320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vassiljev Kostja (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas molbert Vaata postitust
    Itaalias on.
    Ahh?

    Kommentaar


      Algselt postitas Meintz Vaata postitust


      Ahh?
      Idiootsele küsimusele idootne vastus(Kuigi see oli retooriline küsimus), aga sa rikkusid kõik ära.

      Kommentaar


        Ma arvan, et eitsile ple lihtsalt mõtet vastata.Ja noh tõesti juba arvasin, et...

        Kommentaar


          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
          Ma arvan, et eitsile ple lihtsalt mõtet vastata.Ja noh tõesti juba arvasin, et...
          aega veel on

          Kommentaar


            millised on uudised maailma parima jalgpalluri kostja vassiiljevi käekäigust? millised on saavutused kuulsusrikkas sloveenia kõrgliigas? ootaks kannatamatult uudiseid. samuti oodatud info teiste eesti koondise tugitalade kohta, nagu diima kruglov, dmitrjev, superväravavaht artur kotenko, sajandi mängija puri ning geniaalne paremkaitsja šisov. olen kindel et kogu see seltskond pallib juba järgmisel hooajal hispaania ja itaalia kõrgliigas, samasse liigub kindlasti ka peatreener rüütli. ühel hetkel peavad agentide silmad avanema ning nad peavad mõistma millise kõrge klassiga mängijate ja treeneriga on tegemist.

            Kommentaar


              Algselt postitas eits Vaata postitust
              millised on uudised maailma parima jalgpalluri kostja vassiiljevi käekäigust? millised on saavutused kuulsusrikkas sloveenia kõrgliigas? ootaks kannatamatult uudiseid. samuti oodatud info teiste eesti koondise tugitalade kohta, nagu diima kruglov, dmitrjev, superväravavaht artur kotenko, sajandi mängija puri ning geniaalne paremkaitsja šisov. olen kindel et kogu see seltskond pallib juba järgmisel hooajal hispaania ja itaalia kõrgliigas, samasse liigub kindlasti ka peatreener rüütli. ühel hetkel peavad agentide silmad avanema ning nad peavad mõistma millise kõrge klassiga mängijate ja treeneriga on tegemist.
              Keegi ei keela ju sul neti ringi vaadata ja nende koduklubide käekäiku uurid. Või oled sa selleks liiga saamatu?

              Kommentaar


                http://www.nogomania.com/Slovenski-N...assiljeva.aspx

                Selline uudis Kostjast.GT abil sain aru, et teda on pidevalt seotatud lahkumisega.Amkari jutust-vaata kust otsast tahad, ei saa aru

                Kommentaar


                  Mina sain aru nii, et Koper on tugevdanud oma ridu kogenud Horvaatia-Sloveeni poolkaitsja Posaveciga, kes toodi klubisse just lahkuva Vassiljevi asendamiseks. KUI ma nüüd õieti aru sain, siis on Vassiljev Koperi andmetel juba Amkariga lepingu ka sõlminud.

                  Mõni võib muidugi parandada.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Ka Koperi koduleht väidab midagi selle sarnast.

                    Kommentaar


                      No hea seegi. Kuigi Venemaa liiga on kõva, on meie koondislaste karjäärid seal pigem sammu tagasi teinud kui edasi, aga eks aega annab vastuse. Kui saab stabiilseks põhimeheks, siis igaljuhul väga hea otsus, aga seda näitab alles aeg.

                      Kommentaar


                        Stjopa sai isegi Inglise esiliigase pingile

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                          Stjopa sai isegi Inglise esiliigase pingile
                          7.apr.09 Watford - Southampton 2-2 (16066 pv.)

                          Kolmeks minutiks väljakule.

                          Kommentaar


                            ei saaks öelda et eestlased on Venemaal sammu tagasi teinud, pigem vastupidi

                            Kommentaar


                              Ainult Pareiko puhul meenub positiivne näide, teistel seal ikka häda ja viletsus olnud. Kink, Kroglovi esimene minek, Stepanov(Alguses oli jah hea, aga muidu nagu ikka). Ei mäleta kuidas Jäägeril oli, aga pärast Venemaa perioodi Norrasse ta maandus.

                              Kommentaar


                                Operil algasid seal mingid jamad, millest ta keeldus rääkimast(Kahtlustati kokkuleppe mänge). Voskoboinikov ka veel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X