320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack
    rääkis kojamehele et ei tohiks alkoholile reklaami teha õllesummeril kuna ei sobi, samas aga ise korraldavad suure hurraaga seda joomalaagrit ja pole midagi häda ja siis veel omakorda kiunuvad et juuakse palju ja juuakse palju ja vaja piiranguid panna. üks piirangutest võiks olla õlleka ära jätmine.

    nagu ma eespool kirjutasin siis jalgpallijobuks ei saa teda nimetada.
    Tema ei rääkinud kojamehele midagi.......Mina saan aru,et Kruusimägi tegi ettepaneku teha õllesummeri korraldajate hulgas teavitustööd,Mutli kiitis heaks selle ettepaneku,ning kutsus ka Kruusimäge ennast üles selles kaasa lööma.
    Löö või maha,kuid ikkagi ma aru ei saa mida Mutli valesti tegi või ütles.

    Muide.....oleks ka väga imelik kui Tarmo Kruusimägu kutsub üles tegema teavitustööd alkoholi kahjulikust mõjust,kuid samas ise jagab mingite mängude käigus kastide viisi saku õlut osavõtjatele.
    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Poborsky Vaata postitust
      17, kas sinu eesnimi algab tähega M ja perenimi tähega P? Kas vihjasid loosiga võidetud särgile?

      Vabanda, mina, Poborsky, olen selle taga, et see asi venib! T-särk tuleb kindlasti peagi, aga natuke läheb veel aega. Ja siis võtan sinuga taas ühendust Palun vabandust, veelkord!


      ....

      Kommentaar


        See aasta saavad fännid enda poolt hääletada
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          17, asjad venivad, aga liiguvad! Hindasin enda võimeid seda asja korraldada ajaliselt üle, mistõttu läheb veel aega. Vabandust pole vist enam mõtet paluda, küll aga mõistmist Luban, et hiljemalt Hispaania-Eesti kodumänguks on olemas. Hiljemalt.
          poborsky@jalgpallihaigla.ee

          Kommentaar


            geenius kohe kindlasti Pets

            Kommentaar


              Pets? kes see on?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Äh, kes siis Petsi ei tea!

                Kommentaar


                  mina ei tea
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Võite minu kandidatuuri ka üles seada, mulle sobib
                    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                      Võite minu kandidatuuri ka üles seada, mulle sobib
                      mis geenius sa oled? pigem jobu

                      Kommentaar


                        17, särk sai Hispaania mänguks valmis
                        poborsky@jalgpallihaigla.ee

                        Kommentaar


                          Geeniuse kandidaate vähe - Frank Bernhardt, Sergei Zenjov, Aivar Pohlak (publikus istumise eest), Sander Post
                          Jobu kandidaate on kahjuks rohkem - kuidas laheneb olukord Vapruse kollaste kaartide lugemisega, flora fännid jalgpalli maine rikkumise eest, Petrenko "andeka" punase eest CLs, eesti klubid baltiliigas, vapruse ukrainlsed

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
                            flora fännid jalgpalli maine rikkumise eest
                            Selle kohta tahaks isegi täpsemat seletust kuulata.
                            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                            Kommentaar


                              no ma ei tea, kuidas flora fänniel õnnestub negatiivset tähelepanu (positiivse kõrval) pälvida

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
                                Geeniuse kandidaate vähe - Frank Bernhardt, Sergei Zenjov, Aivar Pohlak (publikus istumise eest), Sander Post
                                Zenjov? Mille eest? Et istub tublilt Ukrainas pingil ja tegi kaks head mängu koondise eest? Sama asi Postiga, pole ju mees ennast veel korralikult tõestanuki. Samas Bernhard ja U-19 koondis vääriksid küll seda tiitlit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X