320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Puri (Waterford FC, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei vaevalt, ma arvan isiklikult et šotlased avalikustavad oma otsuse homme ära.

    Kommentaar


      Sinu arvamusi oleme juba piisavalt kuulnud.

      Kommentaar


        kreeka olevat sandriga väga rahul

        Kommentaar


          Algselt postitas Monsa30 Vaata postitust
          kreeka olevat sandriga väga rahul
          Mingi Herr II oled?

          Kommentaar


            ei lihtsalt väga lähedal olev sandrile

            Kommentaar


              Algselt postitas Monsa30 Vaata postitust
              ei lihtsalt väga lähedal olev sandrile

              eino puri?

              Kommentaar


                Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                eino puri?
                Monsa 30 Biograafia: Floraga abielus


                Vaevalt

                Kommentaar


                  panete väga mööda,aga kinnitan, et sandril läheb kenasti

                  Kommentaar


                    venna naine?

                    Kommentaar


                      Läheb kenasti, tal läks kenasti ka Celticus, Bremenis,Luzernis, Dortmundis.
                      Aga kuskil lepingut ju ei tulnud. Kui juba katsetele on saanud, siis peaks ju oskusi olema. Aga miks siis ikkagi kuskilt lepingut ei tule? Ei taha uskuda,et asi suhtumisse jääks, või tahab äkki liiga mehist lepingut?.

                      Kommentaar


                        miks tatti pritsida, palju siis on neid mängijaid olnud eestis kes sellistes klubides oma oskusi näitama on kutsutud ,ja saab sass ka oma lepingu olge mureta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Herr Vaata postitust
                          ei vaevalt, ma arvan isiklikult et šotlased avalikustavad oma otsuse homme ära.
                          ma mõtlesin selgust selles, mis klubis Sander mängima hakkab... eriti ei usu, et šotlased teda vastu võtavad....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                            Läheb kenasti, tal läks kenasti ka Celticus, Bremenis,Luzernis, Dortmundis.
                            Aga kuskil lepingut ju ei tulnud. Kui juba katsetele on saanud, siis peaks ju oskusi olema. Aga miks siis ikkagi kuskilt lepingut ei tule? Ei taha uskuda,et asi suhtumisse jääks, või tahab äkki liiga mehist lepingut?.
                            küll saab lepingu, mina olen veendunud. kui lepingust prii, siis ostjal ikka palju väiksemad kulutused (see noormängija tasu poel ilmselt ühelegi tõsisele klubile probleemiks).

                            Kommentaar


                              Ma loodan samuti,et saab ikka poiss lepingu kätte. Aga pidasin silmas, mitte nii väga seda kasvatajaklubi summat, vaid lepingu oma tingimusi. Aka palk, lisad jne. Mida Puri hakkaks uues klubis saama. Kuid see on vaid minu mõtte välgatus.

                              Kommentaar


                                puri imejad ikka loodavad veel lambakari. sellise tasemega on ka soome meistriliiga liiga tugev, eestikatel paras mängida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X