320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vassiljev Kostja (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

    Kommentaar


      Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

      Kommentaar


        Kostja intervjuu viimastest sõnadest oleks mõnedel eesti klubide fännidel nii mõnadgi õppida.
        Aga üldiselt selline rahulik ja mõnus jutuajamine ,kus Kostja kiitis praegust koondist ja treenereid ning meenutas kohutavat BH mängu seitsmeväravalist kaotust.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Kahjuks ei mõista vene keelt, mis Kostja fänluse kohta ütles?

          Kommentaar


            Kahjuks ei mõista vene keelt, mis Kostja ütles?
            Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

            Kommentaar


              Tegin tõlke ära. Aga veic pikk tuli. Kuid tasub lugeda. Räägitakse nii eestlastest, kui Eesti jalgpallist, kui ka koondisest. Ärge väga kriitilised olge, tegind kiiruga ja vead võivad sees olla.

              K. Vassiljev intervjuu saates Разговор по пятницам.

              Nüüd kui oled veidi rohkem aega Permis veetnud, kas jõudsid linnaga kohaneda?
              - Jah, tutvusin nüüd natuke rohkem linnaga. Muljed on positiivsed.
              Mida teed vabal ajal pärast trenni?
              - Praegu on mu päev natuke rohkem hõivatud kui tavaliselt, kuna pean tegema rohkelt protseduure, mis on seotud minu trauma väljaravimisega. Ülejäänud ajal, proovin mitte ühe kohapeal istuda ja vähemasti mõnda jalutuskäiku päevas ära teha – seigelda, vaadata linnas ringi. Ning loomulikult ka suhted perega võtavad suure osa vabast ajast.

              Millist raamatut viimati lugesid?
              - Pole ammu lugenud, polnud võimalust, aga armastan tänapäeva kirjandust – lugesind kõiki Den Browni raamatuid algusest lõpuni. Aga ei unusta ka klassikat.
              Edasi räägiti natuke boksist. „Vene poksijad on tõusulainel”, Kostja arvates on nende tulemused nende endi kätes. Lisaks ütles et talle meeldib rohkem keskmise kaalu poksimatšid.

              Kas prof sport võtab rohkem tervist, või pigem annab. Äkki peaks kehalise kasvatusega tegelema?
              - (naerab) Kehaline kasvatus arendab tervist, prof sport aga pigem kahjustab, kuid ei muutu sellest vähem huvitavaks.

              Oled kunagi kahetsenud et sportlaseks said? Oli kunagi tahtmine spordiga lõpetada?
              - Ei, ei olnud. Kui ma juba ülikooli astusin, sain ma aru, et seal ei ole mul huvitav ja ma peaks tegelema edasi just jalgpalliga.

              Õppimisest... Kus õpid?
              - Lõpetasin keskkooli ja pärast seda astusin sisse Tallinna Tehnikakõrgkooli energeetika teaduskonda. 1,5 aasta pärast tuli hetk, kus pidin valima, kas jalgpall või õpingud. Otsest valikut polnudki, teadsin et tahan tegeleda jalgpalliga ning sain ka kodustelt vastava toetuse.

              Elektrik-energeetikuks sa siis ei saanud.
              - Kahjuks mitte, või pigem arvan et õnneks.

              Kui raske või kerge on mängu pingilt jälgida?
              - Väljakul on alati kergem. Sa ei analüüsi, ei närvitse nii palju. Lihtsalt sulandud mängu. Tribüünil tunned ennast pigem fännina, kui mängijana.

              Kuivõrd erinevad on vene ja eesti inimesed oma mentaliteedilt. Kuidas erinevad riigid?
              - Skandinaavia, Euroopa ja Venemaa (... nõukogude ütleme nii) mõju on arendanud suhteliselt külma, ratsionaalset ja vähe emotsionaalset inimese tüüpi. Lisaks jagunevad inimesed puhas eestlasteks, mitte eestlasteks ja omavahel segunenud inimesteks. Kõik on nagu omavahel segunenud... ma vaatan kasvõi ennast, üheltpoolt olen sentimentaalne inimene. Samal ajal väga rahulik. Mulle meeldib mõõdukas eluviis, et kõik oleks rahulik, et keegi mind ei tülitaks. Ning samal ajal soovin mingit actionit ja seda pakub näiteks jalgpall.

              Sul on siis raske elada ju... tõmbab ühele poole ja teisele kuni tõmbab puruks.
              - Mul on just kerge elada. Kõik need omadused on mul olemas. Tähehaigust pole ka kunagi olnud ja isegi kui midagi sellist nooruses tuli, siis õnneks panid head sõbrad ja treenerid mind paika, ütleme nii.

              Su kõige värvikam elamus elus?
              - Kõik need on seotud perega. Üheks on pulmad, teiseks on tütre sünd. Jalgpallis on neid elamusi olnud palju, et välja tuua üht on raske. Võib öelda nii – viimased kaks aastat Eesti koondises on üks suur positiivne elamus. Meil on koos väga meeldiv seltskond, mis koosneb headest mängijatest, heast treenerite staabist, headest füsioterapeutidest...absoluutselt kõik on täppi läinud, kollektiiv on väga hea. Sõidad koondise mängudele nagu koju ja väga hea meelega. Ja see on kõige tähtsam, kui välisfaktorid ainult soodustavad su põhitegevust.

              Kõige negetiivsem kogemus?
              - 7-0 kaotus Bosniale. Jalgpallis juhtub nii – vahel võidad, vahel kaotad. Seepärast ei tasu minna äärmustesse: „kõik see on katastroof” või „see on ülikõva!” Tuleks jääda ikkagi objektiivseks igas olukorras.

              Milliseid omadusi peab ühel heal sportlasel olema?
              - Ta peab olema kohusetundlik, aus (ennekõike enda vastu, seega ka teiste vastu), armastama oma ala. Ennekõike peab ta olema hea inimene. Võid olla hea sportlane, aga halb inimesena. Varem või hiljem maksab see sulle kätte. Käitu teistega nii, nagu sa tahaksid, et käitutaks sinuga. Kahjuks on meie ajal ühe vähem inimesi, kes selle ütluse järgi elavad.

              Miks on Eestis jalgpall vähem populaarne kui näiteks suusatamine?
              - Esiteks ei ole ajaloolist jalgpallikultuuri. Pärast Nõukogude Liitu pole seda kultuuri eriti palju jäänud, isegi need klubid mis NSVL ajal olid olemas... nendest ei ole praeguseks midagi järgi jäänud. Lisaks olid algusaastatel koondise tulemused nõrgad. Kolmandaks on Eesti Meistrite Liiga tase suhteliselt nõrk. Aga praegu on ajapikku inimestes huvi ärkanud – see on jällegi seotud paremate tulemustega. Ja inimesed tulevad tihedamini staadionile. Tulevad vaatama koondist. Varem käidi vaatamas Itaaliat ja Hispaaniat, praegu tullakse vaatama Eestit. Üks ajakirjanik ütles mulle isegi seda, et hoovides mängivad poisikesed ei ole enam Ronaldod, Messid jne vaid lapsed kasutavad Eesti koondislaste nimesid. See tähendab, et Eestis jalgpall areneb.
              Tegelikult on Eestis palju mängivaid lapsi ja palju laste jalgpalliklubisid/võsitkondi ning nad mängivad hea meelega. Aga prof jalgpalliks neid lapsi hoida ei õnnestu sest see on väga keeruline. Just vahepealsel perioodil, kui sa ei ole enam laps, samas ei ole veel professionaal on raske. Elu pakub lihtsalt muid teenimis võimalusi, üleüldse muid võimalusi. Ja jalgpall ei pruugi tunduda kõige parema ja loogilisema variandina. Sel ajal sõltub palju treenerist, vanematest aga eelkõige inimesest endast. Sellest kas ta usub endasse või ei.
              Minu gruppis treenis 20 poisi. Me olime 17 – 18 aastat vanad, võitsime kohalike turniire ja sarju. Praegu on sellest gruppist järgi jäänud ainult 3 proff jalgpallurit. Ja see on tendets. See on maksimum, mis ühest poisikeste grupist välja kasvab – kahekümnest kolm – ja see on parimal juhul.
              Kui ma allkirjastasin oma esimese lepingu. Sain ma Eesti tasemel sellist palka, mis oli kümme korda väiksem, kui ehituses abilistena töötanud poisikesed said. Minu peale vaadati kui rumala peale. Aga mina uskusin endasse, mind toetati ja võib juba praegu öelda, et see vaev tasus ennast ära... loodan, et mitte veel lõplikul kujul. Loodan et kõik ei ole veel nii hästi, kui olla võib.

              Lõpetuseks, ütle seda mida sa tahad fännidele öelda.
              - Tahan öelda seda, et meeskonnaga on vaja olla alati. Nii heas kui halvas. Headel hetkedel on alati lihtne koos olla, naeratades häid sõnu rääkida. Palju raskem on jääda truuks kui kõik on halb. Kui puudub tulemus, kui mäng ei tule välja ja tule väravaid. Kõike seda tuleb üle elada. Jääda meeskonnaga, aidata teda, tulla staadionile. Sest ega ka mängijad ei ole halbade mängudega rahul ja kui keegi arvab, et me puhkame, las mõtleb nii, tegelikult see nii ei ole.
              Olge sõbralikumad!

              Kommentaar


                Suured tänud soc!

                Kommentaar


                  Tõesti suured tänud, soc . Väga meeldiv oli lugeda

                  Kommentaar


                    aga võtke heaks!

                    Huvitav, kui Vassiljev isegi saab iirlaste vastu mängida, milliseks osutub tema vorm. Kaldun arvama, et kuuajaline paus võib talle üsnagi halvasti mõjuda. Arvestades ka seda, et ka enne pausi polnud ta eriti heas vormis, tegi ju suht palju praaki.
                    Muideks kahtlustavad paljud Amkari fännid, et klubi treeningute metoodika on vale, mis toob kaasa suhteliselt tihedaid traumasid. Nende jutude järgi on nii mõnegi jalgpalluri lõputa traumad alganud pärast Amkariga liitumist. Nii et loodame, et sealt Kostja traumate rohke karjääri lõpp ei tule.

                    Kommentaar


                      amkari peatreener vahetati välja. põhjuseks on juba pikemat aega kestev madalseis.

                      Kommentaar


                        Ei tea kuidas see Vassiljevit mõjutab?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                          Ei tea kuidas see Vassiljevit mõjutab?
                          Aeg klubi vahetada.

                          Kommentaar


                            Kinki mänguajale tõmbas treenerivahetus kriipsu peale. Loodetavasti Vassiljeviga läheb paremini.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas soc Vaata postitust
                              aga võtke heaks!

                              Huvitav, kui Vassiljev isegi saab iirlaste vastu mängida, milliseks osutub tema vorm. Kaldun arvama, et kuuajaline paus võib talle üsnagi halvasti mõjuda. Arvestades ka seda, et ka enne pausi polnud ta eriti heas vormis, tegi ju suht palju praaki.
                              Muideks kahtlustavad paljud Amkari fännid, et klubi treeningute metoodika on vale, mis toob kaasa suhteliselt tihedaid traumasid. Nende jutude järgi on nii mõnegi jalgpalluri lõputa traumad alganud pärast Amkariga liitumist. Nii et loodame, et sealt Kostja traumate rohke karjääri lõpp ei tule.
                              No said oma küsimusele hiilgava vastuse!
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eits Vaata postitust
                                vene jalkafännid erinevalt siinsetest saavad üsna lihtsalt aru kes on hea mängija ja kes mitte. see et vassiljev on vilets, see on fakt.
                                loodan,et sina rohkem siin teemas sõna ei võta!
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X