320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Postimees ja Kassai tahavad konkurenti, siis ma pakuks välja Toomas Hendrik Ilvese

    Loodetavasti teate, miks

    Kommentaar


      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
      Kui Postimees ja Kassai tahavad konkurenti, siis ma pakuks välja Toomas Hendrik Ilvese

      Loodetavasti teate, miks
      Miks?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas probleemivanemad Vaata postitust
        http://suusk.blogspot.com

        Provokaator Pulleritsu 3 viimast üllitist, teises neist ka Jalgpallihaiglale väike väljakutse?
        Jään huviga ootama härra Pulleritsu järgmisi kirjatükke - eestlased ja laulupidu jne.
        Usk kaob viimasena...

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Miks?
          Lahkus väidetavalt staadionilt enne mängu lõppu.Presidendilt ei ootaks sellist käitumist

          Kommentaar


            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            Lahkus väidetavalt staadionilt enne mängu lõppu.Presidendilt ei ootaks sellist käitumist
            Ma usun, et siin võis tegu olla turvameetmetega kus taheti vältida keset massides liikumist...President siiski.

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Ma usun, et siin võis tegu olla turvameetmetega kus taheti vältida keset massides liikumist...President siiski.
              Oli see nii või mitte, aga kickass vabanduse andsid talle igal juhul, mida ta ka tõenäoliselt kasutaks, kui temalt järgi pärida.
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                No Geenius on ilmselgelt Rüütli aga jobusi on palju, pohlak, perekond ilvesed, ja eesti meedia
                T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                Kommentaar


                  Mille poolest Ilves? Ta lahkus ju "väidetavalt".

                  Kommentaar


                    Presidendile ma seda kohe kindlasti ei annaks. Põhjus on eelpool välja toodud. Pohlakule samuti mitte. Eesti meediale samuti mitte.

                    Eesti meedia...õpetasid mängijatele uut kogemust...pingega toime tulema...täpselt nagu välismaal asjad käivad...poleks seda olnud ja oleksime edasi pääsenud...oleks meedia siis sama suure kära tekitanud ja siis sama pinge peal olnud...ei tahaks eriti kolmel koral 5:0 kaotada oleme ausad.

                    Pohlak...miks talle? Selle sõnavõtu eest mida paljud kiruvad? Vaatame mis ta korraldanud on meie heaks natuke (näiteks võime võrrelda kasvõi meist palju suuremate jalgpalliriikidega)

                    Kommentaar


                      Jobudeks on need, kes Pohlaku järel kukkusid Eesti meedias Kassaid õigustama, justkui olnud vilepartii täitsa okey.

                      Näiteks Järvela ning ülejäänuid ei tahakski mainida. Kõige rumalam oligi Järvela artikkel. Jalgpalliametnikel nagu Pohlak, Kotter jt ei sobi kohtunikke kiruda, ülejäänud ei pretendeerigi eriliseks jalkaspetsiks, aga Järvelal vabandusi pole, kui ta just Pohlakule perse pugeda ei soovinud.

                      Kommentaar


                        Eesti meedia kohta veel, et isegi kui neile panna süüks koondise läbipõletamist vms, ei saa see olla pisiav argument, kuna EMile jõudes ei saa liccalt ilma selleta juuuuh !!! edu ja feim käivad ikke käsikäes

                        Kommentaar


                          Raske uskuda, et ajalehtedes ja internetis kirjutatud sõnadel on mingisugunegi mõju jalgpallurite mänguoskustele.
                          Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                          Kommentaar


                            To dnb, kui ilvest ei huvitagi nahui ta sinna ronib siis, pole mõtet minna head nägu tegema.
                            To ballack pelgalt minu arvamus kellele mina annaks ära näkku löö
                            T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                              Lahkus väidetavalt staadionilt enne mängu lõppu.Presidendilt ei ootaks sellist käitumist
                              Ja sellepärast tiitel? Mis krdi kiiks sind vaevab?
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ELLvanaPEER Vaata postitust
                                To ballack pelgalt minu arvamus kellele mina annaks ära näkku löö
                                Näkku ei lööks aga õllekannu lööks küll kokku

                                Kommentaar

                                Working...
                                X