320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muidu, kas keegi neid mänge näinud ka on vöimidagi? Vöi mingi lisainfo ametlikult kodulehelt vöi tuginetegi vaid tema blogile ja arvate, et ta on hirmus tegija?

    Mine tea, äkki ongi, aga siiski tundub veider. Sama hea kui köike elu24's kirjutatavat puhta kullana vötta.

    Kindlasti on tubli poiss, ma ei kahtlegi selles, aga eks igaüks kiidab end mönevörra üle.

    Kommentaar


      Algselt postitas yheksa Vaata postitust
      Muidu, kas keegi neid mänge näinud ka on vöimidagi? Vöi mingi lisainfo ametlikult kodulehelt vöi tuginetegi vaid tema blogile ja arvate, et ta on hirmus tegija?

      Mine tea, äkki ongi, aga siiski tundub veider. Sama hea kui köike elu24's kirjutatavat puhta kullana vötta.

      Kindlasti on tubli poiss, ma ei kahtlegi selles, aga eks igaüks kiidab end mönevörra üle.
      On küll näinud.
      Miks peaks poiss valetama, et treener teda kiidab, veits imelik oleks ju. Üpris solvav on nii arvata teistest.
      Algselt postitas Cule
      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

      Kommentaar


        Einoh selge, selge. Ju siis on tubli poiss. Kedagi solvata küll ei tahtnud. Antagu andeks.

        Kommentaar


          Arsenal sai suure 5-1 võidu. Ojamaa mängis terve mängu.
          Algselt postitas Cule
          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

          Kommentaar


            Wednesday, April 16, 2008

            Esmaspäeval oli väga huvitav mäng Arsenali reservi vastu. Mängisime ühel madalama liiga meeskonna väljakul, pealtvaatajaid oli üpriski palju, silma järgi ütleks et nii umbes 700-800 ringis. Mängisin Hoyte vastu enamus mängust ja oli üks hooaja parimaid reservimänge ,eriti teine poolaeg. Olen oma peamängu kallal kõvasti vaeva näinud ja selles olin Hoytest pidevalt üle terve mängu, standardolukordadest suunasin palli pidevalt peaga ohtlikutesse aladesse, tihti flick on´e pikkadele pallidele. Esimesel poolajal sain üpriski vähe palli, aga ei andnud seda ka ära vastastele vaid mängisin lihtsate söötudega, teisel poolajal võtsin rohkem riske ja lõin teravusi, paar-kolm head vaheltsöötu mängisin ründajatele möödusin äärekaitsest ja sain tsenderdusi kirja. Võitlesin kõvasti ja paraku sain ka kollase kaardi, õnneks oli see hooaja esimene. Olen oma esitusega väga rahul ja arvan et põhjustasin kogenud Arsenali meeskonnale kohati probleeme. Uus kogemus oli ka see, et kui mind 85 minutil välja vahetati siis vastasmeeskonna fännid ei olnud roppustega ega vilistamisega kitsid, loodetavasti annab see tõestust sellele et tekitasin nende kaitsjatele peavalu.


            ei mänginud siiski tervet mängu siis, ma sain arsenali lehelt aru niimoodi...
            Algselt postitas Cule
            Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

            Kommentaar


              Algselt postitas magnisco Vaata postitust
              Wednesday, April 16, 2008

              Esmaspäeval oli väga huvitav mäng Arsenali reservi vastu. Mängisime ühel madalama liiga meeskonna väljakul, pealtvaatajaid oli üpriski palju, silma järgi ütleks et nii umbes 700-800 ringis. Mängisin Hoyte vastu enamus mängust ja oli üks hooaja parimaid reservimänge ,eriti teine poolaeg. Olen oma peamängu kallal kõvasti vaeva näinud ja selles olin Hoytest pidevalt üle terve mängu, standardolukordadest suunasin palli pidevalt peaga ohtlikutesse aladesse, tihti flick on´e pikkadele pallidele. Esimesel poolajal sain üpriski vähe palli, aga ei andnud seda ka ära vastastele vaid mängisin lihtsate söötudega, teisel poolajal võtsin rohkem riske ja lõin teravusi, paar-kolm head vaheltsöötu mängisin ründajatele möödusin äärekaitsest ja sain tsenderdusi kirja. Võitlesin kõvasti ja paraku sain ka kollase kaardi, õnneks oli see hooaja esimene. Olen oma esitusega väga rahul ja arvan et põhjustasin kogenud Arsenali meeskonnale kohati probleeme. Uus kogemus oli ka see, et kui mind 85 minutil välja vahetati siis vastasmeeskonna fännid ei olnud roppustega ega vilistamisega kitsid, loodetavasti annab see tõestust sellele et tekitasin nende kaitsjatele peavalu.


              ei mänginud siiski tervet mängu siis, ma sain arsenali lehelt aru niimoodi...

              siit jutust saab ka nii aru..

              Kommentaar


                Algselt postitas ian. Vaata postitust
                siit jutust saab ka nii aru..
                sealt ma nägingi jah

                Edit: Henrik on oma plogi muutnud

                ...Uus kogemus oli ka see, et kui mind 85 minutil välja vahetati siis vastasmeeskonna fännid ei olnud roppustega ega vilistamisega kitsid, loodetavasti annab see tõestust sellele et tekitasin nende kaitsjatele peavalu.Tulemuseks jäi lõpuks 5-1 aga see minu arvamust mööda ei kajasta kõige paremini mängu kulgu. 82l minutil oli veel seis 2-1 neile aga siis läksime seda viigiväravat lööma ja riskisime liiga palju, nad lõid viimase 8 minutiga 3 väravat. Kuulsamatest nimedest mängisid Traore, Denilson, Djourou, Hoyte ning Fabianski.

                Algselt postitas Cule
                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                Kommentaar


                  Värav ka Ojamaa poolt. Super!

                  Kommentaar


                    Päris ilus värav oli olnud. Kas sealt derby lehelt ei anna leida videot kusagilt?

                    Kommentaar


                      Samas sai ta ka vigastada.

                      Kommentaar


                        ma kuulsin, et lõi värava ka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Peppone Vaata postitust
                          ma kuulsin, et lõi värava ka.
                          seda need eelmised väidavad jah!

                          Kommentaar


                            Goal scored by Henrik Õušamaa: http://www.youtube.com/watch?v=vElXGgLs_3c

                            Kommentaar


                              Algselt postitas pedro
                              Kuid mind huvitab, et kust sa selle video leidsid üldse? igatahes hästi leitud
                              Eks ma Blues Worldist võtsin.

                              Kommentaar


                                Derby County are scrapping their reserve side for next season.

                                Premier League rules meant the Rams had to play in the Premier Reserve League this term but boss Paul Jewell says that will change in the Championship.

                                "It's nothing to do with cost, I think it's better suited for the football club," Jewell told BBC Radio Derby.

                                "And a lot of clubs have the same idea because trying to get a reserve game off when it's not convenient is harder than getting blood out of a stone."

                                Jewell added: "You end up sending a team that is not equipped.

                                "You look at the reserves that have played most of the season and it's basically been a youth team because the games have fallen when it hasn't been convenient.

                                "What I want to do next season is play games behind closed doors or at our convenience rather than just fulfilling fixtures."

                                Selline Ojamaa käekäiku mõjutav huvitav uudis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X