320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas martn26 Vaata postitust
  Enamus mehed mängivad Premieris, Serie A-s, ning Erediviseis........
  Klubid ka vägagi muljetavaldavad...

  Kuid jah noortetöö, mis kindlasti leiab aset sealmaal peab olema piisavalt hea, et need noored mehed jääksid silma selliste tippklubide akadeemiatele ja saaks sealt edasi liikuda, nagu paljud mehed sealt on liikunud just Hollandi akadeemiatesse...
  Enamus ? Positsioon, nimi, sünniaeg, sulgudes vanus, mängud koondises, väravad, klubi

  1 GK Gunnleifur Gunnleifsson 14 June 1975 (age 38) 25 0 Breiðablik (Island)
  12 GK Hannes Þór Halldórsson 27 April 1984 (age 29) 16 0 KR (Island)
  20 GK Haraldur Björnsson 1 November 1989 (age 23) 0 0 Fredrikstad (Norra)

  2 DF Birkir Már Sævarsson 11 November 1984 (age 28) 39 0 Brann (Norra)
  3 DF Hallgrímur Jónasson 4 May 1986 (age 27) 8 3 SønderjyskE (Taani)
  4 DF Eggert Gunnþór Jónsson 18 August 1988 (age 25) 19 0 Belenenses (Portugal)
  5 DF Kristinn Jónsson 4 August 1990 (age 23) 2 0 Breiðablik (Island)
  6 DF Ragnar Sigurðsson 19 June 1986 (age 27) 32 0 Copenhagen (Taani)
  14 DF Kári Árnason 13 October 1982 (age 31) 30 2 Rotherham United (Inglismaa)
  23 DF Ari Freyr Skúlason 14 May 1987 (age 26) 16 0 OB (Taani)

  7 MF Jóhann Berg Guðmundsson 27 October 1990 (age 22) 29 4 AZ Alkmaar (Holland)
  8 MF Birkir Bjarnason 27 May 1988 (age 25) 26 4 Sampdoria (Itaalia)
  10 MF Gylfi Þór Sigurðsson 8 September 1989 (age 24) 20 5 Tottenham Hotspur (Inglismaa)
  13 MF Victor Pálsson 30 April 1991 (age 22) 0 0 NEC (Holland)
  15 MF Helgi Valur Daníelsson 13 July 1981 (age 32) 30 0 Belenenses (Purtugal)
  17 MF Aron Einar Gunnarsson (Captain) 22 April 1989 (age 24) 39 0 Cardiff City (Inglismaa)
  19 MF Rúrik Gíslason 25 February 1988 (age 25) 24 1 Copenhagen (Taani)
  21 MF Emil Hallfreðsson 29 June 1984 (age 29) 38 1 Verona Hellas (Itaalia)

  9 FW Kolbeinn Sigþórsson 14 March 1990 (age 23) 19 13 Ajax Amsterdam (Holland)
  11 FW Alfred Finnbogason 1 February 1989 (age 24) 18 4 Heerenveen (Holland)
  18 FW Arnór Smárason 7 September 1988 (age 25) 16 2 Helsingborg (Rootsi)
  22 FW Eiður Smári Guðjohnsen 15 September 1978 (age 35) 76 24 Club Brugge (Belgia)
  299195

  Kommentaar


   Algselt postitas INCE Vaata postitust
   Enamus ?

   noh, siis niipidi, et vaid paar meest mängib koduliigas
   GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
   GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
   (Seinfeld, The Pitch)

   Kommentaar


    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    noh, siis niipidi, et vaid paar meest mängib koduliigas
    Einoh, ega sa esimesel korral midagi ju väga valesti öelnud. Kui öeldakse enamik (http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=enamik&F=M ja http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=enamus&F=M ), siis peetakse ju silmas enamikku algkoosseisust. Ma olen laisk ega viitsi kontrollida, kui paljud neist oma klubides arvestataval määral mänguaega saavad.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


     Treeningmänge ja piisavat trenni saavad oma klubi eest igaljuhul....
     Ma olen võibolla loll, kuid usun, et ka Ajaxi või mõne Inglise, Itaalia liiga klubis vahetusmees olles peavad ka mehed näitama head mängu, ning olema vormis...
     Enamus on võibolla liialdus, kuid ei ole kahjuks ise viicinud vaadata viimaste Islandi mängude algkoosseisu, kust klubidest põhilised alg XI meest on.....

     Vahet eriti ei ole, kuna klubide nimekiri on nende koondise valikus ikka tera teine kui meie meeste klubide nimekiri. Meil on üksikud mehed kõik Euroopa keskmikkes, siis neil on enamus keskmikest ja paar meest ka "suurtes liigades".

     Samas torkas pähe ka mõte, et kui suur on võimalus, et kõik praegused koondie mehed on tulnud ühe ja sama noortetreeneri käe alt? võ siis vähemalt samast süsteemist, palju nad juba väiksest poisist peale on saanud koos mängida?

     Kommentaar


      Rüütli jätkamise või mitte artuelu võiks ikka siin toimuda, siis kergem jälgida. Nii palju kui naised saunas kevadest saadik rääkinud on, siis sobiva väliscoachi leidmisel võetakse tema Täri asemel. Ja kõige naljakam asja juures on see, et vesti jaoks ei ole koondise käekäik kõige tähtsam, vaid see, et ta ei mängita Flora kutte. Eks välistreenerile on kergem auku pähe rääkida, keda ja kuidas kasutada, eriti mingit 38a., kes ei ole kuskil läbilööki saavutanud. Rüütli kasuks räägib aga fakt, et enamus mängijatest on tema jätkamise poolt.
      kui nüüd vaadata, keda üldse Florast kutsuda on? Vaadates kas või seda, et ründes on meil potentsiaalselt suurim valik praegust, kas on mõtet näiteks Prosat ja Allikut sinna kaasata? Mis puutub Hunti, siis igaühe maitseasi, kas ta peaks mängima vahepeal v ei, kuigi isiklikus plaanis mulle meeldib, võitleb lõpuni ja areneb pidevalt, eks koondises mängimine annab seda indu veel juurde, äkki saab temast koondises vanameister, kes päästab koondist rasketel hetkedel, eks näis. üksipulki ei hakka siin nii väga flora mängijate miinuseid ja plusse välja tooma, õnneks meistriliiga keskmise noorenemisega on tekkinud olukord, kus uksele koputavaid mängijaid tekkinud rohkem juurde, kui veel mõned aastad tagasi.
      Sellest tekstist midagi teravat tõmmata ei ole mõtet hakata, mul ei ole midagi selles vastu kui leitakse mõni välistreener ega Flora mängijate vastu. Lihtsalt vaatasin ja mõtlesin, et peaks natuke klatsima, äkki siis tuleb arvamusi kohe rohkem Laske aga arvamused valla!

      Kommentaar


       Rüütli peaks jätkama... Tema võitles välja meile selle valikgrupi parema poti, ning enamus koondise mängijatest toetab tema jätkamist... Tulemused ei ole olnud liialt kehvad, ning koondis on oma aasta keskpaigas olnud madalseisust välja ronimas...

       Noorte pealetulekuga on asi lihtne, ei usu, et uus peatreener olles kui vana tahes suuri muudatusi koondises teeb, põhimehed jäävad samaks, ning noori võtab ta tõenäoliselt noortekoondisest peale... Florakad saavad ka enda võimalused kindlasti lähiajal kätte, kuid vägisi neid sisse suruda ei ole võimalik, kuna koondises piisavalt pädevaid välismängijaid!

       Kommentaar


        Seda ju vestik tahabki, et saaks suruda jõuga Florakaid koondisse. Seda tegi ta Teituri ajal, tegi Pjipersi ajal ning mingil määral ka Goesi ajal. Pjipersi oli esimene, kes teiste klubide mehi hakkas koondisse võtma. Siis hakkas vaikselt kese liikuma Floralt ümber ning Rüütli ajal põhis neid pea polegi.

        Olgem ausad, vestu on diktaator. On seda alati olnud, on seda igas võtmes olnud ja on ka tulevikus. Ärge isegi lootke, et midagi muutub. Autoritaarne juhtimine on küll (ainu)õige, aga ainult siis, kui ei lähtuta kellegi isiklikest huvidest, vaid ala/riigi üldisest heaolust ja arengust. Ja seda uut treenerit võttes kindlasti ei peeta silmas.

        Vestu teeb head tööd jalgpalliga üldiselt, aga hoidku eemale koondisest. Seda pole vaja solkida.

        Kommentaar


         peale 2 võitu on vist vähevõitu argumente treenerivahetuseks?
         või mis arvamusi veel on, rüütli kriitikud
         Seisan üksi mere ääres
         jalas kollased sandaalid
         valged, merevahust sääred
         hüüan: "Elagu skandaalid!"

         Kommentaar


          viimased kaks olid poolkõvad mängud, eriti tänane. minu arust valmistas koondis valiktsüklis siiski pettumuse ja eeskätt selles osas, mis puudutas mängutaktikat. mitu korda joosti valikutega sama reha otsa. ühe erandiga oli mängupilt üsna lootusetu. see tekitaks minus küll tunde, et oleks vaja vahetust. aga mis mina ikka tean.

          Kommentaar


           Eesti meistriliiga 4nda klubi mängijad koondise uksele kindlasti regulaarselt koputama ei peaks. Praegusest Florast ei ole A - koondisse küll kedagi lähiajal püsivamalt oodata.
           "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
           These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

           Kommentaar


            Nõndaks.

            Mõneti süda ihkab küll koondisele uut tüürimeest, kes tuulutaks tubasid ning üllataks meeldivalt - või kasvõi ebameeldivalt, kuid kogu protsess lõhnaks lootusrikkalt ning annaks väljavaateid vägagi roosilisele tulevikule.

            Teisest otsast vaadatuna ei raatsiks aga siiski vana head kasukat ära visata paljalt selle reklaamloosungi peale, et uus loots on G***Tex igasuguseilmastikukindel kõuts ning B**Azz Proof - ja teie, fännide, elu läheb oluliselt paremaks, kui viskate vana kuue ära ning ostate uue nn rootsi kvaliteedigarantiiga toote.

            M Pehrsson ei ole seda masti mees siiski, et kohe vahetada äraproovitud kasuka vastu imho - kui Vestil oleks varrukast võtta veel mõni oluliselt apetiitsem härra, siis seda vahetust vaagiks suurima heameelega.
            Hetkel aga pöial allapoole.

            Kommentaar


             Algselt postitas realking Vaata postitust
             Seda ju vestik tahabki, et saaks suruda jõuga Florakaid koondisse. Seda tegi ta Teituri ajal, tegi Pjipersi ajal ning mingil määral ka Goesi ajal. Pjipersi oli esimene, kes teiste klubide mehi hakkas koondisse võtma. Siis hakkas vaikselt kese liikuma Floralt ümber ning Rüütli ajal põhis neid pea polegi.

             Olgem ausad, vestu on diktaator. On seda alati olnud, on seda igas võtmes olnud ja on ka tulevikus. Ärge isegi lootke, et midagi muutub. Autoritaarne juhtimine on küll (ainu)õige, aga ainult siis, kui ei lähtuta kellegi isiklikest huvidest, vaid ala/riigi üldisest heaolust ja arengust. Ja seda uut treenerit võttes kindlasti ei peeta silmas.

             Vestu teeb head tööd jalgpalliga üldiselt, aga hoidku eemale koondisest. Seda pole vaja solkida.
             Kurb et sellise paranoia all pead kannatama

             Kommentaar


              Ma tegelikult ka siiani tuulutaks tubasid. Kuna Rüütli puhul ei räägi me totaalsest läbipõlemisest, siis sillad jäävad alles. Või isegi, et kaks ei jää kolmandata.
              Ja kuna see rootslane on praegu aktuaalne, siis alguses võttis pelgalt tema sünniaasta mindki kukalt kratsima. Samas Pohlak on ju talle omaselt rääkinud, et kui otsida uut peatreenerit, siis kedagi, kes oleks nö tõusev täht, kuigi risk jääb, sest edus ei saa kindel olla. Praeguseid kuumi nimesid olevat aga raske siia meelitada. Või siis ainult suure summa eest ja sellel pole mõtet. Palju muudki olulist. Ahjaa, kui Pehrssoni vanuse juurde tagasi tulla, siis Guardiola tüüris 37selt Barcelonat ja Mourinho Benficat.

              Kommentaar


               Algselt postitas chac Vaata postitust
               peale 2 võitu on vist vähevõitu argumente treenerivahetuseks?
               või mis arvamusi veel on, rüütli kriitikud
               jään endise arvamuse juurde loomulikult, kuna eelkõige loevad mängud valiksarjades mu jaoks ja paraku seal pakuti täpselt üks väga hea mäng ja paar keskmist ja ülejäänud ikka alla selle, ma ei räägi isegi niivõrd võitudest, ei eelda et eesti peabki võitma rumeeniat, ungarit, türgit...ei eelda tõesti, aga võitlust oli väga harva, kuigi räägitakse et rüütli tugevaim külg on meeste motiveerimine ja hea vaimsuse tekitamine....seda polnud paraku kusagil. lisaks talluti läbivalt ühtede ja samade apsakate otsas, ei leitud õigeid lahendusi õigetele positsioonidele, sõprusmängudes isegi ei otsitud. ei otsitud ka kahes viimases. siinkohal tuleb nõustuda pohlakuga, et lörtsiti suvised sõprusmängud ära, kui veeti need 30 ja pluss meestega lihtsalt läbi, neis nähti kohustust, mitte võimalust. see kõik näitab mu jaoks, et rüütli ei ole võimeline muutma oma käekirja ja mängijate valikut. rüütlile jääb pikaks ajaks ilmselgelt parim tulemus koondise peatreenerina, kerge legendistaatuski ja austus igaljuhul. aga vahel on asjad nii, et muutus peab tulema kuskilt väljaspoolt, sest sees ollakse liiga raamides ja praegu on mu arust just see sama koht.

               Kommentaar


                Algselt postitas chac Vaata postitust
                peale 2 võitu on vist vähevõitu argumente treenerivahetuseks?
                või mis arvamusi veel on, rüütli kriitikud
                Ei ole Rüütli kriitik aga mu meelest on Rüütli alati rõhutand et sõprusmängud on üks asi ja valikmängud teine asi. Ma ei ole Rüütliga nõus aga seda on ta kogu aeg rääkind. Valikmängudes mängiti koondis ikka korralikult üle. Erandiks Andorra mängud ja üks Holland. Emotsioon on praegu hea aga mis oli kuu aega tagasi...
                http://ufa-gruztaxi.ru/16154

                Kommentaar

                Working...
                X