320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpalligeeniuse ja Jalgpallijobu valimine

    Jalgpalligeeniuse ja Jalgpallijobu valimine (tähtaeg läheneb)!

    Hea Jalgpallihaigla liige!

    Nagu juba iga-aastaseks traditsiooniks saanud, valib Jalgpallihaigla ka sel korral lõppenud aasta positiivsemaid ning negatiivsemaid tegelasi, kes siinses jalgpallielus silma paistnud. Fännide hääletuse tulemusena kuulutame välja 2009. aasta Jalgpalligeeniuse ning Jalgpallijobu.

    Hääletamiseks pole Sul vaja teha muud, kui saata e-mail aadressil stinger@jalgpallihaigla.ee

    Lisa sõnumisse:
    saatja Ees- ja perekonnanime
    Hüüdnime
    Jalgpallihaigla liikmekaardi numbrit
    Kontakttelefoni
    Jalgpalligeenius 2009 nime (võiks sisaldada ka lühikest põhjendust)
    Jalgpallijobu 2009 nime (võiks sisaldada ka lühikest põhjendust)

    Aega arvamusi saata on kuni 31. jaanuarini 2010 (kaasa arvatud). Kõigi hääletanute vahel läheb loosi väike Jalgpallihaigla meene!

    Eesti Jalgpalligeeniuseks sobib inimene (jalgpallur, treener, funktsionär vm), kes on lõppenud aasta jooksul Eesti jalgpallis kõige rohkem positiivse külje pealt silma paistnud.

    Eesti Jalgpallijobuks sobib inimene (jalgpallur, treener, funktsionär vm), kes on lõppenud aasta jooksul Eesti jalgpallis kõige rohkem negatiivse külje pealt silma paistnud.

    Võitjate väljakuulutamine toimub kas järgmise Eesti koondise kodumängujärgsel afterparty`l või järgmisel Eesti koondise välismängu ühisvaatamisel. Täpse aja ja koha anname teada hiljem.

    Varasemad Eesti jalgpalligeeniused:
    2008 Kuno Tehva
    2007 Raio Piiroja
    2006 FC Levadia ja Tarmo Rüütli
    2005 Eesti jalgpallikoondise peatreener Jelle Goes
    2004 FC Levadia peatreener Tarmo Rüütli
    2003 Eesti koondise ja Sunderlandi väravaht Mart Poom
    2002 Eesti jalgpallikoondise ja FC Flora peatreener Arno Pijpers

    Varasema Eesti jalgpallijobud:
    2008 Jalgpallifänn Papa
    2007 Eesti Jalgpalli Liidu ametnik X
    2006 Andres Oper
    2005 Kanniku-Pohlaku jalgpallisõda
    2004 telekanal TV3
    2003 FC Levadia Tallinna endine peatreener Valeri Bondarenko
    2002 Tallinna linnapea Edgar Savisaar

    Jalgpallihaigla
    jalgpallihaigla@jalgpallihaigla.ee
    Jalgpallihaigla juhatuse liige

    Kommentaar


      Kuigi aasta alles poole peal siis mina pakuks ühe kandidaadi geeniuse valimisteks-eestimees alias Marko Välja!kui mingi üleminekute jutt väljua ilmub siis päris tihti on eestimees sellega seotud ja muidugi suuresti tänu temale jätkus Vitali Telesi jalgpalluri karjäär ja seda suhtliselt edukalt.edu ja jätku sulle eestimees!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        No Teleši karjääri pikendamise eest eestimehele muidugi tuhat tänu. Lisaks on ta kindlasti vastutav ka Novikovi lähetamise eest kuhugi Kasahstani kõrbesse. Eks lugupeetavad JPH liikmed saa siis otsustada, kas sellest panusest piisab auväärt tiitli pälvimiseks
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Täiesti mõttetu ja ajuvaba auhind nii jobu kui geenius.
          Parem georg otsas kui Paul keres.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
            Täiesti mõttetu ja ajuvaba auhind nii jobu kui geenius.
            No eks jobu tiitlile kandideerivad hr.vest ja Fc flora selle palga probleemi pärast ja meeste minema löömise eest
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Geenius - Lindpere, et tegi super diili NYRB'ga

              Kommentaar


                Algselt postitas elionpros Vaata postitust
                Geenius - Lindpere, et tegi super diili NYRB'ga
                Duubeldan nii sinu kui budulojuse arvamust.

                Aasta jobu kohta tahaks öelda Ida Virumaa klubid eurosarjas, kuid kuna see on liiga laialdane siis ainult Narva Trans eurosarjas. Sillamäele on veel andestatav, kuna tegu oli meeskonna debüüdiga eurosarjad, kuid Narva Transi saamatus, kus iga aastaga saadakse viieväravalisi pakke hakkab juba ära tüütama, kuid hooaeg on alles poole peal ning jobud ja geeniused võivad veel välja ilmuda.

                Kommentaar


                  ..neid geeniusi ja jobusi valitakse ju aasta lõpus kui ma ei eksi..mis te nüüd siin lahmite ja spekuleerite nendega..pool aastat veel ees..krt seda teab mis / kes selle ajaga juhtuda meie vutikonnatiigis juhtuda võib.
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jansa Vaata postitust
                    ..neid geeniusi ja jobusi valitakse ju aasta lõpus kui ma ei eksi..mis te nüüd siin lahmite ja spekuleerite nendega..pool aastat veel ees..krt seda teab mis / kes selle ajaga juhtuda meie vutikonnatiigis juhtuda võib.
                    Nojah, suuri mänge on veel ees ootamas, kuid jut oligi hetkel ``siiani`` kohta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jansa Vaata postitust
                      ..neid geeniusi ja jobusi valitakse ju aasta lõpus kui ma ei eksi..mis te nüüd siin lahmite ja spekuleerite nendega..pool aastat veel ees..krt seda teab mis / kes selle ajaga juhtuda meie vutikonnatiigis juhtuda võib.
                      Et aasta lõpus ainult värsked asjad meeles poleks, siis on hea vaadata, mis tunded ühel või teisel ajal valdasid ning neid meelde tuletada.

                      Rääkides aga Joeli lepingust, siis mina ühte mängijalepingut selle tiitli vääriliseks ei peaks, tuleks otsida ikkagi mingit muud kandidaati aga lõppudelõpuks ma seda nii ehk naa tegema ei pea, sest ei kuulu JH-sse.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Aasta jobuks see aasta ilmselt saab vääriliselt härra Pohlak.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                          Aasta jobuks see aasta ilmselt saab vääriliselt härra Pohlak.
                          Sama arvaksin hetkeseisuga ka mina,kuid äkki tuleb mõni suurem pakk kskilt?
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Ärge hõisake enne õhtut

                            Kommentaar


                              Geenius oleks minu arust praegusel hetkel Tarmo Kink, jobukas Pohlak oma palkadega.

                              Kommentaar


                                Olen samat meelt eelmisega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X