320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

    Originally posted by INCE


    [Aga siit siis küsimus sulle. Sinu meelest on Pohlaku aeg läbi ja oleks aeg teed kellegile teisele anda, aga KES ON SEE TEINE JA KELLELE TA PEAKS TEED ANDMA ???
    Kui sa sellele küsimusele vastaks, no seisaksin raudselt sinu kanditatuuri taga järgmise aasta jalgpalligeeniuse nimel
    Asendamatuid inimesi pole olemas.
    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

      Originally posted by 13

      Originally posted by INCE

      [Aga siit siis küsimus sulle. Sinu meelest on Pohlaku aeg läbi ja oleks aeg teed kellegile teisele anda, aga KES ON SEE TEINE JA KELLELE TA PEAKS TEED ANDMA ???
      Asendamatuid inimesi pole olemas.
      Sellele tõenäoliselt keegi vastu ei vaidlegi. Aga samas, sa ei vastand ju küsimusele.... ehk et ettepanek

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

        See on ju täiesti idiootne asi, mida arutada. Mõistusega inimesed peaks siin ikka kõik olema, kes kirjutanud on. Võiks öelda, et olen ebameeldivalt üllatunud. Esiteks - miks üldse kedagi alati asendama peab, miks ei võiks olla lihtne konkurents? Ja miks alati on vaja kedagi pakkuda, kui tekib, las siis tekib, ega kedagi tekitada saa. Ja teiseks - kui antakse aasta preemiaid, siis tasuks objektiivselt ikka aastat analüüsida, mitte mäletusi heietada vanadest headest aegadest, mil rohi veel rohelisem oli.

        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

          Originally posted by Martin


          See on ju täiesti idiootne asi, mida arutada. Mõistusega inimesed peaks siin ikka kõik olema, kes kirjutanud on. Võiks öelda, et olen ebameeldivalt üllatunud. Esiteks - miks üldse kedagi alati asendama peab, miks ei võiks olla lihtne konkurents? Ja miks alati on vaja kedagi pakkuda, kui tekib, las siis tekib, ega kedagi tekitada saa. Ja teiseks - kui antakse aasta preemiaid, siis tasuks objektiivselt ikka aastat analüüsida, mitte mäletusi heietada vanadest headest aegadest, mil rohi veel rohelisem oli.
          Oh sind demagoogi küll :P Ehk pakud välja mudeli , kuidas siis seda konkurentsi arendada ? Ja kas siin ilmas ikka midagi niisama iseenesest tekib? Ma saan aru, et kui me sooviks kedagi teist eesti jalgpalli vedamas näha, siis see inimene peaks juba tänaseks olema ilma sündinud ehk juba mõne teogagi silma paistnud ??? Pole see asi nii idiootne arutada midagi. Loomulikult on konstruktiivne kriitika alati olnud edasiviivaks jõuks, aga pakkuge siis ka lahendusi või mõtteid ... või kui teil neid ei ole, siis olge lihtsalt vait, jääb parem mulje.
          Aastapreemiate suhtes olen 100% nõus, loeb hetk ja selle pikkus on täpselt 1 aasta.
          299195

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

            See on ju lihtne konkurent-järeltulija pohlakule on täitsa olemas - V. Levada:P
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

              Originally posted by INCE
              Oh sind demagoogi küll :P Ehk pakud välja mudeli , kuidas siis seda konkurentsi arendada ? Ja kas siin ilmas ikka midagi niisama iseenesest tekib? Ma saan aru, et kui me sooviks kedagi teist eesti jalgpalli vedamas näha, siis see inimene peaks juba tänaseks olema ilma sündinud ehk juba mõne teogagi silma paistnud ??? Pole see asi nii idiootne arutada midagi.
              Jään endale kindlaks, et täiesti idiootne on selliseid asju arutata, sest seda pole reaalselt võimalik teha. Kui keegi tekib, siis ta tekib. Huvitav kui paljud Chelsea fännid arutasid enne Romani tulekut, et mis siis küll saaks, kuid mingi Vene giogolo tuleks ja raha lennutama hakkaks? Ei ole ju reaalne arutlusteema.

              Seetõttu pole vaja siin kiunuda, et kas järgmine müütiline tegelane on Kaur Kender või Neinar Seli. Who the fuck knows. Kui kuskilt tuleb, siis tuleb.

              Ainuke asi, mida arutada saaks on see, et kui kerge see tulemine oleks. Arvatavasti väga raske, sest 1) süsteem on väga kindlalt paigas (k.a. onupojad), 2) Eesti mängijate valik või pigem selle puudumine, 3) turu mõttetus.

              Seega võib suht kindlalt öelda, et mitte sittagi ei muutu. Same shit, just a different year.

              Ahjaaa, vankrit ei saa kunagi vedada ainult üks inimene, sest siis seisaks vanker suht paigal. Mis omakorda pole just hetkeseisu vaadates vale. Kuid see selleks.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                Puhume aga teemasse elu sisse!

                Niisiis kutsub taas Jalgpallihaigla omi liikmeid avaldama arvamust 2004. jalgpalliaasta suhtes. Kes oli Eesti jalgpalli nõrgim lüli? Kes osutus tropiks või ingliks? Kes on jobu ja geenius?

                Igal juhul oleks mõistlik oma arvamusest teada anda nii siinsamas teemas kui ka panna teele sarnased mõtted 20. detsembriks aadressil jalgpallihaigla@jalgpallihaigla.ee, et saaks teha kokkuvõtteid ning jagada geeniusele ja jobule väärilist tunnustust.

                Minu valik anno 2004:

                EESTI JALGPALLIGEENIUS 2004 - Tarmo Rüütli, Tallinna Levadia peatreener. Tõi itaallasest treeneri asemel lõpuks Levadia kastanid taas tulest välja ning viis Levadia UEFA karikasarja teise ringi. Kolmas ring oli nii-nii lähedal... Hoolimata sellest, et Rüütli pole just kõige säravam suhtleja, annab ta omamoodi eeskuju ka sellega, et omandab ülikooliharidust ning kasvatab oma pojast vutimeest.

                EESTI JALGPALLIJOBU(D) 2004 - see suurepärane tiitel peaks kuuluma TV3 juhatusele. Ei suutnud kohe kuidagi CL hooaja alguses uskuda, et selline videosalvestuste sari kokku keeratakse. Masendav! Hoolimata negatiivsest tagasisidest ei võtnud telekanal mitte essugi ette ning jätkab sama jama. Teatavasti ongi see üks jobu tunnusi - ei adu tagasisidet ega võta midagi ette.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                  Juxi kandidaadid saavad ka minu hääle!
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                    EESTI JALGPALLIGEENIUS 2004 - Tarmo Rüütli.
                    EESTI JALGPALLIJOBU 2004 - Marko Kaljuveer- kõige rumalamate kommentaaride eest. Näiteid on kogunenud juba liiga palju.

                    Sellest loogikast ma aru ei saa miks peaks jobu tiitli andma telekanalile kes püüab anda endast parima ja näitab vähemalt kokkuvõtteid (TV3 CL kokkuvõtted). Teised kanalid ei näita midagi ju.
                    Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                    http://www.jkpiraaja.ee/

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                      Algselt postitas Edson

                      Sellest loogikast ma aru ei saa miks peaks jobu tiitli andma telekanalile kes püüab anda endast parima ja näitab vähemalt kokkuvõtteid (TV3 CL kokkuvõtted). Teised kanalid ei näita midagi ju.
                      Kas see on tõesti endast parema andmine, kui CL kokkuvõte lastakse eetrisse kell 03.20 öösel? Oled sa ausalt spetsiaaselt seks tarbeks Une-Mati minema saatnud ning Lauri Pihlapi saate ZTV vaatamise üle elanud???

                      Point ongi see, et TV3 ei anna minu arust endast parimat, vaid lihtsalt kasutab halval moel ära CL mängude näitamise ainuõigust Eestis.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                        Algselt postitas Edson

                        EESTI JALGPALLIJOBU 2004 - Marko Kaljuveer- kõige rumalamate kommentaaride eest. Näiteid on kogunenud juba liiga palju.
                        olen nõus, et tema kommentaarid on \"vastupandamatud\", kuid kas teda sellepärast kohe jobuks teha, ise arvan, et ta on ikkagi ETV sporditoimetusest kõige suurema panuse andnud, et suvine EM ja EESTI koondise mängud sel aastal ilusti telekasti jõudsid, nii et mees väärib siiski pigem kiitust

                        GEENIUS - Tarmo Rüütli (tundub et tuleb ülekaalukas võit hääletusel)

                        JOBU - TV3 (nad lausa nagu rõhutaksid oma videosalvestustes, et ega see jalgpall tegelikult ei koti ju kedagi ,kuid kes olen siin mina neid kritiseerima - suutsin ju ainult 10 min sel hooajal CL\'i nende kanalilt vahtida)

                        Igaljuhul oleks põnev jälgida, kas TV3 oma spordiuudistes ka selle tulemuse julgeb ära mainida:P , kui see tõesti peaks nii minema

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                          Pole küll haigla liige ja arvan, et juba pakutud kandidaadid on head. Ise tahaks siiski juba selleks, et kandidaate rohkem välja käia, pakkuda alternatiivsed kandidaadid.


                          Jalgpalligeenius - Taavi Rähn. Suutis läbi lüüa tugevas Ukraina klubis ja näitas kõigile kritiseerijatele, et ta on väga hea jalgpallur. Suutis tõusta \"jobust\" geeniuseks. See ei ole lihtne, kuid mees näitas ja näitab tegudega, et on väärt mängija ja sobiv kandidaat aasta geeniuse tiitlile. Kes oleks uskunud, et Taavist nii hea mängija saab?

                          Jalgpallijobu (ei meeldi mulle see väljend, nõrk ja labane) - ilma mingi kahtluseta Aivar Pohlak. Mees kelle tegude tõttu on eesti jalgpalli maine see aasta kõvasti kahjustada saanud. Raskusi elemntaarsel suhtelemisel, ingorantsus, oma vigade mittetunnistamine, mille tõttu jalgpall on aastaga kõvasti vähikäiku teinud. Negatiivse aura loomine. Pijpersi tüliga lahkumine. Käärimine jalgpalliringkondades. ja veel ühtteist.
                          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                          I don’t care what you think of me!
                          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                            Juxiga ühel meelel Geeniuse suhtes.

                            Geenius 2004 - Tarmo Rüütli ... samas kui geeniuseks saaks valida meeskonda, siis võiks Geenius 2004 olla kogu Tallinna Levadia (ega\'s ainult treener ei viinud meeskonna võidule)

                            Jobu 2004 - Cl\'i vaatan Viasat Spordi pealt ja muudelt sati kanalitelt, seega TV3 ja kommentaatoritega pole otseseid kokkupuuteid olnud sel aastal. Jobuks pean ma sel aastal Aivar Pohlakut kõigi skandaalide pärast mis tal Pijepersiga olid jne.
                            Miks me ei võiks kõik rahus elada?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                              Ma üldiselt põhjendama ei vaevu, aga kes nomineerisid Pohlaku sellele mõnevõrra naljakale \"Jalgpallijobu\" tiitlile, väärivad ise seda tiitlit koos oma arulagedusega.

                              Aasta geenius: Tarmo Rüütli.
                              Aasta jobu, kui peaks valima: Jüri Pihel siis vist? TV3 ühesõnaga, mitte et ma TV3-lt kunagi jalgpalli vaadanud oleks...

                              Ahsoo, õnneks pole ma JPH liige

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'


                                Ma juba ootasin, millal mind jobuks ristitakse. Igal inimesel on õigus oma arvamusele ning pole sinu asi mind seepärast hukka mõista. Ma tõin ka mõned põhjendused, eks!? Küsin, kas ei või esitada vää??? Olen nüüd kohe mingi jobu vää?

                                Toon veel kandidaate.

                                Jalgpalligeenius - Ethan. Seetõttu, et ta julgeb vaese Pohlaku kaitseks välja astuda.
                                Jalgpallijobu - Kebab. Julges Pohlaku esitada jalgpallijobu kandidaadiks.

                                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                                I don’t care what you think of me!
                                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                                Kommentaar

                                Working...
                                X