal 96/97 Kristali asemel Flora rundeliini)

        seega Ojamaa jaoks ehk..
        Veel vara
        Asi on - ja ainult on - treenituses
        ju siis selles, sest 16a on meil v6rreldes nt 10a vanema koondislasega lihtsalt laps, kes pikali lukatakse

        Taki- ka harvaesinev anne, kuid 17a Spartaki duublisse mineku ajaks oli teinud Transis meeste seas m6ned etteasted
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
          no selleks, et Eestis suur tulevikulootus olla ehk veel ei pea a-koondise uksele koputama, eestlased ei arene nii kiiresti..
          Eesti andekamaid tegevjalgpallureid A. Oper nt debuteeris A-koondises 1997, vist 19a-lt
          (ja klubist raakides vist murdis u samal ajal 96/97 Kristali asemel Flora rundeliini)

          seega Ojamaa jaoks ehk..
          See, et eestlased ei arene on täiesti mõttetu jutt. Mis siin kasvavad mingid habraste luudega päkapikud või? Et Lätist, Soomest, Venemaalt, Rootsist ja mujalt võivad jõhkralt noorässad tulla, kuid eestlased peavad enne ülikooli jõudma ja siis ehk palliplatsile piiluma?

          Asi on - ja ainult on - treenituses ja sellest tulenevas tasemes. Seda lihtsalt Eestis pole. Kuid Ojamaal, kui ikkagi jalgpalliriigis midagigi tegeval noormehel, oleks ammu aeg vähemalt U-21 koondises väljakul rassida. Äkki siis hakkaks enne 30-aastaseks saamist ka A-koondise uksele kolkima.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Epic Vaata postitust
            Samas on ka nad oma klubis olnud põhimängijad. Ojamaa on sellest veel väga kaugel. Koondise ja Inglise akadeemia ning reservliigade vahel on ikka suur-suur vahe.
            Näiteks juutide koondises mängis eelmisel aastal meie vastu Sahar(lõi ka vist värava), kes polnd ka Chelsea-s teps mitte põhitegija. Oli temagi vist toona 17-18a. vana.

            Kommentaar


              seda ma nagu mõtlengi...et kui poiss praegu saaks juba teada,kuidas A- koondises asjad käivad,siis 19 aastaselt on ta selleks juba täiesti küps.
              2002 FC EBS Team
              2003 FC Nimeta
              2004 FC Nimeta
              2005 FC Nimeta
              2006 Tallinn United FC
              2007 Tallinn United FC

              Kommentaar


                Tore oleks, kui Ojamaa vähemalt näiteks U-21-sse kutsutaks. Järgmise kogunemise nimekirjas on küll kõik Maarjamaal pallivad poisid.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Paraku Ei kutsutud

                  Kommentaar


                    ehk on Ojamaaga räägitud ja arutatud? ega see Inglismaalt tulemine niisama ole. koduklubi peab ka nõus olema.

                    Kommentaar


                      ma arvan, et tegu on pigem ojamaa, klubi ja eesti koondise vahelise kokkuleppe/arusaamise taga kinni, et nii noorelt ei hakata meest ära kiskuma. Ojamaa jaoks ma pakun poleks eesti u21 eest mängimine eriliseks arenguks ka pole. Eesmärk vast pigem ojamaa areng ja õppimine derby akadeemias, millest pikemas perspektiivis on eestile ja eesti koondisele vast rohkem tolku.


                      Eks mees teab ise paremini miks ja miks mitte.

                      Kommentaar


                        Ojamaa on ka nüüd mustas nimekirjas..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas pedro
                          ei usu, et asi selles on.
                          On ju ta öelnud intervjuudes, et tahaks võimalikult vara esindada U21 ja A-koondist. Igale mängijale on au esindada oma riiki.
                          Mis EJL ametnikud ütlevad "Ojamaa noorte koondesse kutsumise" kohta? Olen kindel, et ajakirjanikud küsisid neid sellest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                            Mis EJL ametnikud ütlevad "Ojamaa noorte koondesse kutsumise" kohta? Olen kindel, et ajakirjanikud küsisid neid sellest.
                            Mina seda küll ei usu.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas pedro
                              Igale mängijale on au esindada oma riiki.
                              Mina selles nii kindel pole.
                              Näiteid on palju ja mitte ainult Eestist.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Mina selles nii kindel pole.
                                Näiteid on palju ja mitte ainult Eestist.
                                Ojamaal on soovi Eesti esindada. Tä ütleb sellest interjuutes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X