320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Valeri Karpin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
    Jah, aga kas koondist tullakse toetama vaid selleks, et näha kuidas keegi oma karjääri edendab? Kedagi, kes on sinise särgi tõmmanud selga vaid olude sunnil või mingi ratsionaalse analüüsi tulemusena, kus hindab, et mõne teise riigi särk võib suureks jääda ja mu šansud oma karjääri edendada on siin paremad + et keegi kolmas saaks üleminekute pealt teenida?

    Ise olen ka see naiivne, kes piletit ostes loodab, et midagi rohkemat on ikka mängus. Kui mitte, siis minu poolest võivad omaette toksida.

    Selle peale meenub ka, et meie alaliidu juhile meeldib rõhutada, et Eesti jalgpall ei võrdu meelelahutus.

    Karpini ja koondise saaga käis ka läbi viimasest korvpalli Betsafe saate lõpuosast (01:04:10).



    Erinevalt Endenist ma aga päris nii ei ütleks, et Karpin ise pole midagi valesti teinud. Rahmab kahelt poolt rindejoont kokku mida annab, Venemaalt feimi ja sulli ning siis naudib Euroopas vaba ühiskonna hüvesid. Vaevalt tal ka midagi ühist on selle 30% Venemaa ühiskonnaga, kes mingisugustki moraalset vastutust väidab tundvat.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

      Sõnu võib palju teha. Antud sõnavõtja on eluaeg võtnud sõna nö õiges suunas. Ma mäletan ka nõukogude aega, kus Enden valis poole. Ja see ei olnud Eesti pool. Teisigi Eesti mehi mängis vene võistkondades, aga nad jäid oma rahva suhtes väärikaks. Selge, et Endel ei oleks Liidu koondislasena pidanud esiliigat mängima, aga samas keegi ei käskinud tal Eesti korvpalli põlastavalt suhtuda.

      Kommentaar


        Voskoboinikov kaitses skandaali sattunud asjaosalisi. "Valeri Karpin on sündinud Narvas ning omab Eesti kodakondsust. Tal on täielik õigus kohtuda siin maal kõigiga, kellega tal soov on. Karpin on treener, mitte poliitik. Sellises olukorras üritati maalida pilti, et tegu on Vladimir Putini käsilasega, aga ta on samasugune treener nagu mina. Treenerid ja sportlased mõtlevad vaid spordist, mitte poliitikast.

        See probleem on ikka palju laiem, kui tundub.

        Kommentaar


          huvitav, kust see piir jookseb. Peskov on lihtsalt üks suhtekorraldaja, Lavrov aus diplomaat, FSB-lased peavad ka kuidagi leiva lauale saama jne.

          "Treenerid ja sportlased mõtlevad vaid spordist, mitte poliitikast." – Oper astus Keskerakonda, Vassiljev kandideeris eelmistel valimistel Keski nimekirjas.

          loomulikult eelistaks seda varianti, et asjaosalised olid lihtsalt trennis kui ühiskondlikku taipu jagati ega saa hetkel millestki aru, kuid tegelikult Putini tegevust ei poolda. aga miskipärast keeldutakse seda otsesõnu välja ütlemast.

          Kommentaar


            Ma vist saadaks ka taolise küsimuse esitaja vaikimisi perse. Aga samas ma pole trennipart.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              päris tühja koha pealt ju ei küsita. isegi hümni ajal mossitamist peeti normaalseks, kuni Karpiniga see foto tehti.

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Voskoboinikov kaitses skandaali sattunud asjaosalisi. "Valeri Karpin on sündinud Narvas ning omab Eesti kodakondsust. Tal on täielik õigus kohtuda siin maal kõigiga, kellega tal soov on. Karpin on treener, mitte poliitik. Sellises olukorras üritati maalida pilti, et tegu on Vladimir Putini käsilasega, aga ta on samasugune treener nagu mina. Treenerid ja sportlased mõtlevad vaid spordist, mitte poliitikast.

                See probleem on ikka palju laiem, kui tundub.
                Jah ja Putin on president mitte diktaator täpselt nagu Eesti president on. /s
                See on ikka suht naiivne seisukoht Voskolt. Kas lihtsalt rumalus või teadlik teema. Karpin on terroristliku reziimi esindaja ja tal on poliitiline ametikoht. Siin nagu ei tohiks olla üldse küsimust.

                Probleem on tõesti tõsine.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                  päris tühja koha pealt ju ei küsita. isegi hümni ajal mossitamist peeti normaalseks, kuni Karpiniga see foto tehti.
                  Aga on ju öeldud, et nende meelsus on korras. Et millepärast siis veel küsida? Ei usalda?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                    Aga on ju öeldud, et nende meelsus on korras. Et millepärast siis veel küsida? Ei usalda?


                    Jah + see Karpini pildi skandaal ja pärast kommentaarid.1+1 kokku panna

                    Arvestades, et Pohlak ütles et meelsus on ok ja Pohlaku enda meelsus on ka suur küsimärk ehk sellel suurt väärtust pole.

                    Kommentaar


                      Ma arvan, et te liialdate ja otsite põhjuseid.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Ma arvan, et te liialdate ja otsite põhjuseid.
                        Täna siis lõplikult kinnitati, et ei ole liialdus ega põhjuseta.

                        Meelsus kui Pohlakul ja Kostjal ühtib, siis ei sobi kumbki Eestit esindama.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X