320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Valeri Karpin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei, noh, ma siin äkki korraks mõtlesin, et äkki on siin kõik osapooled veidi liiga jõhkralt emotsiooni täis läinud ja äkki, noh, veidi rahuneks ja nii?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ei, noh, ma siin äkki korraks mõtlesin, et äkki on siin kõik osapooled veidi liiga jõhkralt emotsiooni täis läinud ja äkki, noh, veidi rahuneks ja nii?
      See pmst ongi nagunii rahunenud.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ei, noh, ma siin äkki korraks mõtlesin, et äkki on siin kõik osapooled veidi liiga jõhkralt emotsiooni täis läinud ja äkki, noh, veidi rahuneks ja nii?
        Ma ei tea, kas pime armastus biidib siis ratsionaalset viha väärate väärtushinnangute vastu? Toon näite. Paar nädalat peale söda, mul väga internatsionaalses jalgpalliklubis pani keegi trenninimekirja järgmise tulija nimeks "putin - really nice guy from russia". Löppes suht kiirelt sellega, et lahkusin klubist mille liikmed tuimalt kaitsevad, tolereerivad ja ülistavad sellist asja. Ometigi olin nendega aastaid söber olnud ja röömsalt vutti tagunud ning niisama olemised. Kahju oli muidugi, aga sellist sitta ei tolereeriks ka täna, täiesti null emotsiooni pealt.
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Hea postitus telekavaataja , kui Google translate funktsiooni usaldada, siis mõte oli sul igati aus - kindlasti läks midagi tõlkes kaduma, aga see oli väga vajalik!

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

            Muidugi ei saa nad aru. Eestlaste mure on, et valdava seisukoha kohaselt peavad kõik siin elavad inimesed muutuma eestlasteks või lahkuma. Reaalsus on samas, et ei muutu. Mis oleks mõistlik, on leppida sellega, et vabandused on esitatud just nii nagu nad on ja midagi rohkemat ei tule. Kriips alla ja tuleb edasi elada.
            Kui sa vastad seda konkreetselt mulle? Minu esmane mure küll ei ole, et venelased muutuksid eestlasteks. See oleks väga veider mure minu poolt ausalt öeldes.

            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Hea postitus telekavaataja , kui Google translate funktsiooni usaldada, siis mõte oli sul igati aus - kindlasti läks midagi tõlkes kaduma, aga see oli väga vajalik!

              Aitäh. Venelasena, kes elab Eestis tajun, et siinsed venelased võiksid tajuda vene propaganda ohtu rohkem.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ei, noh, ma siin äkki korraks mõtlesin, et äkki on siin kõik osapooled veidi liiga jõhkralt emotsiooni täis läinud ja äkki, noh, veidi rahuneks ja nii?
                Pmst nagu Jaan kirjutas, enne kui nendele küsimustele adevaatset vastust ei ole - peab teema hoidma kuuma ja pidevas pildis.

                Kõiges selles õllesõprade sõnadelaviinis pole paraku saabunud mingit selgust, küll on tekkinud üks suur küsimus – kelle poolt need mehed õigupoolest on? Jah, olete eestimeelsed ja nii edasi, aga kelle poolt? Venemaa või Ukraina? Kumma kaotust te näha tahate?

                Tegelikult jäänuks ära kogu möll ja vaibuks nüüdki, kui mehed annaksid Eestile teada oma meelsusest.

                Miks ei võiks Vassiljev, meie Kostja, postitada sotsiaalmeediasse selgesõnalise videoklipi, kus ta Ukraina lippu käes hoides kuulutaks: „Mina, Konstantin Vassiljev, Eesti Vaberiigi kodanik, olen putinliku Venemaa agressiooni vastu ja Ukraina poolt. Slava Ukraini!“
                Jalgpallurite õlletoa skandaal ei näita sumbumise märke, vaid venib aina laiemaks ja muutub inetumaks. Kusjuures kõik see, mis järgnes õllejoomisele Venemaa jalgpallikoondise peatreeneri Valeri Karpiniga, võinuks olemata olla, kui...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ei, noh, ma siin äkki korraks mõtlesin, et äkki on siin kõik osapooled veidi liiga jõhkralt emotsiooni täis läinud ja äkki, noh, veidi rahuneks ja nii?
                  Äkki korraks mõtle, et antud teema ongi nii tõsine ja kõigi jaoks väga olulisi väärtusi nii jõhkralt puudutav teema, et siin ongi ainult kas Jah või Ei ning selle tüüpilise lillelapse ,,Chilloutime nüüd kõik'' pasandamise võib jätta kuhugi ülespaisunud olmeprobleemide lahendamiseks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                    Muidugi ei saa nad aru. Eestlaste mure on, et valdava seisukoha kohaselt peavad kõik siin elavad inimesed muutuma eestlasteks või lahkuma. Reaalsus on samas, et ei muutu. Mis oleks mõistlik, on leppida sellega, et vabandused on esitatud just nii nagu nad on ja midagi rohkemat ei tule. Kriips alla ja tuleb edasi elada.
                    ...räägib kodanik, kes eemaldas demonstratiivselt oma lemmikklubi vapi ja seniajani mossitab, sest keegi kuskil tahtis mingi uue liiga teha. see, et meie rahvuskoondise kapten Putini käepikendusega õlut libistab, on samas igati koššer, saage üle juba.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                      ...räägib kodanik, kes eemaldas demonstratiivselt oma lemmikklubi vapi ja seniajani mossitab, sest keegi kuskil tahtis mingi uue liiga teha. see, et meie rahvuskoondise kapten Putini käepikendusega õlut libistab, on samas igati koššer, saage üle juba.
                      Rünnak minu pihta ei tee reaalset maailma olematuks ja Vassiljevit mustereestlaseks.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Ei olegi vaja mustereestlast. Kui näiteks Mattias Käit (et tal kõik hästi läheks) oleks praegu kostja asemel, tunneks ma praegu samasugust pettumust ja kurbust.

                        Mul on täiesti suva, kas nad valivad EKREt, keskerakonda, isamaad või sotse, söövad kama või teavad hümni peast. Mul endal on neis asjus eelistused, aga mul suva, mida teised teevad. Aga praegu ma olen kurb. Ukraina on venemaa järjekordne ohver. See on andestamatu ja selle ees ei saa ega tohi silma kinni pigistada. Isegi kui Eesti ei tule kunagi maailmameistriks, võida enam ühtegi jalkakohtumist, on see ikka parem kui venemaa rünnaku alla sattumine.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                          Rünnak minu pihta ei tee reaalset maailma olematuks ja Vassiljevit mustereestlaseks.
                          "mustereestlane" vs "absoluutselt ei saa aru, milles probleem ega oska 7 päeva jooksul öelda midagi, mis avalikkust natuke maha rahustaks" – nende vahel on päris tükk tühja maad.

                          intelligentselt inimeselt, Eesti aasta kodanikult ja koondise kaptenilt, keda seni imetlenud, ootaks (pehmelt öeldes) enamat.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ei, noh, ma siin äkki korraks mõtlesin, et äkki on siin kõik osapooled veidi liiga jõhkralt emotsiooni täis läinud ja äkki, noh, veidi rahuneks ja nii?
                            Tundub ikka asja eest. See on ikka räme error mis praegu on.

                            Mingeid tagajärgesid pole - palju artikleid ja jutte, aga mitte mingit vastutust pole võetud ja kellelegi pole mingit karistust määratud. Isegi midagi sümboolset

                            Ainuke vastutus on võetud EJL pressiesinduse poolt, kes pole midagi valesti teinud. Miks mingi lambine osapool vabandab? Kas see vabandus on see, et sorry vabandame et me tegelt midagi ette ei võta, sest meie jõud ei käi üle nendest mängijatest ja Aivarist?

                            Kommentaar


                              Ps. nendele õhtusöögi lauas istuvatele tegelastele peaks kohutuslikuks kuulamiseks andma viimase Välismääraja episoodi:


                              Äkki koidab siis midagi.

                              Kommentaar


                                Vaevalt seda lõbusat normaalse õhtusöögi seltskonda huvitab aga '
                                Sait Venemaa agressioonile oma kodumaa eest vastu astunud hukkunud sportlased

                                Kommentaar

                                Working...
                                X