320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobeti fänniturniir 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja te ei pea meeskonda sellepärast nüüd vihkama, et meil keegi seal otsustas veto peale panna. Pole me selles süüdi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
      Ja te ei pea meeskonda sellepärast nüüd vihkama, et meil keegi seal otsustas veto peale panna. Pole me selles süüdi.
      Andke siis see üks Kalevi vetofänn Kaljukatele hambusse, siis pääsete kollektiivsest vihast
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
        Ja te ei pea meeskonda sellepärast nüüd vihkama, et meil keegi seal otsustas veto peale panna. Pole me selles süüdi.
        Minu paha, Kevv92, vabandan Kantsi mängijate eest. Selgus, et üks kahest ultrafännist keelustas ja tänu Temale ei saa teine ultrafänn mängida.

        mazz praegu ongi tegu sellega, mille vastu Kalju fännid relgemendite muudatuste puhul võidelnud on, et üks inimene üksi ei otsustaks. Sest nagu praegu on info levinud, siis nii mitmelgi teisel Kalevi fännil pole erandite vastu midagi.

        Kommentaar


          No tõesti...Ma saan aru Teie vihast, aga mängijad ei pea selle all kannatama. Ma tulen sinna lõbutsema ja kui kogu meie võistkonna hakatakse vihkama, siis andke andeks, aga see oleks natuke liiga julm.

          Kommentaar


            Kevv92, katsuge selle tegelasele mõistus pähe rääkida. Meeskonna vastu muidugi mingeid vilistamisi ja asju ei tule, antud hetkel on Teie endi kätes oma maine parandamine.

            Kommentaar


              Jah, ma tean. Aga kui ei saa muuta midagi, siis teate, et me tuleme siiski lõbutsema ja ei taha vihasurve alla sattuda.

              Kommentaar


                Ehh, järjekordne segadus siis, klassikaline eestlaste omavaheline asjaajamine (loen just kaitseväe ja piirivalve taastamise kohaseid mälestusi, seal on selline "aga mina olen vastu ja..." värk suht tavaline).

                Loodan nii kaljukaid kui kantslasi homme näha ja minu üleskutse väljavilistamisele oli pisuke, noh, norimine. Sorry.

                Kommentaar


                  Mehed võtame hoogu maha,tegemist peaks olema turniiriga kus võit ei ole peamine! Lähme naudime seda laupäeva õhtupoolikut ja tunneme halgpallist mõnu!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mazz Vaata postitust
                    Tuleb võtta vastutus, et tänavune reglement lubas ühel võistkonnal kõigile eranditele käpa ette lükata, ja järgmiseks turniiriks sellega arvestada
                    Sellest oli minu arvates juba suvel juttu, kui väliturniir oli või aasta enne seda. Nüüd tuli siis ära. Et ammu oleks võinud juba arvestada.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      halgpall
                      Annab päris uue tähenduse väljendile "löök läks oksakohaga"...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
                        Jah, ma tean. Aga kui ei saa muuta midagi, siis teate, et me tuleme siiski lõbutsema ja ei taha vihasurve alla sattuda.
                        Millal see siis selguma peaks, kas te ikka lubate ja, kas ikka need eranditaotlejad saavad osaleda?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas M13 Vaata postitust
                          Millal see siis selguma peaks, kas te ikka lubate ja, kas ikka need eranditaotlejad saavad osaleda?
                          Kalevi Kantsi mängijad tegelevad sellega praegu, et saaksid ikka kõik eranditaotlejad osaleda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Sellest oli minu arvates juba suvel juttu, kui väliturniir oli või aasta enne seda. Nüüd tuli siis ära. Et ammu oleks võinud juba arvestada.
                            Mina olen isiklikult seda meelt, et klauslid, mis piiravad fänniturniiril osalemist, on jamad. Ma saan aru küll, et keskmine jalgpallihariduseta fänn võib hirmu tunda, et satub väljakul mõne virtuoosi vastu ja seetõttu püütakse "päris" jalgpallurid turniirilt eemale hoida. Teisest küljest leegotatakse iga natukese aja tagant, et läheme lõbutsema ja lihtsalt olemisest rõõmu tundma. Väike vasturääkivus (hea küll, enamik nõustusid erandeid tegema ega ilmselt väga põe).

                            Paraku antud piirangutega fänni ei defineeri. Jalgpallifänluse kultuurikiht on meil üsna õhuke, aga selle aasta mulje põhjal võib küll öelda, et mingit massilist löögijõu importimist ma ei ole täheldanud ning mitme osaleva võistkonna kohta olen kuulnud, et mängijate valiku esmakriteerium ei ole pallimänguoskus, pigem vastupidi. Usun, et fännid, olgu nad ultrad, häälekad, tennisepublik või enamiku ajast kaugel mere taga, on jõudnud sellele tasemele, et mõistlik oleks piiranguid leevendada või isegi täiesti kaotada.

                            Olen seisukohal, et inimene, kes saab oma klubi/võistkonna kaasfännidelt piisava tunnustuse võistkonda määramiseks, on turniiril osalemise ära teeninud. Teises liigas mängu saamine ei tee inimesest vähemat fänni. Mõnel teisel turniiril osalemine (ja teise jalgpalliklubi/meeskonna nimekirja kuulumine) ei tee inimesest vähemat fänni. Soovitan tulevikus need piirangud kaotada.

                            Hea küll, sel aastal nihkus probleemi kese võistkondade turniirilt väljajätmiselt eranditele ja vetole. Järgmisel aastal peab eeldatavalt mõne raske otsuse vastu võtma, sest turniir pole kummist. Tasub juba praegu sellele mõelda, muidu võib nurinat tulla palju rohkem kui sel korral. Loomulikult on võimatu kõiki õnnelikuks teha, aga ootuste kruvimise ja võimaliku kõva maandumise risk tuleks püüda võimalikult madal hoida. Muidu hakkab mõni jälle jonnima.

                            Kalevi amatöörfänn


                            PS. Ääremärkuse korras võin ühe tundmatuks jääda sooviva isiku näiteks tuua, keda on tänavusel fännikal kutsutud mängima kolme erineva võistkonna eest. Mis absoluutselt ei tähenda, et üks või teine võistkond selle pärast paha peaks olema.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas StenV Vaata postitust
                              Kalevi Kantsi mängijad tegelevad sellega praegu, et saaksid ikka kõik eranditaotlejad osaleda.
                              Sellest sain aru jah. Aga paneks siis Kalevite Kantsile seda südamele, et nad oma lõpliku (!) vastuse täna õhtul ikka ära annavad. Saavad Saaremaa ja Rakvere jne inimesed oma plaanid ära teha.

                              Kommentaar


                                Täitsa loll küsimus võib-olla, aga kas fänniturniiri korraldamine terve päeva kestel ja seeläbi võimaluse andmine enamatele fänkondadele oleks väga keeruline ja kui, siis mis põhjusel? Kulud, sponsorid, ruumikasutus, EJL-ga kokkuleppele saamine? Nagu ma aru olen saanud, siis huvi turniiri vastu on aasta-aastalt aina kasvanud, see on tore tendents, mida tuleks tegelikult igati soosida ja õhutada...

                                -e-
                                Ma pean silmas kasvõi kolme-nelja tunni lisamist? Saan aru, et kogu korraldus on pigem vabatahtlikkuse alusel ja asjad pole sugugi nii lihtsakoelised jne. Usun, et olete isegi ehk kaalunud midagi sarnast - huvitav oleks kuulda, mida mõeldakse. Ehk saan oma abigi pakkuda?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X