320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Lepmets (FCI Levadia, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga elu on näidanud, et sellised mängijad, kes ei suuda koduliigas viie vastasfänni provotseerimist taluda, need suures vutis väga läbi kah ei löö

    Nagu Luts, nii paneks ka Lepmetsa samasse punti - nõrk isik vaimselt. Oli ka Eestis pidevalt probleemides ning nüüd kui meedia on vorpinud temast kui kurjategiga, siis on härra solvunud. Siinsele vutile on loomulikult väga kurb iga palluri kaotus, aga kui inimene tunneb end teises valdkonnas paremini, siis palun väga.

    Kommentaar


      Vähemalt nüüd saavad need miks-kotenko-on-koondises-aga-lepmetsa-ei-kutsutud vennad foorumis pisut puhkust.

      Kommentaar


        kahju on ka kasutajast nimega "kiper", kelle tööpõld kahaneb nüüd jõudsalt.

        Kommentaar


          Naine oli ilus siis v?

          Kommentaar


            Andeks, lugupeetavad, aga kust kuradi kohast tuleb see solvumise jutt? Kuskohas Lepmets halab või jonnib?

            Mees ütles, et nii, teen nüüd sellise muutuse, aitab. Oma asi, mis täpselt selle taga on. Mitte kuskil pole näinud ohkimist, et kuidas paha meedia on mulle liiga teinud. Tegi, tunnistas, vabandas ja kõik. Ma ütleks küll, et mehejutt.

            Algselt postitas Kutt Vaata postitust
            mees pillib ja halab mulle arusaamatul põhjusel. Ja kui ongi sügavamad pereprobleemid, siis tuleks ikkagi tegeleda sellega, mis meeldib kui talle aga meeldib kokkamine Iirimaal rohkem kui jalgpall, siis palju õnne talle.
            Ise ju vastad põhimõtteliselt endale. Sulle võib ju meeldida, et ta jätkaks jalgpallurina, aga kui teda tõmbab miski muu, siis tehku aga rahus seda. Just nagu ta oleks praegu kellelegi midagi seeläbi võlgu, et kunagi jalgpalluri karjääri valis.


            e: veel see väike ääremärkus, et tänane rumeenlaste ProSport märgib loo sees, kuidas Lepmets viskab nendega rääkides nalja ja ei mõju sugugi mehena, kes oleks oma elule vee peale tõmmanud. Ju siis talle oli nii parem äkki?


            ja üks väike soovitus - mõelda korraks näiteks nii, et Lepmets oleks töötanud advokaadina. Siis aga löönud kellelgi täis peaga baaris nina lömmi ja ajalehte sattunud. Järgmisel päeval öelnud, et aitab mulle, tahan ja lähen maale põldu harima. Lööks ka kohe templi külge, et vaimselt nõrk isik?
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Andeks, lugupeetavad, aga kust kuradi kohast tuleb see solvumise jutt? Kuskohas Lepmets halab või jonnib?

              Mees ütles, et nii, teen nüüd sellise muutuse, aitab. Oma asi, mis täpselt selle taga on. Mitte kuskil pole näinud ohkimist, et kuidas paha meedia on mulle liiga teinud. Tegi, tunnistas, vabandas ja kõik. Ma ütleks küll, et mehejutt.


              Ise ju vastad põhimõtteliselt endale. Sulle võib ju meeldida, et ta jätkaks jalgpallurina, aga kui teda tõmbab miski muu, siis tehku aga rahus seda. Just nagu ta oleks praegu kellelegi midagi seeläbi võlgu, et kunagi jalgpalluri karjääri valis.


              e: veel see väike ääremärkus, et tänane rumeenlaste ProSport märgib loo sees, kuidas Lepmets viskab nendega rääkides nalja ja ei mõju sugugi mehena, kes oleks oma elule vee peale tõmmanud. Ju siis talle oli nii parem äkki?


              ja üks väike soovitus - mõelda korraks näiteks nii, et Lepmets oleks töötanud advokaadina. Siis aga löönud kellelgi täis peaga baaris nina lömmi ja ajalehte sattunud. Järgmisel päeval öelnud, et aitab mulle, tahan ja lähen maale põldu harima. Lööks ka kohe templi külge, et vaimselt nõrk isik?
              Sorry, arvamus täiesti subjektiivne, mul lihtsalt väga kahju sellist uudist lugeda, aga kui ta arvab, et kokana on õnnelikum, siis peab ainult hea meel olema

              Kommentaar


                Saab esimese palga kätte, küll siis muudab meelt.

                Kommentaar


                  25-aastane jalgpallur, kes on hetkel oma karjääri tipul, lõpetab karjääri omamata ühtegi suurt saavutust ning põhjuseks pole eeldatavalt vigastus, siis kas sellisest käitumisest ei või solvumist välja lugeda? Ei tahaks uskuda, et huvi kokkamise vastu tuli alles professionaalse karjääri ajal, seega kui omalajal oli valida, siis eelistas ta siiski jalgpalli.

                  Advokaadi näite puhul saad ise kah aru, et advokaadil pole eetiline baarikaklusesse sattuda, Lepmets ei olnud aga esimene ega viimane pallur, kes selle teekonna ette võttis ning enamustel ei ole see kuidagi seganud vutti edasi mängimast.

                  Kommentaar


                    Ei mõista. Lapsed unistavad siin, et kunagi tulevikus Rumeenia kõrgliigas mängida, aga Lepmets lihtsalt lööb käega. Lihtsalt ei mõista...
                    "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                    Kommentaar


                      Paras kloun on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Solfice Vaata postitust
                        Paras kloun on.
                        No lammas,seleta,et miks ta kloun on?
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          No lammas,seleta,et miks ta kloun on?
                          Vajab selline olukord üldse mingit selgitamist?

                          Kommentaar


                            ilmselge vajab, inimene teeb, mis tahab oma eluga, vaatamata sellele, kuidas arvab käputäis vutisõpru arvuti ekraani taga. minu arust nüüd siis pigem kokk, kui kloun. mis seals ikka.

                            Kommentaar


                              tehku mis tahab oma eluga, aga fakt on see, et õige spordimees ta ei ole. Ilmselt pole olnudki.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                tehku mis tahab oma eluga, aga fakt on see, et õige spordimees ta ei ole. Ilmselt pole olnudki.
                                Eks see võtab kogu selle saaga ka kenasti kokku.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X