320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Valeri Karpin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas trk Vaata postitust
    Agent tuleb hotellituppa ja ütleb mängijale, et davai lähme alla, Karpin istub fuajees ja tahab sinuga tuttavaks saada. Mängija tõuseb püsti ning ütleb kõva ja selge häälega: “seni kuni Karpin ei ole Venemaa agressiooni ja sõda Ukrainas hukka mõistnud, mina temaga ei kohtu.”

    Mitu vene rahvusest mängijat, ükskõik kus nad ka ei ela, käituksid nii? Kas leidub kasvõi üks?

    Seega kallid kaasfännid, mida te õigupoolest taotlete? Kas apartheidi, et Eestis on jalgpalliga lubatud tegeleda ja koondisesse kuuluda ainult etnilistel eestlastel? Isegi kui seda soovida, siis on vastu võetud mitmeid diskrimineerimist keelavaid seaduseid. Mistõttu jalkaliitu ja ka klubisid ootaks ees rohked kohtuasjad.

    Ma olen päris kindel, et Eesti ei muutu sellest paremaks, kui me hakkame neid kaevikuid kaevama. Mina sain noorena venelastega üksjagu kakelda, lapsed on sellest pääsenud.

    Mida siis teha? Tuleb leppida sellega, et meie seas on erinevate vaadete ja arvamustega inimesi. Või kui see on võimatu, siis alustada mitteeestlaste küüditamisega (Narva jõele või Peipsi järvele näit). Meelsuskontrolle või truudusvandeid ärge soovige, need on hullumeelsed ja hukatuslikud.

    See on reaalsus.

    P.S. Ei ole mingi vene sõber, ei ole kunagi olnud. Viimati käisin Venemaal 91, võistlustelt tagasi sõites oli alanud putš. Päris paljude fooride taga karjuti Eesti numbrit nähes “fašistid”. Ei ole näinud vajadust seda riiki hiljem külastada, töö ei ole ka õnneks sundinud.
    Ära ole loll
    jumal hoia! Küsimus pole rahvuses ju. Ole nüüd.
    Ma rohkem ei viitsi ööseks end pingesse ajada.


    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

      tõmba n**** vene troll. ukraina inimeste mõrvamise ja vägistamise õigustamiseks ei piisa sellisest lausest, et "lepime sellega, et asi nii ongi"

      absoluutselt iga sinu mõtlemisega inimene võiks rahulikult venemaale elama minna ja seal enda elu nautida, get n****.
      Tõmba ise na…ui idikas. Viimane asi milles mind süüdistada on vene trolliks olemine. Vali siis nendest variantidest sobiv mis ma välja pakkusin, mitte ära peida pead liiva alla.

      Kommentaar


        Algselt postitas trk Vaata postitust
        Agent tuleb hotellituppa ja ütleb mängijale, et davai lähme alla, Karpin istub fuajees ja tahab sinuga tuttavaks saada. Mängija tõuseb püsti ning ütleb kõva ja selge häälega: “seni kuni Karpin ei ole Venemaa agressiooni ja sõda Ukrainas hukka mõistnud, mina temaga ei kohtu.”

        Mitu vene rahvusest mängijat, ükskõik kus nad ka ei ela, käituksid nii? Kas leidub kasvõi üks?

        Seega kallid kaasfännid, mida te õigupoolest taotlete? Kas apartheidi, et Eestis on jalgpalliga lubatud tegeleda ja koondisesse kuuluda ainult etnilistel eestlastel? Isegi kui seda soovida, siis on vastu võetud mitmeid diskrimineerimist keelavaid seaduseid. Mistõttu jalkaliitu ja ka klubisid ootaks ees rohked kohtuasjad.

        Ma olen päris kindel, et Eesti ei muutu sellest paremaks, kui me hakkame neid kaevikuid kaevama. Mina sain noorena venelastega üksjagu kakelda, lapsed on sellest pääsenud.

        Mida siis teha? Tuleb leppida sellega, et meie seas on erinevate vaadete ja arvamustega inimesi. Või kui see on võimatu, siis alustada mitteeestlaste küüditamisega (Narva jõele või Peipsi järvele näit). Meelsuskontrolle või truudusvandeid ärge soovige, need on hullumeelsed ja hukatuslikud.

        See on reaalsus.

        P.S. Ei ole mingi vene sõber, ei ole kunagi olnud. Viimati käisin Venemaal 91, võistlustelt tagasi sõites oli alanud putš. Päris paljude fooride taga karjuti Eesti numbrit nähes “fašistid”. Ei ole näinud vajadust seda riiki hiljem külastada, töö ei ole ka õnneks sundinud.
        Sina ju oled see, kes oma pead liiva alla hetkel peidab.

        Küsimus ei ole siin kas Eestlased või Venelased - vaid küsimus on kas mõrvarlik Venemaa meist idas või normaalne vaba maailm, kus me eestlastena tahaks ka kuuluda võibolla trk veidi kardab veel liigselt oma 91nda aasta kogemusi - aga sorry, ülejäänud meist ei ole nii arad.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

          Sina ju oled see, kes oma pead liiva alla hetkel peidab.

          Küsimus ei ole siin kas Eestlased või Venelased - vaid küsimus on kas mõrvarlik Venemaa meist idas või normaalne vaba maailm, kus me eestlastena tahaks ka kuuluda võibolla trk veidi kardab veel liigselt oma 91nda aasta kogemusi - aga sorry, ülejäänud meist ei ole nii arad.
          Vastupidi, ma proovin sinu ja teiste pead liiva alt välja tõsta ja ma ei ole arg inimene. Mina tahan ka elada normaalses maailmas ja näen pm iga päev selle nimel vaeva, et Eesti oleks normaalse maailma osa. Aga kas sa vaidled minu kahele esimesele lõigule vastu?

          Kommentaar


            Selgitan veel oma seisukohta. Minu silmis ei ole Venemaa riik palju muutunud 24. veebruariga. Lihtsalt nüüd näeb seda olemust terve maailm ja kogeb väga traagiliselt Ukraina. Krimm annekteeriti juba 2014, opositsionääre ja kriitilisi ajakirjanikke on pekstud surnuks juba ammu. Vaba meedia on ammu kadunud. Tuleb meelde aastatetagune Lembit Ulfsaki intervjuu, kus ta ütles, et roll pakutakse jätkuvalt, aga ei kannata minna, sest teiste osalistega pole enam millestki rääkida.

            Ja paratamatult suurem osa Eesti venekeelsest elanikkonnast on Vene meedia mõju all, mis esitab riiklikke narratiive.

            Kommentaar


              Algselt postitas trk Vaata postitust
              Ja paratamatult suurem osa Eesti venekeelsest elanikkonnast on Vene meedia mõju all, mis esitab riiklikke narratiive.
              ka sina oled üks nendest. Pane vpni kaudu Rossija käima ja tõmba naaksu siit.
              Räägime sulle arusaadavas keeles siis:
              Русский военный корабль, иди нахуй

              Kommentaar


                Algselt postitas trk Vaata postitust

                Tõmba ise na…ui idikas. Viimane asi milles mind süüdistada on vene trolliks olemine. Vali siis nendest variantidest sobiv mis ma välja pakkusin, mitte ära peida pead liiva alla.
                kogu su postitus on üks ühele vene trollide seisukohad. putinistid on kõik värdjad mõrvarite ja vägistajate toetajad, mitte ükski inimene kes seda asja toetab ei vääri eesti kodakondsust ja veel vähem eesti koondise esindamise õigust.

                arvad, et oper on eestlaste arust mingi sibul? ei asi ei ole absoluutselt selles kas sa oled venelane, soomlane või piider. kogu see ooper mis nad tegid on allapoole arvestust ja mitte ükski neist ei tohiks enam eesti värvides väljakule astuda.

                ehk on veel mingi PR vabandus tee selleni, aga ma ei tea, tundub ebareaalne arvestades mis väljaütlemised on nende poolt siiani tulnud.

                loodetavasti võtavad koondise toetajad end kokku ja tulevad lillekülla järgmisele koondise mängule kohale, aga mitte ükski statale ei lähe kui need sibulad on veel nimekirjas, mingi ägedam lüke oleks see, et statal mängu lahtilöömise ajal kõik keeravad selja ja enne poolaja vilet teisele poole ei keera.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                  kogu su postitus on üks ühele vene trollide seisukohad. putinistid on kõik värdjad mõrvarite ja vägistajate toetajad, mitte ükski inimene kes seda asja toetab ei vääri eesti kodakondsust ja veel vähem eesti koondise esindamise õigust.

                  arvad, et oper on eestlaste arust mingi sibul? ei asi ei ole absoluutselt selles kas sa oled venelane, soomlane või piider. kogu see ooper mis nad tegid on allapoole arvestust ja mitte ükski neist ei tohiks enam eesti värvides väljakule astuda.

                  ehk on veel mingi PR vabandus tee selleni, aga ma ei tea, tundub ebareaalne arvestades mis väljaütlemised on nende poolt siiani tulnud.

                  loodetavasti võtavad koondise toetajad end kokku ja tulevad lillekülla järgmisele koondise mängule kohale, aga mitte ükski statale ei lähe kui need sibulad on veel nimekirjas, mingi ägedam lüke oleks see, et statal mängu lahtilöömise ajal kõik keeravad selja ja enne poolaja vilet teisele poole ei keera.
                  Tundub ebareaalne, et vene trollid midagi sellist postitavad. Sest ma ei ole mitte kuskil mitte kordagi õigustanud Vene riiki, Ukraina sõda jne. Kui tulla tagasi jalgpalli juurde, siis võib juhtuda, et me tühistame võib-olla kõige normaalsemad (eestimeelsemad) mehed, samal ajal aga reaalsed sõjapooldajad-värdjad on koššer edasi, sest neid ei ole Andrei või keegi teine meediasse läkitanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                    Kui sa nüüd küsid, siis Nesta Group on saanud eelmine aasta käibenumbritelt paraja litri. Kolmandas kvartalis sisuliselt tegevust ei toimunudki.
                    https://www.teatmik.ee/en/personlega...ta-Sport-Group
                    Eks see raha ikka mujalt kaudu liigub samas... muidu noh, piinlik äri.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic Vaata postitust

                      Eks see raha ikka mujalt kaudu liigub samas... muidu noh, piinlik äri.
                      Eks ikka Seltsimees Karpini kaudu ja ikka kilekotis

                      Kommentaar


                        Algselt postitas trk Vaata postitust
                        Agent tuleb hotellituppa ja ütleb mängijale, et davai lähme alla, Karpin istub fuajees ja tahab sinuga tuttavaks saada. Mängija tõuseb püsti ning ütleb kõva ja selge häälega: “seni kuni Karpin ei ole Venemaa agressiooni ja sõda Ukrainas hukka mõistnud, mina temaga ei kohtu.”

                        Mitu vene rahvusest mängijat, ükskõik kus nad ka ei ela, käituksid nii? Kas leidub kasvõi üks?

                        Seega kallid kaasfännid, mida te õigupoolest taotlete? Kas apartheidi, et Eestis on jalgpalliga lubatud tegeleda ja koondisesse kuuluda ainult etnilistel eestlastel? Isegi kui seda soovida, siis on vastu võetud mitmeid diskrimineerimist keelavaid seaduseid. Mistõttu jalkaliitu ja ka klubisid ootaks ees rohked kohtuasjad.

                        Ma olen päris kindel, et Eesti ei muutu sellest paremaks, kui me hakkame neid kaevikuid kaevama. Mina sain noorena venelastega üksjagu kakelda, lapsed on sellest pääsenud.

                        Mida siis teha? Tuleb leppida sellega, et meie seas on erinevate vaadete ja arvamustega inimesi. Või kui see on võimatu, siis alustada mitteeestlaste küüditamisega (Narva jõele või Peipsi järvele näit). Meelsuskontrolle või truudusvandeid ärge soovige, need on hullumeelsed ja hukatuslikud.

                        See on reaalsus.

                        P.S. Ei ole mingi vene sõber, ei ole kunagi olnud. Viimati käisin Venemaal 91, võistlustelt tagasi sõites oli alanud putš. Päris paljude fooride taga karjuti Eesti numbrit nähes “fašistid”. Ei ole näinud vajadust seda riiki hiljem külastada, töö ei ole ka õnneks sundinud.
                        Sa mingis teemas ütlesid, et sul ei ole kunagi päris elus tekkinud probleeme ja et sa oled juhina ülinormaalne vend ja näost näkku sulle keegi miskit öelda ei julgeks jne. Päris usun, et sa intelligentseid eestimeelseid inimesi juhid. Tüüpilise ekskommunisti ila. See aeg sinu mõtete või hoiakute prevaleerimiseks on käesolevalt kadunud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas trk Vaata postitust

                          Tõmba ise na…ui idikas. Viimane asi milles mind süüdistada on vene trolliks olemine.
                          ära ole siis ja keegi ei süüdista ka.

                          Kommentaar


                            Huvitav, et läbi ja lõhki ukrainameelne ukrainlane Markovych, kelle IG story'des on viimased aasta aega ainult Ukraina domineerinud, on ka Stepanovi pilti IG-s laikinud.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic Vaata postitust

                              Sa mingis teemas ütlesid, et sul ei ole kunagi päris elus tekkinud probleeme ja et sa oled juhina ülinormaalne vend ja näost näkku sulle keegi miskit öelda ei julgeks jne. Päris usun, et sa intelligentseid eestimeelseid inimesi juhid. Tüüpilise ekskommunisti ila. See aeg sinu mõtete või hoiakute prevaleerimiseks on käesolevalt kadunud.
                              Trk kõlab juba nagu võimupositsioonil Pohlak, kes end kunagi ära ei tunne ja alatasa väidab, et jalgpallis sees nähakse asju temaga samamoodi ja keegi pole kunagi vastu olnud. Siia ooperi klapib ka eilne tv3 intekas, kus kõigi nimel vabandused vastu võttis, mis sest, et hetk tagasi polnud enda hinnangul millegi nimel vaja vabandada.

                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Huvitav, et läbi ja lõhki ukrainameelne ukrainlane Markovych, kelle IG story'des on viimased aasta aega ainult Ukraina domineerinud, on ka Stepanovi pilti IG-s laikinud.
                              Sai ta üldse aru kes on pildil ja millele like pani (mõni asjaosaline ei taipa isegi nädal hiljem milles kühvel) või käitub sotsis nagu ERR Sport, et südame saavad (esialgu) kõik asjad mis feedi jooksevad?

                              (Captionist sa välja ei loe kes lauas olid ning vaid pildilt kiirelt üle libisedes ei pruugi kõiki õllelisi ka visuaalselt tuvastada.)

                              Kommentaar


                                Ma siin veel mäletan eredalt seda aega, kui vaatasin tiba üllatusega, et kui palju Venemaa numbrimärgiga autosi meil siin on. Et põgenevad vms. Siis sain aga teada, et tegemist on turistidega... leebelt öeldes vajus karp lahti. Väga ei mäleta, et siis oleks sel teemal mingeid avaldusi tehtud ja asju nõutud. N.ö üks vend pidi n.ö soolo korraldama, et selline jama lõppeks. Ja praegust vaadates, tekib küsimus, et kui Karpin selline persona non grata on, et millepärast ta siis Eestisse sai? (retooriline küsimus).

                                Ehk.

                                Selle asemel, et kedagi perse saata või muidu silte kleepida, võiks 11 (tahtsin lihtsalt moodne olla) usaldada.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X