320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobeti fänniturniir 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kahel päeval või eraldi ühel päeval, aga meistriliiga fännid ja siis ülejäänud meeskondade fännid. Iga aasta on tahtjaid rohkem nagunii madalamatest liigadest

    Kommentaar


      Kalevi fännid ja asjapulgad jäid ka rahule. Kuigi õnn meid eile ei soosinud, siis pole midagi otseselt taga ka nutta. Kiidan kogu üritust.

      Kommentaar


        Ma kuulsin kurtmist tablooga tegelenud inimeselt, et järgmine kord palun tabloo ja ajavõtusüsteemiga tutvumiseks jätta ka rohkem aega kui minut.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kutt Vaata postitust
          Kahel päeval või eraldi ühel päeval, aga meistriliiga fännid ja siis ülejäänud meeskondade fännid. Iga aasta on tahtjaid rohkem nagunii madalamatest liigadest
          No eraldada fänne nüüd liigade järgi küll ei tasu! Just see pakubki pinget,kui saab meistriliiga fännidele vastu seista.
          Aga Koeru JK Fännid jäid küll päevaga väga rahule ja meie isegi võimalusel pooldaks seda,et oleks vaid 2 alagruppi ja tänu sellele ka rohkem mänge. Kuna enamus fännirühmitustest on tulnud Tallinnast väljaspoolt, siis need 3 mängu on ikka suht kalli hinnaga . Ja see 7 tundi ei ole küll nüüd selline aeg mida korra aastas ära kannatada. Aga meie jäime väga rahule ja loodame,et järgmisel aastal lastakse meid jälle peale!
          Tänud soccernet.ee töökale meeskonnale,et sellist asja korraldate!
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma kuulsin kurtmist tablooga tegelenud inimeselt, et järgmine kord palun tabloo ja ajavõtusüsteemiga tutvumiseks jätta ka rohkem aega kui minut.
            Kolm õlut oli ikka sees?
            Newton Heath 1878

            Kommentaar


              Algselt postitas rauulo Vaata postitust
              Kolm õlut oli ikka sees?
              Olid, aga kui öeldi, et pean ka aega mõõtma, siis kukkusid kohe välja.

              Kommentaar


                Kui kellegi kotti sattus "FCS" kirjadega pall (lappidel sinised servad, muidu valge), olge head ja võtke ühendust. Tootjafirmat ja mudelit ma peast öelda ei oska, ehk eston täpsustab.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dareth Vaata postitust
                  Kui kellegi kotti sattus "FCS" kirjadega pall (lappidel sinised servad, muidu valge), olge head ja võtke ühendust. Tootjafirmat ja mudelit ma peast öelda ei oska, ehk eston täpsustab.
                  Soccernetil peaks olema Uhlspordi pallid Ma tean

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma kuulsin kurtmist tablooga tegelenud inimeselt, et järgmine kord palun tabloo ja ajavõtusüsteemiga tutvumiseks jätta ka rohkem aega kui minut.
                    ma kuulsin samalt inimeselt, et ta peab aega võtma ja kommenteerima.
                    seetõttu olid ka kommentaarid lahjad. järgmisel aastal palun võtke eraldi ajamõõtja, et diktor ka oma tööle keskenduda saaks (ja 3 õlut juua).
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      ma kuulsin samalt inimeselt, et ta peab aega võtma ja kommenteerima.
                      seetõttu olid ka kommentaarid lahjad. järgmisel aastal palun võtke eraldi ajamõõtja, et diktor ka oma tööle keskenduda saaks (ja 3 õlut juua).
                      See pull kestis 7 tundi. Oleks ta teleintensiivsusega kommenteerinud, siis ta oleks ilmselt alagrupiturniiri lõpuks kiirabiga ära viidud.

                      Kommentaar


                        Väga vinge turniir oli. Flora fännide poolt julgen küll kiita korraldajaid ja laita Neemet Loodetavasti pakkusime pealtvaatajatele ja teistele satsidele meelelahutust ning pisut ka jalgpallialast tegevust
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Väikese kõrvalehüppe teinud florakana - ma sain aru, et keegi ei pahandanud - pean isegi subjektiivsusefiltri tagant nentima, et kõige fännim meeskond oligi siiski Floral. Kõik tüübid olid tribüünidelt tuttavad, palju õrnema soo esindajaid platsil ja muidugi, legendaarne pitš inveider Sen oma veetlevalt jogasel moel
                          Ja ausalt öeldes, oma pantrikaskaadidega oli Brändon raudselt parima kollkipri tiitlit väärt.

                          Aga - palju sümpaatseid meeskondi oli. Pullid, Viikingid, Koeru, hästiorganiseerunud Pantrid.
                          Ainuke tõrvatilk mu jaoks oli Sillamäe mängija Der Dimash, kes mängus Paidega võttis vastase poole sülitada. Ma ei tea, kas ma olin ainuke, kes seda nägi, aga see pani kulmu kergitama. Samas, muidugi, titaanide heitlus, eks seal ikka lähevad tunded lõkkele. Muidu Sillamäe oli väga okei, nende tribüün eriti. Ei ole lihtne venekeelset tribüüni üle tšäntida - ka Sillamäel olid väga võimsad chantid laululahingu ajal. Kui asi chantidest lauluks muundus, siis asi natuke kahvatus, sellest ilmselt ka kohtunike punktid. Aga häälematerjal on neil võimas.

                          Tõstan klaasikese jõuluporterit kõigi osalenute terviseks. Tänan, härrad ja preilid ja prouad!

                          Kommentaar


                            Vahva üritus seljataga! Kuigi me alagrupist edasi ei pääsenud, võivad Pantrid ettevõtmise igati õnnestunuks pidada. Aastaid oleme noolinud laululahingu võitu ja lõpuks ometi me selle ka maksimumpunktidega saime. Laulus ja paljuski üks tõeline fänlus seisnebki!



                            Tahaks julgustada järgmiseks aastaks fännigruppe veel rohkematele regulaarsetele toetajatele platsil võimalust andma. Nii mõnigi tuttav nägu istus tribüünil, samal ajal kui tundmatud kolmanda ja neljanda liiga mehed tema eest platsil tööd teha rügasid.. Järgmisteks kordadeks võiks mõelda välja mingi muudatuse mis motiveeriks panustama ka teistele külgedele kui ainult sportlikud tulemused. Kasvõi anda kahele võiskonnale võimalus alagrupist edasi pääseda publiku häältega.

                            Pantrite kohapealt oleks mul kohatu hinnanguid anda, aga meid kõrvale jättes on minu silmis turniiri võitjad Flora fännid! Kõik kes platsil jooksid olid ka mängudelt regulaarselt tuttavad. Eriti super oli kolme neiuga vahetus. Usun, et Sen oli veidi svipsis, aga ma oleks lasknud tal veidi seal väravas möllata. Subjektiivselt hinnates on hullunud tulemussportlane oluliselt ohtlikum kui pehme Sen, kelle liigutused on nii aeglased, et ta parema tahtmise juures ei suudaks midagi halba korda saata.. Tahtejõu eest ten points! Tüütu rottide leierdamise eest paar punkti maha

                            Tänud kõikidele kolleegidele-konkurentidele ning toetajatele. Ma ei tea kuidas teistel oli, aga meie sektoris oli mitte just igapäevane vaatepilt, kus esindusmeeskonna mängijad istusid koos klubi juhtidega tribüünil ja elasid elavalt kaasa platsil mängivatele fännidele. Kiiret paranemist ka Romariole, kes murtud käega kaitses meie väravat Pärnu vastu. Hull vend!

                            Kommentaar


                              (Y) Kiitused kõigle osavõjatele ja korraldajatele ka minu poolt

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                                Eriti super oli kolme neiuga vahetus.
                                Me tahtsime rohkem neid väljakule saata aga üks jäi haigeks viimasel hetkel ja seetõttu oli kolm. Eks järgmine aasta moosime rohkem ja paneme 100% naiste tiimi ka välja mitte sellise, kus 1-2 meest ka on tiimis
                                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                                Usun, et Sen oli veidi svipsis
                                Ei usu

                                Muidu väga lahe üritus oli

                                Kommentaar

                                Working...
                                X