320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas seepärast ongi tekkinud ka õhtulehe jalkatoimkonna nimeline kasutaja, kes oma linke igale poole üles riputab. Asi selge. Ekspressis oma kliki seekord andsin

    Kommentaar


      Algselt postitas spekter Vaata postitust
      Kas seepärast ongi tekkinud ka õhtulehe jalkatoimkonna nimeline kasutaja, kes oma linke igale poole üles riputab. Asi selge. Ekspressis oma kliki seekord andsin
      Õhtulehe jalkatoimkond on ilmselt tekkinud seepärast, et Õhtulehe onlaintoimetuse juht on meie foorumlane. Tema tööülesandeks on saada võimalikult palju klikke ja seepärast on igati hea, kui igalt poolt klikke tuleb. Algul pani ta enda nime alt, aga see muutus natuke kummaliseks ja siis tuli jalkatoimkonna kasutaja. (see on puhalt minu nägemus)

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Õhtulehe jalkatoimkond on ilmselt tekkinud seepärast, et Õhtulehe onlaintoimetuse juht on meie foorumlane. Tema tööülesandeks on saada võimalikult palju klikke ja seepärast on igati hea, kui igalt poolt klikke tuleb. Algul pani ta enda nime alt, aga see muutus natuke kummaliseks ja siis tuli jalkatoimkonna kasutaja. (see on puhalt minu nägemus)
        Igatahes. Kui sa kirjutat mingi artikli, siis pane julgelt link foorumisse yles. Mina kyll ei pahanda, et tegu oleks millegi ebasyndsaga.
        Kahju muidugi, et teil vastav otsus vastu v6eti. Loodetavasti pole varsti ekspressis ka ka k6ik uudised Miley Cyruse tissidest - nohomo.

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Igatahes. Kui sa kirjutat mingi artikli, siis pane julgelt link foorumisse yles. Mina kyll ei pahanda, et tegu oleks millegi ebasyndsaga.
          Kahju muidugi, et teil vastav otsus vastu v6eti. Loodetavasti pole varsti ekspressis ka ka k6ik uudised Miley Cyruse tissidest - nohomo.
          See pole ainult klikipõhine, vaid seal on mingi suur valem ja puha. Keeruline shit!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Õhtulehe jalkatoimkond on ilmselt tekkinud seepärast, et Õhtulehe onlaintoimetuse juht on meie foorumlane. Tema tööülesandeks on saada võimalikult palju klikke ja seepärast on igati hea, kui igalt poolt klikke tuleb. Algul pani ta enda nime alt, aga see muutus natuke kummaliseks ja siis tuli jalkatoimkonna kasutaja. (see on puhalt minu nägemus)
            see õhtuleht on siis lubatud varikonto?

            Kommentaar


              Algselt postitas optiums Vaata postitust
              see õhtuleht on siis lubatud varikonto?
              Ma ausalt ei tea, kas minu variant tõele vastab. Aga selline tunne on.

              Kommentaar


                Kui juba teemast mööda läksime, siis kas ajakirjanduse hetkeseis on ikka nii kusine (), et ainult klikki anudes päästab midagi?

                Kommentaar


                  Algselt postitas optiums Vaata postitust
                  Kui juba teemast mööda läksime, siis kas ajakirjanduse hetkeseis on ikka nii kusine (), et ainult klikki anudes päästab midagi?
                  Mind see klikk ei huvitanud. Lihtsalt ilma ühegi viiteta terve tasulise teksti üles panemine pole väga viisakas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Õhtulehe jalkatoimkond on ilmselt tekkinud seepärast, et Õhtulehe onlaintoimetuse juht on meie foorumlane. Tema tööülesandeks on saada võimalikult palju klikke ja seepärast on igati hea, kui igalt poolt klikke tuleb. Algul pani ta enda nime alt, aga see muutus natuke kummaliseks ja siis tuli jalkatoimkonna kasutaja. (see on puhalt minu nägemus)
                    Vale nägemus.

                    Spekter, Õhtuleht on 50/50 Eesti Meediaga ehk meile ükski kummagi grupi boonussüsteem vms ei laiene.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Sajandivahetusel oli nii, et päevaleht avaldas õhtuste meistrite liiga mängu tulemused järgmisel hommikul olevas lehes. Nüüd on trükimasinad hoopis kvaliteetsemad, aga lehed lähevad trükki umbes kell 20. Miks see nii on?

                      Need, kes otsivad värskeid spordiuudiseid ajalehest, peavad otsima muid teid ja jätavad sellega lehe tellimise katki.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas optiums Vaata postitust
                        Sajandivahetusel oli nii, et päevaleht avaldas õhtuste meistrite liiga mängu tulemused järgmisel hommikul olevas lehes. Nüüd on trükimasinad hoopis kvaliteetsemad, aga lehed lähevad trükki umbes kell 20. Miks see nii on?

                        Need, kes otsivad värskeid spordiuudiseid ajalehest, peavad otsima muid teid ja jätavad sellega lehe tellimise katki.
                        1. trükikojas on erinevad ajad. Päevaleht läheb esimesena, siis tuleb Õhtuleht.
                        2. kes see sul tänapäeval värskeid Meistrite Liiga tulemusi ajalehest loeb?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          1. trükikojas on erinevad ajad. Päevaleht läheb esimesena, siis tuleb Õhtuleht.
                          2. kes see sul tänapäeval värskeid Meistrite Liiga tulemusi ajalehest loeb?
                          CL lõppeb ju kuskil keskööl, siis pole enam ühtegi külge üldiselt ootel ehk kella 20stest külgedest (leht ei lähe korraga vaid külgede kaupa) ei ole mõtet rääkida.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ekspressis pandi püsti uus full retard preemiasüsteem, kus mängivad ka klikid rolli. Et ses mõttes oleks tore, kui klikitaks ja värki.
                            Mul käib paberleht, jätan klikkimata.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              CL lõppeb ju kuskil keskööl, siis pole enam ühtegi külge üldiselt ootel ehk kella 20stest külgedest (leht ei lähe korraga vaid külgede kaupa) ei ole mõtet rääkida.
                              Kunagi hoiti MM-finaaliks esikülge kinni. Oli tehtud kaks varianti. Ühel oli suur "HISPAANIA!" ja teisel suur "HOLLAND!". Raibe läks aga lisaajale ja siis oli pilt Vabaduse väljakust ja suur "Aitäh!"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Käisin Ekspressi spordileheküljel ja klikkisin kõik värsked uudised läbi
                                Eesti Ekspress pakub uurivat, analüüsivat, eksperimenteerivat ajakirjandust nõudlikule lugejale, kes hindab teravmeelset esitlust ja avarat maailmapilti ning väärtustab lehes ilmuvat teemaderingi, erinevaid vaatenurki ja tõlgendusi ümbritsevast.


                                kuna artikkel ise on täispikkuses juba foorumisse kopeeritud, leiab algallika mõnd lauset guugeldades üsna lihtsalt üles


                                (EJL-iga tuleb ka nõus olla,
                                Rüütlit ei vallandatud päevapealt, vaid ta tähtajaline tööleping lõppes, seda lihtsalt ei pikendatud)
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X