320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Valeri Karpin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

    Et nõutakse Valeri Karpinilt selgitust, et miks ta niimoodi väga mitmete vaenuliku natsiriigi esindajatega lõunal käis?
    Ma teeks suure loo sellest, kuidas mitte kõik Euroopa kodanikud pole mitte nõus sellega, et Venemaad tuleks sanktsioneerida ja karistada.
    Kasutaks Kaia Kanepi sõnavõttu, näitakse seda pilti. Rohkem Baltimaade materjali ikka.

    Jätaks neid, kes rohkem Venemaale survet tahavad avaldada, halvemast valgusest.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #92
      Õhtusöögi pilt esikaanel pealkirjaga "üks rahvas" nt. Või et armastus käib kõhu kaudu.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas trk Vaata postitust

        Zenjov on Postimehele rääkinud:

        Eesti jalgpallikoondises üle 100 mängu pidanud Zenjov kirjeldas Postimehele, et tegemist oli tavalise õhtusöögiga, kuhu olid kokku tulnud jalgpallist rääkima mängijad, kes koos on karjääri jooksul mänginud. Seda, et Karpin sinna tuleb, tema ei teadnud. «Stepanov kutsus ja me ei teadnud isegi, kes tuleb kohale. Meie jaoks oli see ka huvitav, et [Karpin] tuli,» sõnas Zenjov. Ta lisas, et tema teada tundis Karpinit Stepanov, kuid koondislastest polnud keegi temaga varem tuttav.

        Kohtumisel oli tema sõnul juttu ainult jalgpallist ning Ukraina sõda jutuks ei tulnud. «Ei olnud ühtegi sõna, et kes on kelle poolt või mida tahavad inimesed kuulda. Meil ei ole midagi vabandada,» lausus ta. «Peaks vist aru saama,» vastas Zenjov küsimusele, kas ta mõistab, miks on pilt inimeste seas pahameelt tekitanud.

        Ent mida arvab ta Karpini sõnavõttudest? «Need on tema sõnad, ma ei hakka seda kommenteerima,» ütles Zenjov.
        No kaua võttis aega oleks Kostja võinud ka midagi sellist öelda, et polnud aimugi kes tuleb jne ta konkreetselt hämas dekfile.

        Kommentaar


          #94
          Zenjov suutis igatahes parema vastuse anda kui Flora ja jalgpalliliidu PR-büroo.

          Stepanovi motiivid on vast kõige selgemad, tema ju ajab vene suunal vahendusäri edasi.

          Kommentaar


            #95
            Sulle tuleb kutse, lähed kohale, aga avastad ka Karpini lauataga, vaevalt et kohe püsti tõused ja ära lähed. Arvan et see vene punt nii ei toimetaks.
            Stepanov aga on m***, et nii tegi kogu seltskonnale. Vb alahindan seda olukorda, pole väga süvitsi uurida viitsinud veel, aga kogu koondise punti nüüd Putinistideks hukka mõista oleks vale. Stepanov'il kas pole aju v ongi sama meelt temaga. See on muidugi rõve if so.

            Kommentaar


              #96
              Aastast 93 koondist oma kohalolekuga toetanuna ütlen, et minu jaoks ei muutnud see foto mitte midagi. Ja boikottima ja vilistama ma ei hakka. See, et Eesti koondises mängib venelasi on paratamatu, sest meie keskel elabki palju venelasi. Kas me peaksime määrama mingid täiendavad rahvuslikud kriteeriumid koondisesse kuulumisele? Ei. Kas me peame tegema valedetektori abil meelsusteste koondisesse kuulumiseks? Ei, aga rumal oleks erinevate rahvuste olemasolu koondises mitte arvestada. Kui sul venelasena on võimalus näost-näkku juttu ajada Vene koondise peatreeneriga, siis kas sa võtad selle võimaluse vastu või lahkud solvates sind kutsunud sõpra? Selge et lahkumine oli ja on võimatu.

              Kas mulle meeldib, et Eestis elab nii palju venelasi? Ei. Saan vene inimestega kenasti läbi, aga oleks silmakirjalik väita, et meil ei ole erinevaid arusaamu. Eestis elavatest Vene kodanikest toetas viimastel valimistel Putinit ca 90%, see on karm reaalsus. Õnneks koondisesse saavad vaid kodanikud.

              Kas ma vaatan koondise rahvuslikku koosseisu? Jah vaatan, ja minu jaoks peab see olema min 6 eestlast. "Legendaarses" San Marino viigimängus pani küündimatu ja meie kaasaegse jalgpalli suurim õnnetus Pehrsson väljakule 7 venelast. Selle emotsiooni pealt ja sealt alates olen seda suhet ka jälginud. Nii see lihtsalt on.

              Jalgpall on olnud üks Eesti parimaid integratsiooniprojekte. Ja integratsioon nõuab aega. Ma loodan, et me eestlastena ei pea kunagi maha salgama oma päritolu, samuti ei sunni ma mitte kunagi selleks meie venelasi.

              Ja kõike eelnevat kirjutasin vaatamata sellele, et pean juba ammu Karpinit kõige ilgemaks Eestis sündinud kaasaegseks sportlaseks.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas kaala Vaata postitust

                Võiks, aga venelane on ju kasvatatud ohvriks, ei hakka niisama lihtsalt endas vastutust ja süüd nägema.

                Kergelt utreerides nagu ikka, aga see "venelastele tehakse liiga ja keegi ei hooli" alatoon kumas ka terve Kostja Öhtulehe intervjuu jooksul läbi.

                See on ju puhas "putini söda vs venelaste söda" nägemuse erinevus, endalegi tundus korra algul siin rohkem see esimene variant.

                Aga ei, alles eile Paavo Järvi raadios seletas, et see on puhas putleri söda, ärge venelasi siia kistke, las möllavad ja teevad.

                Venelaste maailmas pole midagi muutunud, viimane arvamusküsitlus näitas endiselt, et rohkem tekitab söda inspiratsiooni ja rahulolu kui mingisugustki häbitunnet. Twisted people
                Njah. Eks emapiimaga saavadki inimesed erineva info ning sellega on vaja ka arvestada. Hetkel mingi pool-lintšimise laadne käitumine on veel halvem ning ründamise (tungivalt selgituste nõudmine jne...) asemel võiks inimestega arutleda, sest muidu paneme ainult ennast tagant ning kaevame endile ise auku. Ja siis on varsti vaja arutlemise asemel juba teha pauku.
                Arutleda on vaja isegi ka siis, kui inimene kelbast ajab, sest et... mulle meeldib rohkem juua, kui sõdida.

                Ma pole küll Järvi jutuga kursis (vilksamisi kuulsin), kuid klassikalises muusikas olevad inimesed (s.h venelased) on tihtipeale n.ö maailmakodanikud. Nad nagu kipuvadki veits teisel planeedil elama. Ja peale draamade korraldamise on päris toredad inimesed. Kohati veits värdjad, kuid siiski toredad.

                Kui üldist pilti on arukas vaadata ja selgitada tolle mu eelmise n.ö prisma läbi, siis ehk visatakse peast mõtted, et a la venelased OMile lasta. Siis isiklike suhete kõrvalt vaatajana on vast lisaks mõistlik mõelda ka a la Romeo ja Julia case-study peale.


                Õige lahendus on harva parim lahendus.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas trk Vaata postitust
                  Aastast 93 koondist oma kohalolekuga toetanuna ütlen, et minu jaoks ei muutnud see foto mitte midagi. Ja boikottima ja vilistama ma ei hakka. See, et Eesti koondises mängib venelasi on paratamatu, sest meie keskel elabki palju venelasi. Kas me peaksime määrama mingid täiendavad rahvuslikud kriteeriumid koondisesse kuulumisele? Ei. Kas me peame tegema valedetektori abil meelsusteste koondisesse kuulumiseks? Ei, aga rumal oleks erinevate rahvuste olemasolu koondises mitte arvestada. Kui sul venelasena on võimalus näost-näkku juttu ajada Vene koondise peatreeneriga, siis kas sa võtad selle võimaluse vastu või lahkud solvates sind kutsunud sõpra? Selge et lahkumine oli ja on võimatu.

                  Kas mulle meeldib, et Eestis elab nii palju venelasi? Ei. Saan vene inimestega kenasti läbi, aga oleks silmakirjalik väita, et meil ei ole erinevaid arusaamu. Eestis elavatest Vene kodanikest toetas viimastel valimistel Putinit ca 90%, see on karm reaalsus. Õnneks koondisesse saavad vaid kodanikud.

                  Kas ma vaatan koondise rahvuslikku koosseisu? Jah vaatan, ja minu jaoks peab see olema min 6 eestlast. "Legendaarses" San Marino viigimängus pani küündimatu ja meie kaasaegse jalgpalli suurim õnnetus Pehrsson väljakule 7 venelast. Selle emotsiooni pealt ja sealt alates olen seda suhet ka jälginud. Nii see lihtsalt on.

                  Jalgpall on olnud üks Eesti parimaid integratsiooniprojekte. Ja integratsioon nõuab aega. Ma loodan, et me eestlastena ei pea kunagi maha salgama oma päritolu, samuti ei sunni ma mitte kunagi selleks meie venelasi.

                  Ja kõike eelnevat kirjutasin vaatamata sellele, et pean juba ammu Karpinit kõige ilgemaks Eestis sündinud kaasaegseks sportlaseks.
                  kas sa oled loll või sa päriselt ei tea mis ukrainas hetkel toimub?

                  ma arvan, et vene rahvusest kodanik kes venemaalt lahkub ja on putini vastu, kogu sõja vastu jne - sellisega pilti tehes, koos aastavahetust vastu võttes poleks kellelgi mingit probleemi.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                    kas sa oled loll või sa päriselt ei tea mis ukrainas hetkel toimub?

                    ma arvan, et vene rahvusest kodanik kes venemaalt lahkub ja on putini vastu, kogu sõja vastu jne - sellisega pilti tehes, koos aastavahetust vastu võttes poleks kellelgi mingit probleemi.
                    Ise usun, et ei ole loll, aga iial ei või teada. Tean, mis Ukrainas toimub. Kas keegi nendest on avaldanud sõjale toetust? Minuteada mitte. Kõik Venemaa inimesed, kes on Putini vastu, ei saa Venemaalt lahkuda, see on juba teoreetiliselt võimatu. Lahkuda saavad pigem teistsugused inimesed, nagu ühest kommentaarist lugeda, siis ka Karpini pere on Eestis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas trk Vaata postitust

                      Ise usun, et ei ole loll, aga iial ei või teada. Tean, mis Ukrainas toimub. Kas keegi nendest on avaldanud sõjale toetust? Minuteada mitte. Kõik Venemaa inimesed, kes on Putini vastu, ei saa Venemaalt lahkuda, see on juba teoreetiliselt võimatu. Lahkuda saavad pigem teistsugused inimesed, nagu ühest kommentaarist lugeda, siis ka Karpini pere on Eestis.
                      karpini väljaütlemised on ju teada. karpinil ilmselgelt ei oleks probleeme venemaalt lahkumisega.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas trk Vaata postitust

                        Ise usun, et ei ole loll, aga iial ei või teada. Tean, mis Ukrainas toimub. Kas keegi nendest on avaldanud sõjale toetust? Minuteada mitte. Kõik Venemaa inimesed, kes on Putini vastu, ei saa Venemaalt lahkuda, see on juba teoreetiliselt võimatu. Lahkuda saavad pigem teistsugused inimesed, nagu ühest kommentaarist lugeda, siis ka Karpini pere on Eestis.
                        Karpini pere on koos temaga Venemaal. Siia tulevad puhkama.

                        Kõik ei saa Venemaalt lahkuda, aga ometi suudab seda miljonärist ärimees.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                          Karpini pere on koos temaga Venemaal. Siia tulevad puhkama.

                          Kõik ei saa Venemaalt lahkuda, aga ometi suudab seda miljonärist ärimees.
                          Ühes kommentaaris oli, et laps on Narva kooli toodud, aga see ei pruugi tõele vastata. See minu sõnum oligi, et miljonäridel on palju lihtsam lahkuda kui normaalsetel tööinimestel. Juba puhtalt rahalistel põhjustel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas trk Vaata postitust

                            Ühes kommentaaris oli, et laps on Narva kooli toodud, aga see ei pruugi tõele vastata. See minu sõnum oligi, et miljonäridel on palju lihtsam lahkuda kui normaalsetel tööinimestel. Juba puhtalt rahalistel põhjustel.
                            Ja mis sa arvad, kas Karpin on miljonär või ei ole?
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                              Ja mis sa arvad, kas Karpin on miljonär või ei ole?
                              Küllap ikka. Ma oma arvamuse Karpini kohta olen siin mõned postitused tagasi päris selgelt välja öelnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas trk Vaata postitust

                                Küllap ikka. Ma oma arvamuse Karpini kohta olen siin mõned postitused tagasi päris selgelt välja öelnud.
                                sa muidu oled kuidagi jalkaliidu või floraga seotud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X