320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Head kiirust ja võitlusvaimu näitab.
    Algselt postitas Cule
    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

    Kommentaar


      Noh öelge siis oma arvamus, kes mängu näevad, palju ta meie A-koondist tugevdaks? Mina ei näe, seega pääsen otsustamisest.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Noh öelge siis oma arvamus, kes mängu näevad, palju ta meie A-koondist tugevdaks? Mina ei näe, seega pääsen otsustamisest.
        Zahavaikost ikka ettem
        Algselt postitas Cule
        Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

        Kommentaar


          Olen küll poole silmaga mängu jälginud, aga mulle on küll tundunud Henrik Derby ühe parima mängjana esimesel poolajal.
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            suht normaalne vend, võiks isegi koondises katsetada, kaotada pole meil ju midagi nagu enamus arvavad
            AILTON

            Kommentaar


              Krt, nüüd ta jälle paremal äärel, et teda halvmini näha oleks
              Algselt postitas Cule
              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

              Kommentaar


                jõle lahe on kuulata: Henrik Odšaama
                AILTON

                Kommentaar


                  Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                  Olen küll poole silmaga mängu jälginud, aga mulle on küll tundunud Henrik Derby ühe parima mängjana esimesel poolajal.
                  Nja, ära sõnusin, teine poolaeg polnud kõige teravam pliiats.
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    Algselt postitas pedro
                    teine poolaeg oli jah täitsa kadunud. teravust polnud enam.
                    kokkuvõtteks arvan, et korralik mäng. mitte midagi imelist, aga samas näitas head võitlust, töötahet ning paar korralikku momenti ka palliga. üks hea sööt. löök vasakuga.
                    ärgem unustagem, et see tal alles esimene aasta seal ning ta enamustest noorem seal ikka.
                    Minu arvates:
                    hindele 4-
                    ärgem unustagem, vastas oli Chelsea ka!
                    AILTON

                    Kommentaar


                      te nägite mängu lõpuni või?

                      mul kadus pilt ca 10 minutit enne lõppu ära. ei tahaks uskuda, et viasat vabandused spetsiaalselt minule suunas.

                      Kommentaar


                        Sa polnud ainus.

                        Kommentaar


                          Mis seis jäi?

                          Kommentaar


                            Ilmselt oli neil oidu lint pausi peale panna, sest kohe algab mul telekas 90. minut. Seis 2:0 Chelseale.

                            edit: Ojamaa võeti veel viimasel minutil välja.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              "Jõudsin just Chelsea mängult tagasi.
                              Kaotasime 2-0 kuigi terve meeskond töötas väga kõvasti terve mängu.
                              Mängisin u 85 minutit ja enamasti paremal äärel. Esimesel poolajal töötasin väga kõvasti kaitsesse ja suutsin ka vastase mängijaid õnnestunult pressida, korra tuli selles isegi arvestatav võimalus kui keskväljal palli endale võitlesin ja vaheltsöödu andsin. Vastaste vasakkaitsja oli üpris liikuv ja seega pidin kõvasti edasi-tagasi töötama. Esimese poolaja etteastega olin üpris rahul. Teise poolaja keskpaigast hakkas veidi tehnilist praaki sisse tulema väsimuse tõttu, mängisin ju alles laupäeval 90 minutit Evertoni vastu. Teisel poolajal ei saanud ka piisavalt palli.
                              Kokkuvõttes olen esimese poolaja etteastega rahul, sest töötasin väga kõvasti ja andsin endast maksimumi ka kaitsetöös, paraku selle tulemusena teisel poolajal olin üpriski kurnatud ning tehnilist praaki esines paar korda."


                              Kommentaar


                                Tubli poiss! Töötab kõvasti ja enamasti iga mäng töötab kõvasti ka kaitsesse ja mõnikord ta peab töötama täiega edasi-tagasi väljakul. TÖÖ TÖÖ TÖÖ!
                                Mitte halva pärast aga ta võiks oma eesti keelt natuke väljendite koha pealt rikastada
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X