320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JH Koosolek 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

    Algselt postitas Nuutu


    3.Märtsil väljastatakse ka osad plastikkaardid?
    Kindlasti Kõigepealt tuleks valida uus juhatus kes üldse viitsiks sellega tegelema hakata kuigi see plastikkaart on kõige väiksem mure.

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

      Tegelikult see küsimus ei ole sugugi naljakas. Ma lähtusin mõndadest.. asjadest..
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

        to Nuutu
        3 märtsil kinnitatakse alles logo,millest valmis 2 varianti elik siis nagu kohapealne gallup
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

          Algselt postitas Sen


          Algselt postitas kojamees
          Eesti jalgpallikoondise toetajate ühenduse Jalgpallihaigla 2006. aasta üldkoosolek toimub reedel 3. märtsil 2006 17.30-19.00 Tallinnas aadressil Rävala 8 esimese korruse konverentsisaalis.
          Kuupäev muidugi super Afterparty Belfastis
          Aga eks AiFo hääletab minu eest.
          Ja teised liikmed kes minna ei saa võiksid ka kedagi kirjalikult volitada.

          Väike väljavõte MTÜ seadusest

          §21. Üldkoosoleku läbiviimine

          lõige (5) Üldkoosolekus võib osaleda ja hääletada mittetulundusühingu liige või tema esindaja, kellele on antud lihtkirjalik volikiri. Esindajaks võib olla ainult teine mittetulundusühingu liige.

          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

            pole kahjuks võimalik sinna koosolekule ilumuda, et mis siis nagu tegema peaks ja kas selle nö liikmemaksu siis peab maksma või ei

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

              Algselt postitas Sen


              Algselt postitas bianconeri


              Mjah...sinna läks selle veduri vile...A küsimus oleks ka-milleks see liikmemaks aastas JUST 100krooni on? Pannud juba nulli otsa ja teinud sellest kinnise klubi, kuhu pääseb kutsetega.

              Liikmemaksu kehtestamisega pääseme ka nn surnud hingedest kes on liikmed ainuüksi sellepärast et odavamaid pileteid saada ise midagi vastu andmata.
              Kes on surnud hinged?Kui mul tõesti pole töökohustuste tõttu koosolekule ilmuda,kas olen ka kohe jph jaoks nn. surnud hing?
              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                Algselt postitas päkapikk


                Algselt postitas Sen


                Algselt postitas bianconeri


                Mjah...sinna läks selle veduri vile...A küsimus oleks ka-milleks see liikmemaks aastas JUST 100krooni on? Pannud juba nulli otsa ja teinud sellest kinnise klubi, kuhu pääseb kutsetega.

                Liikmemaksu kehtestamisega pääseme ka nn surnud hingedest kes on liikmed ainuüksi sellepärast et odavamaid pileteid saada ise midagi vastu andmata.
                Kes on surnud hinged?Kui mul tõesti pole töökohustuste tõttu koosolekule ilmuda,kas olen ka kohe jph jaoks nn. surnud hing?
                kui sa tead, et oled JH liige ja ka seda teadvustad, siis järelikult ei ole nn surnud hing. või vähemalt võid olla kindel, et eeltsiteeritud teemapuudutustes sinule ei viidatud. surnud hingedena sai mainitud kodanikke, kes on kunagi ribinrabin liikmeankeedi täitnud, pahatihti jätnud ülejäänud protseduurid (pildid ankeedile, liikmekaardi kättesaamine) edasise huvi puudusel toimetamata. paremal juhul on kodanikele nende liikmelisus meenunud mõnel üksikul korral kui odavaid pileteid sai osta. selliseid tegelasi on kõigist nimekirja kantutest vast pooled, lisaks neile moodustab JH ligi 50 kodanikku, kel oli ka piisavalt aega ja huvi, et detsembrikuisele koosolekule kokku tulla ja üritada midagi ära teha, neile lisandub vast samapalju, kel huvi on, aga koosoleku aeg kattub mõne teise tähtsama üritusega (kuhu ka ilmselt sina kuulud). ja siis on veel JH liikmed, kes jäävad eelmainit\' aktiivsusgruppide vahele. täpsem info, kui palju keda, jääb aga teada saamata, sest esimese koosoleku otsuseid pole millekski peetud ja ilmselt on kasulikum näidata avalikkusele JH liikmeskonda kui arvukat (ent paraku anonüümset) massi.

                pRmt.

                aiFo.
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                  On ka selliseid \"Surnuid hingi\" keda ei huvita ka odavad piletid ja aled.Minu käes hetkel üle 50 liikmekaardi ja osad ikka vaata ,et juba paar aastat.
                  Ma ise loeks neid toetaja liikmeks aga eks selle va liikme maksuga hakkabgi neid pudenema.
                  Minu jaox on saavutus ka see,et me oleme suutnud 5 aastat ilma liikme maksuta hakkama saanud.Kahjux elu seab omad korrektuurid peale !!!
                  Rõõm juba suur, sest loodan aktiivset osavõttu.
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                    Algselt postitas kojamees


                    On ka selliseid \"Surnuid hingi\" keda ei huvita ka odavad piletid ja aled.Minu käes hetkel üle 50 liikmekaardi ja osad ikka vaata ,et juba paar aastat.
                    Ma ise loeks neid toetaja liikmeks aga eks selle va liikme maksuga hakkabgi neid pudenema.
                    Minu jaox on saavutus ka see,et me oleme suutnud 5 aastat ilma liikme maksuta hakkama saanud.Kahjux elu seab omad korrektuurid peale !!!
                    Rõõm juba suur, sest loodan aktiivset osavõttu.
                    Kuigi minu kaart üle aasta sinu käes olnud(3 korral polnud patakas sul kaasas mingil põhjusel, kui küsimas käisin), ei maksa mind \"surnud hingeks\" pidada.:P

                    Ajaa vabandust, et jälle koosolekul ei osale - a mul esindaja, kes räägib hiljem kõik üksikasjalikult ära!

                    Tundus, et peaksin sõna võtma!

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                      mina olen nagu 5 kopikat kohal.

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                        See liikmemaksu rakendamine on tegelikult hea idee. Liikmeid võib praegu küll üle 400 olla, kuid paljud neist üldse aktiivsed on?! Liikmemaks vähemalt suurendab aktiivsete vännide osakaalu haiglas. Ja kelle jaoks see summa liiga suur on, võib liitumise ära unustada. See summa pole vahest isegi poolt mängu pileti hinnast, st. mängule elad kaasa kodus?

                        Konverents, konverents. Ma ei ole kordagi kahjuks koosolekutel kohal käinud. Investeerin parem mõnele mängule, ammugi kui enesel pidevat sissetulekut ei ole. Aga kes seal üldse kohale ilmuvad? Kuigi palju arukaid alaealisi vist kokku ei tule,ega? See muudaks minu kohalolemise vist veel ebavajalikumaks.

                        Mind huvitab veel statistika. Täpsemalt fännide asukoha osa. Et palju haigeid üldse Tartust on? Minu arvates oleks päris hea välja töötada selline Tartu \"filiaal\", mis tegeleb ja jagab informatsiooni Tartu omadele. Ja kui leiab veel sellise tubli inimese, kes pidevalt Tallinna-Tartu vahel reisib, saaks Tartu fännid oma liikmekaardid peagi peale registreerumist kätte. Lisaks siis ühisreisid (mitte, et neid ei oleks, aga et saaks aktiivsemalt ja ametlikumalt) Tallinna koondist toetama jms. Ja ärge küsige miks Tartu. Pärnu võib ju vabalt samamoodi käituda, kui neil seal piisavalt vänne.
                        The main event, Die Meister, Die Besten, Les grandes equipes...The champions!

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                          10 päeva koosolekust... toimus see üldse või mitte?
                          Kas keegi võiks valgustada mida siis seekord otsustati?

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                            Valiti uus juhtkond, kinnitati logo ja tähistati sünnipäeva.

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                              Nad vist meelega ei räägi. Ilmselt sellepärast, et koosolekul oli vähe rahvast ja nüüd tahavad rohkem osalejaid meelitada. :P
                              The main event, Die Meister, Die Besten, Les grandes equipes...The champions!

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                                Algselt postitas strowik


                                Nad vist meelega ei räägi. Ilmselt sellepärast, et koosolekul oli vähe rahvast ja nüüd tahavad rohkem osalejaid meelitada. :P
                                ahsooo


                                Kyps, kes meie uued juhid ja õpetajad nüüd siis on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X