320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Valeri Karpin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Appi - kuidas see suudeti nüüd kommunikatsiooni kaudu 100x hullemaks teha .

    Ma olen ausalt sõnatu.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Appi - kuidas see suudeti nüüd kommunikatsiooni kaudu 100x hullemaks teha .

      Ma olen ausalt sõnatu.

      Oper jagab selgitusi - https://sport.postimees.ee/7684269/a...inud-pahameelt

      minule pole täies mahus nähtav kahjuks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Herr Vaata postitust


        Oper jagab selgitusi - https://sport.postimees.ee/7684269/a...inud-pahameelt

        minule pole täies mahus nähtav kahjuks.
        Operi jutt seal artiklis siis selline: «Olen iseseisva Eesti patrioot ning NSVL-i aega mäletan läbi erinevate murede, mis meiegi peret saatsid. Narvas kasvanud Karpin võib muidugi tunda minevikku teisiti, ma ei tea tema vaateid. Olen tugevalt sõjavastane inimene ja osalemine õhtusöögil ei mõjutanud mitte kuidagi minu hoiakuid mineviku suhtes ega sõjavastasust,» ütles Oper.

        Ta lisas, et on nõus, et jalgpallur peab avalikkuse ees olema ettevaatlik, kuid sellise olukorra tekkimsit oli raske ette näha. «Olen kindel, et kõik õhtusöögil osalenud endised ja praegused koondislased on igas tähenduses Eestile lojaalsed. Loodan, et see teema ei tekita lõhet inimeste vahel, kes tegelikult on üksmeelselt selle sõja vastu ja suudame süüdistamisele nüüd lõpu teha,» lisas ta.

        «Olen juhtunu eest vabandust palunud ning keskendun nüüd, et anda endast maksimum Eesti koondise käimasolevas laagris.»

        Kommentaar


          Algselt postitas cyrusvk Vaata postitust

          Operi jutt seal artiklis siis selline: «Olen iseseisva Eesti patrioot ning NSVL-i aega mäletan läbi erinevate murede, mis meiegi peret saatsid. Narvas kasvanud Karpin võib muidugi tunda minevikku teisiti, ma ei tea tema vaateid. Olen tugevalt sõjavastane inimene ja osalemine õhtusöögil ei mõjutanud mitte kuidagi minu hoiakuid mineviku suhtes ega sõjavastasust,» ütles Oper.

          Ta lisas, et on nõus, et jalgpallur peab avalikkuse ees olema ettevaatlik, kuid sellise olukorra tekkimsit oli raske ette näha. «Olen kindel, et kõik õhtusöögil osalenud endised ja praegused koondislased on igas tähenduses Eestile lojaalsed. Loodan, et see teema ei tekita lõhet inimeste vahel, kes tegelikult on üksmeelselt selle sõja vastu ja suudame süüdistamisele nüüd lõpu teha,» lisas ta.

          «Olen juhtunu eest vabandust palunud ning keskendun nüüd, et anda endast maksimum Eesti koondise käimasolevas laagris.»
          Tubli Oper anna Eesti jalgpallile edasi oma teadmisi, eriti noortele ja teinekord ole ettevaatlikum, kui vanad sõbrad välja kutsuvad

          Kommentaar


            Loodan, et see teema ei tekita lõhet inimeste vahel, kes tegelikult on üksmeelselt selle sõja vastu ja suudame süüdistamisele nüüd lõpu teha.

            Kommentaar


              "Sõjavastane" on selline imelik termin. See on veits selline, et olen rahul kui Ukraina võidab ja olen rahul kui Venemaa võidab.

              Rahvas tahtis ju midagi muud kuulda kui "sõjavastane".
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Algselt postitas Eranio Vaata postitust
                Loodan, et see teema ei tekita lõhet inimeste vahel, kes tegelikult on üksmeelselt selle sõja vastu ja suudame süüdistamisele nüüd lõpu teha.
                Sõjavastane on antud hetkel nii vale termin.

                Ukraina territoriaalse terviklikkuse poolt ja Natsi-Venemaa verise genotsiidi vastasuse rõhutamine on see mis on oluline ja selline peaks see kommunikatsioon ka olema.

                Kommentaar


                  See "olen rahu poolt" ja "sõjavastane" ja "loodan, et see saab kiirelt läbi" on tõesti täiesti mittemidagiütlev hall löga. Putin on ka korduvalt öelnud, et ta tahab sõja kiiret lõppu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Appi - kuidas see suudeti nüüd kommunikatsiooni kaudu 100x hullemaks teha .

                    Ma olen ausalt sõnatu.
                    No saanuks ju veel halvemini ja sõda nimetada "erioperatsiooniks".

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                      No saanuks ju veel halvemini ja sõda nimetada "erioperatsiooniks".


                      Miks see läheb iga intekaga aina veidramaks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                        https://sport.delfi.ee/artikkel/1201...infot-avaldada

                        Miks see läheb iga intekaga aina veidramaks?
                        tundub, et PR tiimid on tööle asunud.
                        “meie oleme kõigest ohvrid, ühiskond ja meedia ei mõista meid”
                        klassikaline lüke teha sitas olukorras end ohvriks.


                        Tegelt ka, see vend jookseb paari päeva pärast kaptenipaelaga väljakule?

                        Kommentaar


                          „Mul on teemast jube kahju. See on minu silmis meedia poolt inetuks tehtud,“ ütles Andres Oper.

                          Tsiteerides üht head Eesti filmi: Mees, sa kraabid omale ise mulda peale
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Venemeelsed ongi ju profid ohvrid. Küsige neilt näiteks, mitu söda mordor alustanud on. Üks korralik vatnik teab, et mitte ühtegi, ainult teised teevad liiga ja köik naabrid on miskipärast räiged russofoobid
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Agent tuleb hotellituppa ja ütleb mängijale, et davai lähme alla, Karpin istub fuajees ja tahab sinuga tuttavaks saada. Mängija tõuseb püsti ning ütleb kõva ja selge häälega: “seni kuni Karpin ei ole Venemaa agressiooni ja sõda Ukrainas hukka mõistnud, mina temaga ei kohtu.”

                              Mitu vene rahvusest mängijat, ükskõik kus nad ka ei ela, käituksid nii? Kas leidub kasvõi üks?

                              Seega kallid kaasfännid, mida te õigupoolest taotlete? Kas apartheidi, et Eestis on jalgpalliga lubatud tegeleda ja koondisesse kuuluda ainult etnilistel eestlastel? Isegi kui seda soovida, siis on vastu võetud mitmeid diskrimineerimist keelavaid seaduseid. Mistõttu jalkaliitu ja ka klubisid ootaks ees rohked kohtuasjad.

                              Ma olen päris kindel, et Eesti ei muutu sellest paremaks, kui me hakkame neid kaevikuid kaevama. Mina sain noorena venelastega üksjagu kakelda, lapsed on sellest pääsenud.

                              Mida siis teha? Tuleb leppida sellega, et meie seas on erinevate vaadete ja arvamustega inimesi. Või kui see on võimatu, siis alustada mitteeestlaste küüditamisega (Narva jõele või Peipsi järvele näit). Meelsuskontrolle või truudusvandeid ärge soovige, need on hullumeelsed ja hukatuslikud.

                              See on reaalsus.

                              P.S. Ei ole mingi vene sõber, ei ole kunagi olnud. Viimati käisin Venemaal 91, võistlustelt tagasi sõites oli alanud putš. Päris paljude fooride taga karjuti Eesti numbrit nähes “fašistid”. Ei ole näinud vajadust seda riiki hiljem külastada, töö ei ole ka õnneks sundinud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas trk Vaata postitust
                                Agent tuleb hotellituppa ja ütleb mängijale, et davai lähme alla, Karpin istub fuajees ja tahab sinuga tuttavaks saada. Mängija tõuseb püsti ning ütleb kõva ja selge häälega: “seni kuni Karpin ei ole Venemaa agressiooni ja sõda Ukrainas hukka mõistnud, mina temaga ei kohtu.”

                                Mitu vene rahvusest mängijat, ükskõik kus nad ka ei ela, käituksid nii? Kas leidub kasvõi üks?

                                Seega kallid kaasfännid, mida te õigupoolest taotlete? Kas apartheidi, et Eestis on jalgpalliga lubatud tegeleda ja koondisesse kuuluda ainult etnilistel eestlastel? Isegi kui seda soovida, siis on vastu võetud mitmeid diskrimineerimist keelavaid seaduseid. Mistõttu jalkaliitu ja ka klubisid ootaks ees rohked kohtuasjad.

                                Ma olen päris kindel, et Eesti ei muutu sellest paremaks, kui me hakkame neid kaevikuid kaevama. Mina sain noorena venelastega üksjagu kakelda, lapsed on sellest pääsenud.

                                Mida siis teha? Tuleb leppida sellega, et meie seas on erinevate vaadete ja arvamustega inimesi. Või kui see on võimatu, siis alustada mitteeestlaste küüditamisega (Narva jõele või Peipsi järvele näit). Meelsuskontrolle või truudusvandeid ärge soovige, need on hullumeelsed ja hukatuslikud.

                                See on reaalsus.

                                P.S. Ei ole mingi vene sõber, ei ole kunagi olnud. Viimati käisin Venemaal 91, võistlustelt tagasi sõites oli alanud putš. Päris paljude fooride taga karjuti Eesti numbrit nähes “fašistid”. Ei ole näinud vajadust seda riiki hiljem külastada, töö ei ole ka õnneks sundinud.
                                tõmba n**** vene troll. ukraina inimeste mõrvamise ja vägistamise õigustamiseks ei piisa sellisest lausest, et "lepime sellega, et asi nii ongi"

                                absoluutselt iga sinu mõtlemisega inimene võiks rahulikult venemaale elama minna ja seal enda elu nautida, get n****.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X