320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JH Koosolek 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

    Algselt postitas parnakas


    Millal uuendataks JH kodulehekülge? Praegune info on seal ju igivana!
    tundub, et uus leht üleval
    kaege perra
    Jalgpallihaigla liige

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

      Algselt postitas stiff


      Algselt postitas parnakas


      Millal uuendataks JH kodulehekülge? Praegune info on seal ju igivana!
      tundub, et uus leht üleval
      kaege perra
      Tundub päris normaalne!

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

        Väga ilus leht on Bänneril isegi minu peanupp paistab:P

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

          Sügavad kummardused selle eest, et on ühte kohta kokku saadud korralik koondise statistika. Muidu ka loomulikult väga viis leht.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

            Algselt postitas -Antz-


            Mis on saanud Miq´u välja käidud ideest, et väiksemad fännigrupeeringud (Piraajad, Eurouniv FC jne.) saaksid JPH liikmeks astuda ja seeläbi pileteid lunastada?
            Kas antud variant on hetkel veel aktuaalne?
            On küll aktuaalne ja päris tõsiseltvõetav.
            Kavas on luua JH osakonnad.
            Jalgpallihaigla juhatuse liige

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

              Algselt postitas Stinger


              Algselt postitas -Antz-


              Mis on saanud Miq´u välja käidud ideest, et väiksemad fännigrupeeringud (Piraajad, Eurouniv FC jne.) saaksid JPH liikmeks astuda ja seeläbi pileteid lunastada?
              Kas antud variant on hetkel veel aktuaalne?
              On küll aktuaalne ja päris tõsiseltvõetav.
              Kavas on luua JH osakonnad.
              Kaugel see lugu nüüd siis on? Päris piisavalt palju aega on juba möödas, et asi peaks hakkama arutatud saama, pole tegemist ju nii ülemäära keerulise küsimusega. 12 mai on viimane päev, mil EJL võtab vastu klubidelt piletitellimusi Eesti-Uus-Meremaa mängule. Üldiselt eelistaks tellida läbi JPH, et kindlustada koht fännitribüünil, aga tundub, et seda asja me jäämegi ootama ja antud juhul tuleb piletid ära tellida klubi kaudu EJL\'ist, et saada soodushinnaga.

              Kui ma muidu hindan JPH asjaajamisi EJLga päris kõrgelt (ikkagi on siiani saadud päris head hinnad v.a. hooajapilet ja piletite müügiks eelised jms), siis suhtlus nö tavaliikmetega on küll päris nigel ja organisatsioon välaspoolt vaatajale (ka tavaliikmele) päris läbipaistmatu. Plaane nagu oleks, aga tegudeni ei jõuta, antud piletite ja sektsioonide asjus läheb siis juba natuke liiga lühikeseks see aeg. See tähendab aga, et nt Piraaja (ja ilmselt mitte ainult) on sunnitud tellima piletid EJLilt ning ma ei näe enam peale selle küll põhjust, miks me peaks edasi JPH liikmed olema ja maksma liikmemaksu, kui midagi ei toimu. Baaris õlle pealt 3 eeku säästmine ei vääri seda asja ma arvan. Tulemuseks see, et praegu liikmeks olevad piraajad astuvad JPHst välja ning need, kes meil kavatsesid nüüd liikmeks astuda (k.a. noored), ei astu ka ehk siis reaalselt kaotatud liikmeid ca 15, potensiaalselt kaotatud liikmeid veel 15-20. Päris suur protsent minu arvates JPH liikmetest.

              Üldiselt mina isiklikult pean küllaltki suureks auasjaks ja mingil määral kohustuseks Eesti koondise toetajana JPHsse kuulumist ja oleks seal hea meelega edasi, aga kui organisatsioon ei paku mulle mitte midagi, siis ei ole mul ka kahjuks põhjust sinna kuuluda.

              Jutt pikk ja kriitiline, aga kus on point? Selles, et ma tahaks vähemalt teada, millal midagi on plaanis ära otsustada ja paika panna, et korraldada ära selline tühine asi nagu piraajade piletiost.

              Piis!
              Jube Tige Kala

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                Algselt postitas Miq


                Algselt postitas Stinger


                Algselt postitas -Antz-


                Mis on saanud Miq´u välja käidud ideest, et väiksemad fännigrupeeringud (Piraajad, Eurouniv FC jne.) saaksid JPH liikmeks astuda ja seeläbi pileteid lunastada?
                Kas antud variant on hetkel veel aktuaalne?
                On küll aktuaalne ja päris tõsiseltvõetav.
                Kavas on luua JH osakonnad.
                Kaugel see lugu nüüd siis on? Päris piisavalt palju aega on juba möödas, et asi peaks hakkama arutatud saama, pole tegemist ju nii ülemäära keerulise küsimusega. 12 mai on viimane päev, mil EJL võtab vastu klubidelt piletitellimusi Eesti-Uus-Meremaa mängule. Üldiselt eelistaks tellida läbi JPH, et kindlustada koht fännitribüünil, aga tundub, et seda asja me jäämegi ootama ja antud juhul tuleb piletid ära tellida klubi kaudu EJL\'ist, et saada soodushinnaga.
                Mis soodushinnast sa räägid?

                JH kaudu saavad pileteid soetada liikmed, kes on liikmetasu maksnud. Neist ilma ei jää keegi. Muretsemiseks pole põhjust.
                Varsti tulevad täpsed teated.
                Jalgpallihaigla juhatuse liige

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                  Algselt postitas Stinger


                  Mis soodushinnast sa räägid?

                  JH kaudu saavad pileteid soetada liikmed, kes on liikmetasu maksnud. Neist ilma ei jää keegi. Muretsemiseks pole põhjust.
                  Varsti tulevad täpsed teated.
                  Sellest soodushinnast:

                  Teatame Teile, et Eesti Jalgpalli Liidu piletimüügisüsteemiga liitunud klubidel on võimalik osta soodushinnaga pileteid sõpruskohtumisele Eesti-Uus-Meremaa 31.mail A.Le Coq Arenal algusega kell 18:00. Pileti soodushind 75 EEK (tavahind 125 EEK). Teie broneeringuid võetakse Eesti Jalgpalli Liidus vastu 12. maini (kaasa arvatud).

                  JK Piraajast ei ole veel keegi liikmemaksu ära maksnud, ootame kollektiivselt JPH otsust grupeeringute kohta. Kuna JPH pole minu teada üllitanud mingit teadet piletimüügi kohta, peab piletid järgmise nädala jooksul EJL kaudu tellima, et 50 eeku kommiraha jääks.
                  Jube Tige Kala

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                    Algselt postitas Miq


                    Algselt postitas Stinger


                    Mis soodushinnast sa räägid?

                    JH kaudu saavad pileteid soetada liikmed, kes on liikmetasu maksnud. Neist ilma ei jää keegi. Muretsemiseks pole põhjust.
                    Varsti tulevad täpsed teated.
                    Sellest soodushinnast:

                    Teatame Teile, et Eesti Jalgpalli Liidu piletimüügisüsteemiga liitunud klubidel on võimalik osta soodushinnaga pileteid sõpruskohtumisele Eesti-Uus-Meremaa 31.mail A.Le Coq Arenal algusega kell 18:00. Pileti soodushind 75 EEK (tavahind 125 EEK). Teie broneeringuid võetakse Eesti Jalgpalli Liidus vastu 12. maini (kaasa arvatud).

                    JK Piraajast ei ole veel keegi liikmemaksu ära maksnud, ootame kollektiivselt JPH otsust grupeeringute kohta. Kuna JPH pole minu teada üllitanud mingit teadet piletimüügi kohta, peab piletid järgmise nädala jooksul EJL kaudu tellima, et 50 eeku kommiraha jääks.
                    Ma pidasin oma jutuga silmas valikmängude paketti.
                    Esmaspäeval 08 mai on JH juhatuse koosolek, eks siis selgub uus meremaa mängu pileti süsteem.
                    Jalgpallihaigla juhatuse liige

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                      Algselt postitas Stinger


                      Ma pidasin oma jutuga silmas valikmängude paketti.
                      Esmaspäeval 08 mai on JH juhatuse koosolek, eks siis selgub uus meremaa mängu pileti süsteem.
                      Ok, tänud, pange siis see nö grupeeringute asi ka paika.
                      Jube Tige Kala

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                        http://www.postimees.ee/060506/esileht/sport/200574.php
                        \" Esimesena saavad endale paketid soetada jalgpallifännide ühenduse Jalgpallihaigla liikmed, EJLi liikmesklubid ning EJLi koostööpartnerid.

                        «Nemad saavad kuni 10. maini pakette broneerida, kuid juba praegu on 50st EJLi piletimüügisüsteemiga liitunud klubist kolmandik oma soovidest meid teavitanud ja see näitab, et klubide huvi on suur,» selgitas Sirel. «Sellisel moel müüme 7000 pääset, tuhatkond paketti tuleb Piletilevi kaudu müüki 16. juulil.» \"

                        Kas Postimees on midagi puusse pannud või ma ei ole Jalgpallihaiglalt vastavasisulist meili saanud aga kui pileteid saab broneerida 10. maini, siis läheb nagu kiireks vist? Igastahes mingi jama.
                        It says so in the scriptures!

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                          Algselt postitas Jorgan


                          http://www.postimees.ee/060506/esileht/sport/200574.php
                          \" Esimesena saavad endale paketid soetada jalgpallifännide ühenduse Jalgpallihaigla liikmed, EJLi liikmesklubid ning EJLi koostööpartnerid.

                          «Nemad saavad kuni 10. maini pakette broneerida, kuid juba praegu on 50st EJLi piletimüügisüsteemiga liitunud klubist kolmandik oma soovidest meid teavitanud ja see näitab, et klubide huvi on suur,» selgitas Sirel. «Sellisel moel müüme 7000 pääset, tuhatkond paketti tuleb Piletilevi kaudu müüki 16. juulil.» \"

                          Kas Postimees on midagi puusse pannud või ma ei ole Jalgpallihaiglalt vastavasisulist meili saanud aga kui pileteid saab broneerida 10. maini, siis läheb nagu kiireks vist? Igastahes mingi jama.
                          Rahu ainult rahu.
                          JH on broneerinud juba enda liikmetele paketid, ükski liige ei jää ilma.
                          08.mai on JH juhatuse koosolek, peale seda täpne info.
                          Jalgpallihaigla juhatuse liige

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                            Ühesõnaga, kas piletid on broneeritud praegu reaalselt hetkel hingekirjas olevatele ja liikmemaksu tasunud fännidele?
                            Kuidas see grupeeringute-asi siis üldse toimuma saaks, kui te alles eile koosolekul asja arutasite ja homme on juba pakettide tellimise viimane tähtaeg??
                            Kas ma ei saa jälle midagi aru või on see üritus natuke hiljaks jäänud?

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                              hmm, olen ka kannatamatu, kas kellegil on äkki täpsemat infot nendesamuste JH liikmete pakketide kohta?:P

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                                Algselt postitas -Antz-


                                Ühesõnaga, kas piletid on broneeritud praegu reaalselt hetkel hingekirjas olevatele ja liikmemaksu tasunud fännidele?
                                Kuidas see grupeeringute-asi siis üldse toimuma saaks, kui te alles eile koosolekul asja arutasite ja homme on juba pakettide tellimise viimane tähtaeg??
                                Kas ma ei saa jälle midagi aru või on see üritus natuke hiljaks jäänud?
                                Jalgpallihaiglale on broneeritud küllaltki suur hulk piletipakette meie tribüünil. Ükski liikmetasu tasunud liige ei jää neist ilma.

                                Kohe tulevad ka pressiteated, et kus ja mis.

                                JH loodavad osakonnad saavad teha ühise bronni.
                                Jalgpallihaigla juhatuse liige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X