320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Lepmets (FCI Levadia, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Foorumis võiks saada postitusi like'da ja dislike'da

    just saying...

    Kommentaar


      Vennal on ikka väga nõrk psüühika, kui esimese tagasilöögi pärast jätab kohe tippspordiga hüvasti.

      Kommentaar


        Davai, mis me lõõbime. Kast õlut vahele, et enne järgmist jaanipäeva on mees jalgpalli juures tagasi. Kes tahab minuga panuseid teha?

        Kommentaar


          Krt, jaanipäev on kaugel...
          "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

          Kommentaar


            Algselt postitas Silver Vaata postitust
            Davai, mis me lõõbime. Kast õlut vahele, et enne järgmist jaanipäeva on mees jalgpalli juures tagasi. Kes tahab minuga panuseid teha?
            Krt ma olen ka samal arvamusel! Hetkel on selline kahtlane tunne,et Lepmets meelega ajab ajakirjanikule jura.
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              ma kujutan ette, et foorumi orientatsioonist tulenevalt oleks enamik siin hullult õnnelikud, kui saaks profivutti mängida, eks. ja siis vast tõesti tundub ka imelik, et keegi, kellel see käes, vabatahtlikult loobub. aga - selle pealt ei maksaks eeldada, et kõigi profivutti mängivate jalgpallurite jaoks on tegu elu unistusega.

              ja okei, mitte advokaat. ütleme näiteks... arst, insener, arhitekt? avalikkust ei koti, eetikaga on isegi vähem pistmist kui jalgpalluril. tööd on ka omal ajal ameti omandamiseks tehtud mehemoodi. oleks ikkagi kloun ja vaimselt nõrk? korra veel - keegi ei tea, miks ta sellise kannapöörde tegi. "solvus" on seetõttu täiesti subjektiivne hinnang.

              aga võib-olla ei ole jah "õige spordimees". inimeste tahtmised muutuvad elu jooksul, 25-aastaselt äkki ei taha enam sedasama, mida 20-aastaselt. shock horror?
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
                Ei mõista. Lapsed unistavad siin, et kunagi tulevikus Rumeenia kõrgliigas mängida, aga Lepmets lihtsalt lööb käega. Lihtsalt ei mõista...
                Noo ma tahan näha last, kes unistab Rumeenia kõrgliigas mängimisest.
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Kuidagi kummaline on see loobumine küll, kui see ikka teoks saab. On põhjuseks masendus või mis tahes, igatahes ei oska küll teist sellist loobumist meenutada. Võibolla Eesti Meistriliigast leiaks selliseid loobumisi, aga need ei peaks arvesse minema.

                  Kommentaar


                    Olles oma elus paari sellise juhtumiga kokku puutunud, kus naine keelab mehel oma lihaste lastega kokku saada, võin kinnitada, et ei ole enam hullemat põntsu mehe psüühikale kui ta kõige kallima vara temalt röövimine. Mõni kukub elu lõpuni pudelisse, mõni läheb lihtsalt peast segi. Mõni nagu näha - elab end turvameeste peale välja. Mehel on lihtsalt peakohal asjad kokku jooksnud. Arvatavasti mõne aja pärast kui ehk loodetavasti naisel ka kohale jõuab, et lapsed pole tema ainuomand, mees saab aru oma emotsionaalses olukorras tehtud rumalast otsusest ja naaseb selle juurde mida ta hästi teeb. Kusagil Dublini hostelis hommikumune jõuab ta terve oma ülejäänud elu praadida. Hetkel on ta oma parimas vormis ja väravavahina ootaks teda vähemalt 10a karjäär veel ees.

                    Kommentaar


                      "Mõni kukub elu lõpuni pudelisse, mõni läheb lihtsalt peast segi. Mõni nagu näha..." Mõni hüppab rongi alla, mõni laseb kogu pere maha koos endaga, mõni võtab võlgu ja läheb kasiinosse...täitsa pohhui, kas seda käitumisviisi peab haletsema?

                      See ei ole mingi vabandus, et naine keerab käru. Ela siis nii, et ei ole vaja segi minna. Meesterahvas peab suutma ise asjad paika panna, et kõik oleks tip-top. Kellel ei oleks elus probleeme ja muresid?? Mõnel rohkem, mõnel vähem...See pärastine patukahetsus, et jõin liiga palju, tegin tembu ja nüüd laske mind või maha, lähen kokaks, ei maksa halligi. Tüüpiline Ivan, kes juua ei oska, katus sõitis ära ja nüüd on talleke. Täiesti poogen. Hea, et niigi läks. Et autoga ennast kasti ei sõitnud või turvameest maha ei löönud.
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                        "Mõni kukub elu lõpuni pudelisse, mõni läheb lihtsalt peast segi. Mõni nagu näha..." Mõni hüppab rongi alla, mõni laseb kogu pere maha koos endaga, mõni võtab võlgu ja läheb kasiinosse...täitsa pohhui, kas seda käitumisviisi peab haletsema?

                        See ei ole mingi vabandus, et naine keerab käru. Ela siis nii, et ei ole vaja segi minna. Meesterahvas peab suutma ise asjad paika panna, et kõik oleks tip-top. Kellel ei oleks elus probleeme ja muresid?? Mõnel rohkem, mõnel vähem...See pärastine patukahetsus, et jõin liiga palju, tegin tembu ja nüüd laske mind või maha, lähen kokaks, ei maksa halligi. Tüüpiline Ivan, kes juua ei oska, katus sõitis ära ja nüüd on talleke. Täiesti poogen. Hea, et niigi läks. Et autoga ennast kasti ei sõitnud või turvameest maha ei löönud.
                        Enam küünilisemat ja empaatiavõimetumat postitust ei ole ma tükk aega lugenud. Peale kõige muu veel russofoobset..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                          Enam küünilisemat ja empaatiavõimetumat postitust ei ole ma tükk aega lugenud. Peale kõige muu veel russofoobset..
                          Ära pahanda ja ennast isiklikult puudutatuna tunne. Tükk aega mõtlesin, kas siia kirjutada? Minu arust on see selline hoiatava alatooniga juhtum, et vaat, mis kõik võib juhtuda...Ma ju inimest ei tunne ja olukorda 100% ei tea, aga kõik asjad kõnelevad enda eest, ka mees ise... Jah, ma saan sinu seisukohast samuti aru, ja seda asja võib täiesti ka nii võtta, ma ei laida su arvamust maha, ega see vale pole... Kahjuks mängija mõistab ise oma teo hukka ja karistab end ise. Seega saab järeldus olla vaid ühene, ükskõik, mis põhjus siis ka on. Russofoobsusest võid mulle tulla siis rääkima, kui sul on 7 aastat kooselu vene naisega selja taga, oled vene kuttidega vutti mänginud või õlut joonud. Küsimus ei olegi, kas venelane, asiaat või neeger, asi on inimeses. Kurikamõrvar ka kahetses oma tegu, väites, et naisega on kodus probleemid, muidu vinks-vonks vend, aga juhtus. Ei tohi juhtuda, peab ennast kontrollida suutma. Ja kui ei suuda, siis rahusteid ja antidepressante kirjutavad arstid, mitte ei tasu lohutust viinapudelist otsida, eriti need, kes juua ei oska. Ongi kogu moraal.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Lepmets hakkab kokaks.
                            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                            Kommentaar


                              Rumeenia spordiväljaanne Prosport.ro avaldas pildid baarikakluse tõttu senisest koduklubist Concordia Chiajnast vallandatud Sergei Lepmetsast Rumeenia lennujaamast.
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                kas tal koka oskused siis või?
                                hakkab pirukaid tegema

                                Kommentaar

                                Working...
                                X