320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Valeri Karpin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Ma siin veel mäletan eredalt seda aega, kui vaatasin tiba üllatusega, et kui palju Venemaa numbrimärgiga autosi meil siin on. Et põgenevad vms. Siis sain aga teada, et tegemist on turistidega... leebelt öeldes vajus karp lahti. Väga ei mäleta, et siis oleks sel teemal mingeid avaldusi tehtud ja asju nõutud. N.ö üks vend pidi n.ö soolo korraldama, et selline jama lõppeks. Ja praegust vaadates, tekib küsimus, et kui Karpin selline persona non grata on, et millepärast ta siis Eestisse sai? (retooriline küsimus).
    Ajad on muutumas, proovi sammu hoida.

    Kommentaar


      Siis ei tapetud inimesi? Või mis osas on vaja sammu hoida?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Siis ei tapetud inimesi? Või mis osas on vaja sammu hoida?
        Sanktsioonide kerimine võtab ka kahjuks aega, ei alustatud kohe punkt üheksast. Demokraatia paratamatus, et toetuse kogumine ja ühele mõistmisele jõudmine võtab oma aja (eriti kui inimeste rahakott saab pihta + vabas ühiskonnas ei saagi kõiki ühele lainele). Kahjuks on nii mõndagi mida mõistetaksegi alles aja möödudes.

        Kommentaar


          See viimane lause kehtib hetkel ka?

          Selle sanktsioonide jutuga, kus lihtsalt lubati lulli lüüa, võib pikalt minna.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            See viimane lause kehtib hetkel ka?

            Selle sanktsioonide jutuga, kus lihtsalt lubati lulli lüüa, võib pikalt minna.
            Ei välista, et laua taga istus keegi, kes praegu ei saa jätkuvalt aru miks rahvas nõnde pöördes, aga poole aasta pärast mõikab seda hästi. Samuti ei välista ma ka enda õppimisvõimet. Eestlane võib olla teinekord väga pikaldane, ent kuni sõda käib, siis ma ei näe muud varianti, kui meil tuleb teha mis võimalik, et Ukraina võidule aidata ja Venemaa taganema sundida. Alles siis saab vaadata kellega riigivõimu esindajatest seal läbi annab rääkida. Seni on sealt tulnud vaid 0 signaali, et oldaks valmis päriselt rahuks.

            Ukrainaski toimus väga lühikese ajaga märkimisväärne nihe rahva seas (sh end venelasteks määratlevate inimeste seas), et mida tänane Venemaa endast kujutab, mis sest et vaenutegevus juba aastaid kestnud.

            Kommentaar


              selles suhtes päris hea teema, et näeb ilusti ära kellel mõistus lihtsalt ei hooma enda ninast kaugemale.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Täna saab Eesti Vabariigi riiklikud matused NSVL Riikliku Julgeoleku Komitee agent (minu sügava veendumuse kohaselt). NSVL poliitvang, igas olukorras Eesti rahvuslaseks jäänud Enn Tartole sellist au osaks ei saanud, teda mattis tema perekond.
                Olen sügavalt rahvuslik eestlane, paljude siinsete kirjutajate kriteeriumite järgi ilmselt marurahvuslane, totalitaarse süsteemi vastane juba kooliajast. NSVL süsteem röövis näit minult potentsiaalse Liidu meistritiitli (mis oli kõrgeim võimalik sportlik saavutus mida oli toona võimalik saada). Ja ometigi loen siit, et olen vene troll, kommunist jms.
                Kuidas me oleme sellisesse olukorda jõudunud, see on väga keeruline küsimus.

                Kommentaar


                  Ei ole vaja üle mõelda. Inimesed on emotsionaalsed, sest oleme ilma igasuguse üledramatiseerimiseta peaaegu aasta aega juba sõjas absoluutse kurjusega. Igaüks, kes mis iganes nurga alt hakkab ajama mingit oma jura, et no äkki pingutame üle ja kõik kuidagi laabub iseenesest on väikese verbaalse sähvaka ära teeninud. See on rohkem nagu ''võta ennast kokku nüüd'' kui - tuleks sulle KAPO peale saata, raisk.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Ei ole vaja üle mõelda. Inimesed on emotsionaalsed, sest oleme ilma igasuguse üledramatiseerimiseta peaaegu aasta aega juba sõjas absoluutse kurjusega. Igaüks, kes mis iganes nurga alt hakkab ajama mingit oma jura, et no äkki pingutame üle ja kõik kuidagi laabub iseenesest on väikese verbaalse sähvaka ära teeninud. See on rohkem nagu ''võta ennast kokku nüüd'' kui - tuleks sulle KAPO peale saata, raisk.
                    on see tõesti siis ülepingutamine, et ma näiteks isiklikult arvan, et absoluutselt iga pro putin vene rahvusest isik kes eestis hetkel elab tuleks riigist välja saata?

                    arvesta sellega, et kui me oleks hetkel ukraina seisus, siis need samad sibulad oleks need kes eestlaseid vägistavad ja tapavad.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                      on see tõesti siis ülepingutamine, et ma näiteks isiklikult arvan, et absoluutselt iga pro putin vene rahvusest isik kes eestis hetkel elab tuleks riigist välja saata?

                      arvesta sellega, et kui me oleks hetkel ukraina seisus, siis need samad sibulad oleks need kes eestlaseid vägistavad ja tapavad.
                      Ma siiski jätaks mingi ruumi sellele, et nii kui asi enda koduõuele jõuab, võib nii mõnigi oma hinges hetkel vaikselt Putinit mõista prooviv venelane sita ventikasse lendamise hetkel relva Venemaa vastu tõsta. Nagu juhtus ka Ukrainas. Nii mõnestki venelasest sai hoobilt ukrainlane. Iseasi muidugi kas me koondise kaptenipaela tahame kandmas näha kedagi, kes ei suuda Venemaa agressiooni hukka mõista.

                      Trk, Savisaare riikliku matuse osas sinuga samas paadis, selle endale seeditavaks tegemisega on mul raskusi.

                      Kommentaar


                        See on jah emotsioon, mida ilmselt paljud eestlase jagavad hetkel, aga see lihtsalt ei ole realistlik kuidagi. Me kuulume kultuuriruumi, kus sellised drastilised meetmed ei lähe läbi. Õigus loll olla on ülim vms. Pealegi annaks see ideaalsed kaardid vastasele ''me oleme ju kogu aeg rääkinud teile, maailmale, kuidas baltlased on kogu aeg unistanud uuest holocaustist'' vms kelbas.

                        Linnupojale siis, ei viitsi enam ringi editeerida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas trk Vaata postitust
                          Täna saab Eesti Vabariigi riiklikud matused NSVL Riikliku Julgeoleku Komitee agent (minu sügava veendumuse kohaselt). NSVL poliitvang, igas olukorras Eesti rahvuslaseks jäänud Enn Tartole sellist au osaks ei saanud, teda mattis tema perekond.
                          Olen sügavalt rahvuslik eestlane, paljude siinsete kirjutajate kriteeriumite järgi ilmselt marurahvuslane, totalitaarse süsteemi vastane juba kooliajast. NSVL süsteem röövis näit minult potentsiaalse Liidu meistritiitli (mis oli kõrgeim võimalik sportlik saavutus mida oli toona võimalik saada). Ja ometigi loen siit, et olen vene troll, kommunist jms.
                          Kuidas me oleme sellisesse olukorda jõudunud, see on väga keeruline küsimus.
                          ära muretse, suurimad vene trolliks sõimajad on siin e200 (mille asutaja meelest pole vene lipu lehvimisel eestis mingit probleemi) ja oravate (mille asutaja meelest poleks eesti pidanud üldse vabaks saama) valijad. neil on eestlusest ja eestlasest täiesti ükskõik, peaasi et ukraina lipud lehviksid igas maastis ja ukrainlannad saaksid igal pool vene keelt kõneleda.
                          tegemist on siin klaviatuurisõduritega, kelle meelest on okei kui venekeelne delfi anne veskit reklaamib kui nõukogude teenelist kunstniku. keegi neist ilmselt ei plaani isegi kodumaad kaitsma hakata, sest see on patriootlik, venepropagandistlik, tegevus. aga see on tõesti hea küsimus, et kuidas me sellisesse olukorda oleme jõudnud... eks see on kõik tugev delfi jm sealt poolt tulevate rahade eest ostetava propaganda tulemus.
                          miks see karpin üle piiri üldse lubati kui meil erinevaid vene propgandiste välja saadetakse on ka muidugi omaette ooper, sest ilmselt on see pilt alles üks osa tema siinkäigu põhjusest, sest ega ta ometi siin slaavi rahvusest noortele jalgpalli pioneeridele ei käinud ka mingeid õpetus andmas?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                            See on jah emotsioon, mida ilmselt paljud eestlase jagavad hetkel, aga see lihtsalt ei ole realistlik kuidagi. Me kuulume kultuuriruumi, kus sellised drastilised meetmed ei lähe läbi. Õigus loll olla on ülim vms. Pealegi annaks see ideaalsed kaardid vastasele ''me oleme ju kogu aeg rääkinud teile, maailmale, kuidas baltlased on kogu aeg unistanud uuest holocaustist'' vms kelbas.

                            Linnupojale siis, ei viitsi enam ringi editeerida.
                            see kontigent on täpselt see kes üritab eesti kui riigi olemust lõpetada. ei ole see absoluutselt mingist otsast minu arvates drastiline meede.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              POSTIMEES SPORT: Levadia ukrainlasest president Viktor Levada: Karpini seltskonnas viibimine on praegu vastuvõetamatu

                              On need Levadia toimetamised kohati nagu nad on, aga südame alt teeb soojaks küll, kui osatakse Eesti panust hinnata ja tuntakse meie riigi üle uhkust.

                              Kommentaar


                                Tundub, et ega enne aru ei saada, kui keegi on konkreetselt kinga kuskilt saanud . Levada näitab eeskuju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X