320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Puri (Waterford FC, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Puri võiks pigem selle Kreeklaste pakkumisega oodata ja minna veel üritama sotlaste St. Johnstone juurde.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Kreeka klubi peaks tegelikult tugevam olema kui St. Johnstone. Samas kui tulevikku vaadata, siis skautidele võib silma hakata rohkem Šotimaal. Ei tea ka. Mina oleks Kreeka variandi poolt.

      Kommentaar


        Kreeka liiga oleks mänguliselt tegelikult väga hea variant. imho parem kui karm shoti liiga--vt kasvõi klubide edukust euroliigades. Loodetavasti ei teki mänguväliseid probleeme (e. siis tavalist palgamaksmise juhuslikkust) või kui tekivad siis suudab Puri neist üle olla.

        Kommentaar


          Larissa AEL Sassi uus koduklubi, juhuuu, leping olemas

          Kommentaar


            ps Õhtuleht aga ajab jama, Marko Välja pole selle tehinguga küll seotud

            Kommentaar


              Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
              Järgmine tunniajamees on siis eestimees, loodetavasti peab oma sõna ja saame täpsemalt teada.

              mis sel eestimehel üldse Sassiga pistmist on ? Tal ei ole ju selle kreeka klubiga midagi pistmist ,mis asja ta seal õhtulehes kekkab ?
              FCF Forever

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                mis sel eestimehel üldse Sassiga pistmist on ? Tal ei ole ju selle kreeka klubiga midagi pistmist ,mis asja ta seal õhtulehes kekkab ?
                Ta on seotud Tarmo Lehistega.
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  ja mis seos on Sassil Lehistega, Lehiste pole Sassi esindaja

                  Kommentaar


                    Hollandi agentuur on tegija ja tegid tööd lepinguni

                    Kommentaar


                      Lehiste on seotud EJL'ga ja EJL on seotud ajakirjandusega Nii lihtne see värk ongi.

                      Kommentaar


                        Küll eestimees annab ise siis teada kuidas tema sellega seotud on
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          see on õige

                          Kommentaar


                            Vähemalt oskab keegi kiiret infot jagada - see ju peamine, küll üksikasjad selguvad hiljem

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              mis sel eestimehel üldse Sassiga pistmist on ? Tal ei ole ju selle kreeka klubiga midagi pistmist ,mis asja ta seal õhtulehes kekkab ?
                              mul polegi pistmist isiklikult sellega midagi, mul on pistmist Šoti klubiga. olgem täpsed.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                                mul polegi pistmist isiklikult sellega midagi, mul on pistmist Šoti klubiga. olgem täpsed.
                                Kas Celtic lõpuks loobus üldse Purist või oleks ikka edasi mõelnud kui Kreekast poleks lepingut tulnud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X