320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas spekter Vaata postitust
    Kas seepärast ongi tekkinud ka õhtulehe jalkatoimkonna nimeline kasutaja, kes oma linke igale poole üles riputab. Asi selge. Ekspressis oma kliki seekord andsin
    kuidas keegi aga mina olen küll sigarahul nende linkide pärast. lugeda tervet õhtulehte jalgpalli pärast... no see on umbas nagu nõukaajal hailey "lennujaam"aga anti kohustuslikus korras kaasa lenini kogutud teosed, nii umbes 10 köidet

    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    http://ekspress.delfi.ee/news/paevau....d?id=67481678
    kuna artikkel ise on täispikkuses juba foorumisse kopeeritud, leiab algallika mõnd lauset guugeldades üsna lihtsalt üles
    kes iganes kopeeris, hea tava eiramine on see päris kindlasti.
    lugeja ei pea eraldi otsima hakkama kes kirjutas.

    mis aga tasulistesse uudistesse üldiselt puutub olen siin mihkel muti "parteis" - vaatamata selle et see finantsiliselt mind kuidagiviisi ei mõjutaks, ei vaevuks iial tasulisi uudiseid lugema. olen nõus maksma püsivate väärtuste a la raamatu, filmi v muusika eest, aga uudiste eest mitte. paberajalehed käivad, nendest saan kasvõi kamina põlema. aga mul ei ole digiuudisega aasta või kolme või 10 pärast üldjuhul midagi teha. leidke endale paremaid rahastamisvõimalusi. kui uudised tulevad koos mõistlikus ulatuses reklaamidega, mis seal ikka, elan üle.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Algselt postitas chac Vaata postitust
      kuidas keegi aga mina olen küll sigarahul nende linkide pärast. lugeda tervet õhtulehte jalgpalli pärast...
      Minule meeldib ÕL jalkatoimetus ja olen neist reeglina suurt lugu pidanud. Selline linkimine aga millegipärast häirib kohutavalt (vaevalt see nii metsikut trafficut toob ja mis need foorumist tulevad backlingid ka niiväga väärtust annavad). Tervet lehte lugema ei pea - kui mina hakkan brauseri aadressiribale õhtulehte külastades kirjutama "oht", siis tunneb arvut juba ära, et tahan jalkalehele minna, kuna see on selles domeenis mu kõige külastatum sektsioon. Kogu selle võsareporterliku taiese läbilugemine, et vutiuudiseid lugeda, tõsi, oleks eriline enesepiinamine.

      Algselt postitas chac Vaata postitust
      mis aga tasulistesse uudistesse üldiselt puutub olen siin mihkel muti "parteis" - vaatamata selle et see finantsiliselt mind kuidagiviisi ei mõjutaks, ei vaevuks iial tasulisi uudiseid lugema. olen nõus maksma püsivate väärtuste a la raamatu, filmi v muusika eest, aga uudiste eest mitte.
      Aamen. Väga hea point.



      Vabandused off-topicu pärast.

      Kommentaar


        Viimased kuus aastat Eesti meeste jalgpallikoondise peatreeneri ametit pidanud Tarmo Rüütli on tänavusest aastast lisaks Tallinna Kalevi juhendaja ametile ka Eesti U18 vanuseklassi koondise peatreener.



        Arvasin varasemalt, et Rüütli võiks asude mõne noortekoondise ette, ning nagu näha, siis seda on ka tehtud.
        Tore näha, et vanu sildu veel ära põletama ei hakata, ning Rüütlis nähakse potensiaali meie tulevikulootuste vormimisel!

        Hea meel!

        Kommentaar


          Nu mõnes mõttes oleks tore,kui Tarmo saaks võimaluse välisklubi juhendada. Aga kas siis võib mõni "lemmik laps" temaga kaasa liikuda?
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budu Vaata postitust
            Nu mõnes mõttes oleks tore,kui Tarmo saaks võimaluse välisklubi juhendada. Aga kas siis võib mõni "lemmik laps" temaga kaasa liikuda?
            Vaevalt. Kasahstani klubid on enamuses juba uueks hooajaks komplekteeritud ja ka seal liigas on välismaalaste piirang, mis juba tõenäoliselt kõigil ka täidetud.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Nu Tarmo lähebki siis hobusekasvatajaks! Teema võib ka nüüd siis "eestlased välismaal" tõsta
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Oma väärtust treenerina tõestas ka Tarmo Rüütli, kes samuti oma debüüdi tegi, juhtides Pavlodari Irtõši 1:0 võidule Karagandõ Šahtari üle. Šahtari näol on tegemist meeskonnaga, kes võitis aastatel 2011 ja 2012 meistritiitli ja kes jõudis suvel Meistrite liiga play-off'i, kus kaotati kahe mängu kokkuvõttes 2:3 Glasgow Celticule, misjärel tehti Euroopa liigas kaasa L-alagrupis, kus jäädi AZ-i, PAOK-i ja Maccabi Haifa järel viimaseks.
                Ilus algus.
                Last edited by Kasper; 15.03.14, 15:20.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Kas seda teemat "eestlased välismaal" alajaotusesse ei taheta liigutada?

                  Kommentaar


                    Pärast kahte kuud, kahte võitu, kahte viiki ja viite kaotust vallandati mees täna oma ametipostilt.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      No ei imesta. Sealsete lühikest süütenööri teades. Liiati eeldadakse välismaiselt treenerilt nagunii imetegusi, olenemata sellest, milleks on toormaterjal.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Edasi Sillamäele?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marts Vaata postitust
                          Edasi Sillamäele?
                          Täpselt sama mõte.

                          Kommentaar


                            Rakvere JK Tarvas otsib endiselt uut peatreenerit.

                            Kommentaar


                              Lelov äkki vaba?

                              Kommentaar


                                hea meelega näeks rüütlit tartus 3-5 aastaks, korraliku lõuna-eesti esindusklubi üles ehitamas, sellist, kes suudaks eestis medalitele mängida.

                                /pisike unistus/
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X