320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

    Aasta geenius - Tarmo Rüütli (eduka esinemise eest meistriliigas, karikasarjas ning üle pika aja Eesti klubiga Uefa sarjast edasi)
    Aasta jobu - ma annaks kohe mitu tiitlit Viljandi Linnavalitsus(jalgpallivaenuline poliitika), Tv3 (meistri liiga mitte näitamise eest enam ostylekandena),
    Aasta come-back - mingis m6ttes ju eelmine aasta olnud jalgpallijobu Bodarenko tuli venemaa 3 liigast Narva Transi esirivvi treenerite kohepealt

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

      Algselt postitas kaala


      Algselt postitas räim


      Aasta geenius - CITV
      Aasta jobu - TV3
      aasa geeinus-tarmo rüütli
      aasta jobu-CITV, kuna ainult tallinased saavad seda telekast kaeda. see on ju narrimine
      Selle eest jobu tiitel anda,et citv ainult tallinnas nähtav on?Teadmiseks et ega ta tallinnaski kõigile nähtav ei ole.Peab olema kaabelfirma klient ja siis pole ka kindel,et seda näed.Mina olen STV klient,oli vahepeal citv,enam jälle pole.Keegi ei keela sul teha oma telekanal,leia rahalised ja tehnilised vahjendid ja transleeri oma kanalit üle eesti.
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

        Ma pole küll Jalgpallihaigla liige, kuid ütleks siiski mõne sõna TV3 kaitseks.
        Ühelt poolt on kindlasti halb, et TV3 otseülekandena jalgpalli enam ei näita, kuid kindlasti on sellel mingi objektiivne seletus. Vaevalt, et TV3 üleöö Vilbat tegema hakkas, kui ikka vaatajaid piisavalt pole ja eetriaega TV3-le kasulikumalt rakendada saab, siis mis neil üle peaks jääma? Ega TV3 ole mingi kohalik ematereesa, et peaks jalgpalli, või mõnda muud spordiala tingimata heast tahtest näitama.
        Kes tahab meistrite liigat otseülekandena näha, see teeb selle jaoks ka asjakohaseid kulutusi või pingutusi - läheb sõbra poole või pubisse vaatama, muretseb kaabel-tv, sat-tv või leiab mõne muu mõistliku lahenduse.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

          Algselt postitas marcello


          Algselt postitas kaala


          Algselt postitas räim


          Aasta geenius - CITV
          Aasta jobu - TV3
          aasa geeinus-tarmo rüütli
          aasta jobu-CITV, kuna ainult tallinased saavad seda telekast kaeda. see on ju narrimine
          Selle eest jobu tiitel anda,et citv ainult tallinnas nähtav on?Teadmiseks et ega ta tallinnaski kõigile nähtav ei ole.Peab olema kaabelfirma klient ja siis pole ka kindel,et seda näed.Mina olen STV klient,oli vahepeal citv,enam jälle pole.Keegi ei keela sul teha oma telekanal,leia rahalised ja tehnilised vahjendid ja transleeri oma kanalit üle eesti.
          mille eest siis veel? mul lihtsalt pole kellegile seda jobu tiitlit anda, see oli parim ja mõistlikum lahendus miu poolt
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

            Algselt postitas Darren


            Ma pole küll Jalgpallihaigla liige, kuid ütleks siiski mõne sõna TV3 kaitseks.
            Ühelt poolt on kindlasti halb, et TV3 otseülekandena jalgpalli enam ei näita, kuid kindlasti on sellel mingi objektiivne seletus. Vaevalt, et TV3 üleöö Vilbat tegema hakkas, kui ikka vaatajaid piisavalt pole ja eetriaega TV3-le kasulikumalt rakendada saab, siis mis neil üle peaks jääma? Ega TV3 ole mingi kohalik ematereesa, et peaks jalgpalli, või mõnda muud spordiala tingimata heast tahtest näitama.
            Kes tahab meistrite liigat otseülekandena näha, see teeb selle jaoks ka asjakohaseid kulutusi või pingutusi - läheb sõbra poole või pubisse vaatama, muretseb kaabel-tv, sat-tv või leiab mõne muu mõistliku lahenduse.
            Word! Natuke mõistust on siin foorumis ikka säilinud :P
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

              Algselt postitas kaala


              Algselt postitas marcello


              Algselt postitas kaala


              Algselt postitas räim


              Aasta geenius - CITV
              Aasta jobu - TV3
              aasa geeinus-tarmo rüütli
              aasta jobu-CITV, kuna ainult tallinased saavad seda telekast kaeda. see on ju narrimine
              Selle eest jobu tiitel anda,et citv ainult tallinnas nähtav on?Teadmiseks et ega ta tallinnaski kõigile nähtav ei ole.Peab olema kaabelfirma klient ja siis pole ka kindel,et seda näed.Mina olen STV klient,oli vahepeal citv,enam jälle pole.Keegi ei keela sul teha oma telekanal,leia rahalised ja tehnilised vahjendid ja transleeri oma kanalit üle eesti.
              mille eest siis veel? mul lihtsalt pole kellegile seda jobu tiitlit anda, see oli parim ja mõistlikum lahendus miu poolt
              Et siis sinu meelest on citv hirmus jobukari kuna nad pole leidnud rahalisi vahendeid,et terve Eesti neid näeks?
              On sul mingigi ettekujutus mismoodi telekanali tegemine käib?minul ka ei ole aga,et see hirmsat pappi nõuab siis lahmima lambist ei hakka
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                Algselt postitas Darren


                Ma pole küll Jalgpallihaigla liige, kuid ütleks siiski mõne sõna TV3 kaitseks.
                Ühelt poolt on kindlasti halb, et TV3 otseülekandena jalgpalli enam ei näita, kuid kindlasti on sellel mingi objektiivne seletus. Vaevalt, et TV3 üleöö Vilbat tegema hakkas, kui ikka vaatajaid piisavalt pole ja eetriaega TV3-le kasulikumalt rakendada saab, siis mis neil üle peaks jääma? Ega TV3 ole mingi kohalik ematereesa, et peaks jalgpalli, või mõnda muud spordiala tingimata heast tahtest näitama.
                Kes tahab meistrite liigat otseülekandena näha, see teeb selle jaoks ka asjakohaseid kulutusi või pingutusi - läheb sõbra poole või pubisse vaatama, muretseb kaabel-tv, sat-tv või leiab mõne muu mõistliku lahenduse.
                Mõnes mõttes ok jutt.Aga,et vaatajaid vähe siis võiks tv3 ise ka vaeva näha,normaalne kommentaator (Luik näiteks) tooks kindlasti paljud vaatajad kodumaise telekanali juurde tagasi,mängude valik,räägitakse,et viasat kirjutab ette millist näidata võib aga viasat ju näitab 2 ja 3 pealt erinevaid mänge,seega peaks olema ka võimalus valida.Ja valida tuleks ikka eeldatav põnevusmäng mitte kellegi isiklik klubiline eelistus (mardisalu)
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                  Algselt postitas marcello


                  Algselt postitas kaala


                  Algselt postitas marcello


                  Algselt postitas kaala


                  Algselt postitas räim


                  Aasta geenius - CITV
                  Aasta jobu - TV3
                  aasa geeinus-tarmo rüütli
                  aasta jobu-CITV, kuna ainult tallinased saavad seda telekast kaeda. see on ju narrimine
                  Selle eest jobu tiitel anda,et citv ainult tallinnas nähtav on?Teadmiseks et ega ta tallinnaski kõigile nähtav ei ole.Peab olema kaabelfirma klient ja siis pole ka kindel,et seda näed.Mina olen STV klient,oli vahepeal citv,enam jälle pole.Keegi ei keela sul teha oma telekanal,leia rahalised ja tehnilised vahjendid ja transleeri oma kanalit üle eesti.
                  mille eest siis veel? mul lihtsalt pole kellegile seda jobu tiitlit anda, see oli parim ja mõistlikum lahendus miu poolt
                  Et siis sinu meelest on citv hirmus jobukari kuna nad pole leidnud rahalisi vahendeid,et terve Eesti neid näeks?
                  On sul mingigi ettekujutus mismoodi telekanali tegemine käib?minul ka ei ole aga,et see hirmsat pappi nõuab siis lahmima lambist ei hakka
                  kes meist siin lahmib? ma ütlesin, et mul pole kellegile seda jobu tiitlit anda, CITV oli ainus lahendus. see on ju sama asi, kui ma näiteks kõikidele foorumi indreku nimelistele jagan kommi, aga teised ei saa. sellel lihtsall põhjusel, et ei jätku
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                    Sama asi jah,täpselt üks ühele
                    geenius
                    whatever
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                      Algselt postitas marcello


                      Sama asi jah,täpselt üks ühele
                      geenius
                      whatever
                      ma tahan sulle lihtsalt õelda, et rüütli sobib suurepäraselt geeniuseks, aga vot jobu kandidaati ei leidnud. CITV oli ainuke variant...miks inimesed väljaspool harjumaad vesistama peavad, kui samal ajal tallinna rahvas vutti vahib
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                        ok,arusaadav.
                        Asi aga nii nagu ütlesin-mitte kõik ei näe citv,ela kus tahes tallinnas.Mina eeldaks,et kui citv jätkab nii eksisteerimist kui ka vuti ülekandeid ka kolme aasta pärast ja pole levinud tallinnast kaugemale siis on ta selle tiitili ära teeninud.Praegu veel mitte,sest kanal uus ja noor ja ka vuti ülekannetes käib selline kompamine.
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                          Algselt postitas Darren
                          Ma pole küll Jalgpallihaigla liige, kuid ütleks siiski mõne sõna TV3 kaitseks.
                          Veel jääb üle Viljandi linnavalitsusele tiitli andmine põhjusel, et nende linna esindusmeeskond (milline pallimänguala Viljandis veel Meistriliigas mängib?) peab mudamülkas mängima, ning Tallinnas treenima, sest Viljandis pole selleks piisavaid tingimusi.

                          Darreni jutuga muidu täiesti nõus jah

                          Edit: et ma ei tunduks JPH liikmena - ma ei ole JPH liige

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                            Algselt postitas Darren
                            Ma pole küll Jalgpallihaigla liige, kuid ütleks siiski mõne sõna TV3 kaitseks.
                            Jah, olgem ausad, jalgpall pole veel Eestis teab mis kasumlik äri ning ega \"Pealtnägijat\" või \"Ärapanijat\" troonilt ei tõuka. Siiski olgu öeldud, et aastal 2003 teenis TV3 30 miljonit EEK kasumit, mistõttu tundub, et ahnus ajab upakile. Üks on selge, selline absurdsus nagu CL-i näitamine videosalvestusena on puhas vutisõbra narrimine!

                            Loomulikult on pubisse mineku ealistel TV3 teemast poogen, alati saab ju kuskilt vaadata. Aga mõeldes veel põhikooli noore peale, kes alles on valimas oma \"lemmikspordiala\", siis neile teeb küll TV3 karuteene.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                              Algselt postitas Corinthian


                              Aasta geeniuseks pakuks - oh imet - Indrek Kanniku, kes kiibitsejate meelehärmiks suutis poliitikutelt Ale Coq Arena lõplikuks välja ehitamiseks (sorry Martin, polegi enam põhjust irinaks) vajalikud finantsid välja kaubelda. Kes lühikese aja jooksul on suutnud EJL-i töö viia täiesti uuele tasandile.

                              Aasta jobuks - 13 ja kaala , kes mingitel (ainult neile teada olevatel \"põhjustel\" ) jalgpalli vastast vihkamist ja antipropagandat õhutavad. Kellel vähegi tahtmist, võib ise analüüsida foorumis erinevate topicute alt teatud kindla perioodilisusega ja ilmselgelt ühese sisuga eelpoolnimetatud isikute poolt teostatud postitusi.
                              Irw ...milline see uus tasand seal Jalgpalliliidus on???Minu arust on seal viimased aastad koguaeg muutusteta olnud.Otsustab ainult üks mees.


                              Ma ei levita jalgpalli vastast antipropagandat.Lihtsalt on mul oma arvamus EJL.Kahjuks ei lähe minu arvamus enamuse omaga kokku ja seetõttu olen paljudele pinnuks silmas.Igatahes jään kindlaks oma arvamusele ,et EJL vajab suuri muudatusi.Nii nagu seal asjad käivad ei ole kohased ühelegi demokraatlikule riigile.Aga Aasat JOBU tiitli vastu pole mul midagi .Võtaksin seda kui väikest komplimenti ja tunnustust ,et mu jutt pole hüüdja hääl kõrbes
                              Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                                Algselt postitas Corinthian


                                Aasta geeniuseks pakuks - oh imet - Indrek Kanniku, kes kiibitsejate meelehärmiks suutis poliitikutelt Ale Coq Arena lõplikuks välja ehitamiseks (sorry Martin, polegi enam põhjust irinaks) vajalikud finantsid välja kaubelda. Kes lühikese aja jooksul on suutnud EJL-i töö viia täiesti uuele tasandile.

                                Aasta jobuks - 13 ja kaala , kes mingitel (ainult neile teada olevatel \"põhjustel\" ) jalgpalli vastast vihkamist ja antipropagandat õhutavad. Kellel vähegi tahtmist, võib ise analüüsida foorumis erinevate topicute alt teatud kindla perioodilisusega ja ilmselgelt ühese sisuga eelpoolnimetatud isikute poolt teostatud postitusi.
                                ei saa aru, kuhu sa sihid. sellegipoolest võtan tiitli auga vastu
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X