320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu Vaprad Karupojad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Arvatavasti võib öelda, et varsti käivitub siis väinadessant "Kure karistamine, osa 2".

    Kommentaar


      #92
      Mu isa oli nägi linnas kümmet Vapruslast, kes püüdsid oma lippu sõduriausamba mõõga otsa toppida

      Kommentaar


        #93
        Ja suure kisaga möödusid ka meie majast!
        Tütar ütles, et lärmi järgi oleks nagu paarkümmend fänni, lugesin värava peal ära-sain 7 !

        Kommentaar


          #94
          khm, Kure karistamine, khm

          Kommentaar


            #95
            Aga pealtvaatajatest kolmanik oli Vapruse fännid, vaatame asja niipidi

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Erko Vaata postitust
              Aga pealtvaatajatest kolmanik oli Vapruse fännid, vaatame asja niipidi
              Vaatame asja hoopis niipidi, et kui paljud neist üldse mängu vaatasid ja mitut minutit nad sellest nägid. Sest enamuse kohtumisest olid nad lihtsalt surnud

              Kommentaar


                #97
                Pikalt mõtlesin ja jõudsin järeldusele - äkki me, Karupojad, ootame liiga palju oma lemmikutelt. Ehk on praegu selline aeg kus me peaks lootma Kuredelt ja Kalevitelt ja Ajaxitelt viike ja siis kah üliõnnelikud olema kui punkti kätte saime.

                No nii pettunud ... isegi koondise peale pole nii pahane olnud

                Kommentaar


                  #98
                  Reis: Tore, SUper, Vahva
                  Mäng: Õudusunenägu

                  Põhimõtteliselt ei saa mina enam aru. Kuhu on kadunud oskus väravaid lüüa. Kuigi hetkel tundub, et rohkem on probleem keskväljalt palli ründajatele toimetamisega, et midagi üldse saaks toimuda. Eelmise aasta keskväljakunn Lepik on kah nüüd ründesse lükatud, jättes keskväljale koleda augu.

                  Teisalt on ikka meestega suured probleemid. Tundub, et meeskond on meeleheitlikult kokku lapitud. Eks oma rolli mängivad siina ka inimeste töökohustused üle Eesti, sellega seoses ebapiisav trenn ja kokkumäng meeskonnaga jne. Kaitseliin oli ikka kohe koledasti kokku lapitud.

                  Nüüd tuleb hetkeseisuga minu kritiseeriv pilt meeskonnale:

                  Stas, tipptase. Tulevane koondislane. Ja kuna tavaliselt laagerduvad väravavahid vanuse kasvades paremaks, siis oi oi, mis teda veel oodata võib.
                  Ljoha, kes pole juba järjepidevalt oi oi mis ajast vasakkaitset mänginud, tema leivaks on olnud ikka ääreläbimurded ja kentsakate kohtade pealt löödud väravad.
                  Gert, kellele see oli vist sel hooajal esimene võistlusmäng, kes on rohkem pühendunud kontoritööle ja Pataljoni treenimisele.
                  Kajar, temaga sai juba eelmisel hooajal nalja. Tas on kindlust peapallide võitlemisel (no vahel ebaõnnestuvad ka need, aga mis teha), aga maa pealt tulevate pallidega ei saa ta nii hästi hakkama. Seda näitas ka eelmise hooaja mäng Levadiaga, kus Vassiljev temast ühelt ja teiselt poolt mööda purjetas.
                  Kristo, mehel on kiirust ja oskusi, aga tundub kuidagi närviline platsil, eriti kaitses. Pigem sobiks samuti poolkaitsesse.
                  Martin, Kure vastu ei märganudki teda. Muidu tundub puudu jäävat tahtest ja motivatsioonist. Kuskilt ma nagu mäletan, et oskusi tal nagu on.
                  Lepik, kõva töörügaja. Pigem sobiks poolkaitsesse kui ründesse, kuhu ta viimasel ajal liigutatud on. Samas pole meil ka kedagi teist, kes ees palle maha võtaks.
                  Joost, tundub, et turjale koonduvad aastad hakkavad oma tööd tegema. EI ole enam sellist kiirust ja särtsu nagu mõned aastad tagasi.
                  Kazak, kõik on ründajaks olemiseks olemas. Lokomotiivist, või kus ta käiski, on kah midagi külge jäänud. Vahel purjetab päris hästi vastastest mööda. Ainuke jama on tabavusprotsent, kuna ilma väravale pihta saamata on raske palli sinna võrku kah saada.
                  Lauri, on platsil, mängib, aga mitte midagi väga erilist ega superhead.

                  Ma jään ikkagi kindlaks, et hetkel peaksid meeskonna selgrooks olema Rand, Uibo, Lepik, kes peaksid kõik liinid ära katma ja meeskonda utsitama. Samas erinevatel põhjustel, mis eespool mainitud, on neil seda raske teha. Nende taset peaks ju seegi näitama, et kui ma õieti mäletan, siis Uibo ja Joost on esindanud noortekoondist, Stas teeb seda praegu, Ljohat nooliti kunagi ammu Florasse.

                  Hetkel tundub, et Vapruses hakkab tulema suurematsorti põlvkondade vahetus. Need mängijad, kes aitasid klubi II liigasi ML-i hakkavad vaikselt kas töölistel või muudel põhjustel meeskonnast kaugenema ja jalgpalliga hüvasti jätma. Samas ei paista hetkel mulle, kust võtta samal tasemel noori mängijaid. Pärnu meeskonnad on küll noortetabelites tipus, aga ei paista selliseid võitlejaid, nagu eelpoolmainitud. Rohek mängitakse miskisugust Itaalia sugemetega, kuku kähku maha ja oota viga mängu.

                  Lõpuks Nooniku postini. Kunagi pole liiga palju tahta. Alati tuleb soovida võitu ja seda ka üritada. Sel hooajal paistab aga olevat mingi probleem motivatsiooniga. Kuidagi tühjalt ollakse platsil. Eriti on seda näha olnud neis suurtes pakkides, mis saadud on. Keegi ei tõuse esile ja kasvõi ei sõima teisi mängima ja võitlema. Just võitlusest jääb puudu, kuna oskustelt on amatöörid proffidest arvatavasti kah kehvemad.

                  Pikk ja lohisev tekst, aga nii ma hetkel tunnen. Ise olen löödud, kuigi midagi eile väljakul tehti, siis "karumentaliteeti" mängu murdmises näha polnud.

                  Egas midagi, Ussoltsevi saadame hullumajja laupäeval. Laupäevaga seoses ka seda, et Grenbergidega sai kokku lepitud, et kogu joomarluse punt saab kella 3-st Kalevi harjutusväljakul kokku ja siis me vaatame, kuhu me jalgpalli mängima läheme, kas Kalevi varu või randa.

                  Edu.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Vaatame asja hoopis niipidi, et kui paljud neist üldse mängu vaatasid ja mitut minutit nad sellest nägid. Sest enamuse kohtumisest olid nad lihtsalt surnud
                    Ei ma nägin päris palju ja kes oli surnud. Ega see hommikust saati joomine nii kah ära ei tapa siis ju

                    Mu isa oli nägi linnas kümmet Vapruslast, kes püüdsid oma lippu sõduriausamba mõõga otsa toppida
                    Noh, me vallutasime ka linnuse ära. Pildid peaksid Noonikult laekuma mingil ajahetkel varsti. Kui mängutulemus kõrvale jätta, siis Saaremaa on vallutatud, aga põhja ei õnnestunudki lasta. Mingit toidukohta me ehtisime samuti oma lipuga.

                    Aga kurat, eilse päevaga olen ma oma hääle ära kaotanud.

                    Kommentaar


                      Vapruse fännide omapärased rituaalid

                      Kommentaar


                        Miko sul on eilsest kindlasti veel kompromiteerivat materjali, lao aga lagedale
                        Ja muuseas, kuhu jäi lubatud show-tants ?

                        Kommentaar


                          näe eilased pildid

                          Kommentaar


                            Ma tantsisin paar tundi enne mängu platsilt võililli korjates, teid kahjuks polnud

                            Kommentaar


                              Niisiis, kui homme vähegi ilma on, siis esialgse plaani kohaselt peaks fännid Kalevi harjutusväljakul kell 3 kokku saama.

                              Kommentaar


                                Ei no mis seal ikka, täiesti tavaline laupäev - Vaprus kaotab ja kõigil on promillid sees
                                seda ka, et Pärnus on kasvamas peale väga vihased noorultrad
                                Rise and rise again until lambs become lions!

                                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X