320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fc Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
    Valgusta teisi ka, mis seal värava taga toimus siis. Saan aru, et osasid Levadia fänne ei lubatud staadionile?
    Täpselt nädal aega hiljem on "uudis" lõpuks ka meediasse jõudnud.
    Kiri: Tragikomöödia staadionil
    Jalgpallis nagu spordis üldse kuulub tähtis koht pealtvaatajatele. Viljandi jalgpalliklubide toetajad on läbi aegade olnud ühed peamised kohaliku jalgpallielu järjepidevuse kandjad. See on üks pisike, kuid kindel hulk inimesi, kes «kuningat» tingimusteta armastavad ning oma võistkonda toetavad.

    Kommentaar


      Algselt postitas sosku Vaata postitust
      Täpselt nädal aega hiljem on "uudis" lõpuks ka meediasse jõudnud.
      Kiri: Tragikomöödia staadionil
      http://www.sakala.ajaleht.ee/?id=99803
      Ma ei saaks täielikult nõustuda tundmatuks jääva kirja autoriga. Oma süü lasub siin ka väidetavalt turvameestel. Miski ei õigusta muidugi fännide käitumist aga need fännklubide esindajad, kes jalkaliidu ja politsei poolt korraldatud turvalisuskonverentsil olid, võisid tõdeda, et oma osa oli ka ebakompetentsetel turvateenindajatel.
      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
        Ma ei saaks täielikult nõustuda tundmatuks jääva kirja autoriga. Oma süü lasub siin ka väidetavalt turvameestel. Miski ei õigusta muidugi fännide käitumist aga need fännklubide esindajad, kes jalkaliidu ja politsei poolt korraldatud turvalisuskonverentsil olid, võisid tõdeda, et oma osa oli ka ebakompetentsetel turvateenindajatel.
        Nõustun sinuga 100% Ei õigusta inimesi kes seal mölasid, aga

        "Varsti lisandusid lärmajatele mõned kaaslased ja vältimaks halvimat, kutsusid turvajad toetuseks kohale politseimeeskonna. Ometi ei muutunud midagi." Otsene vale. Kaaslased "lisandusid" just selleks et vältida suuremat konflikti, ja juba PÄRAST politsei tulekut. Ja koos lahendasimegi probleemi. Au ja kiitus politseile, ja häbi teie turvadele ja klubile mis ei oska korraldada ML mänge. Meie kõrval paar kohalikut joodikut jõid kõvasti GINni esimesel poolajal ja karjusid midagi ka. Neile ei ole sõnagi öeldud.

        Ma mitte mingil juhul ei õigusta mehi kes tekitasid seal probleeme. Neil on omad pead olemas. AGA.

        Oleks Viljandis korralik klubi mis oskab korraldada julgeolekut ja korda mängul (tegelikult ainuke tõesti ohtlik asi oli teie kohutav jalkaplats palluritele!) - seda poleks juhtunud. Mõelge! Kaks (!!!) täispeaga teise meeskonna toetajat staadionil - ja turvamehed ei saa nendega hakkama. Lasteaed.

        Viljandis on vist tõesti igav elu kui kaks võõrast täis peaga meest on huvitavaks materjaliks ajalehtedele. Loodan et te ei hakka seda võrdlema Rootsi DIFi fännide käitumisega Tallinnas eelmisel suvel vms

        Kommentaar


          See probleem on üleüldine, ma mõtlen just seda turvatöötajate teemat mängudel, sellest me teisipäev rääkisime ka sellel nn turvalisusekonverentsil, et ML-is peab asi ka arenema hakkama, sest praegu minnakse sisse millega iganes ning turvatöötajad ei suuda koostööd teha klubiga, lihtsalt on mingi turvafirma palgatud ja kõik, tulevad kohale(heal juhul) ja siis passivad niisama. Info vahetus klubi, turvatöötajate ja Politsei vahel toimub Eestis heal juhul 3 klubis

          Kommentaar


            Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
            See probleem on üleüldine, ma mõtlen just seda turvatöötajate teemat mängudel, sellest me teisipäev rääkisime ka sellel nn turvalisusekonverentsil, et ML-is peab asi ka arenema hakkama, sest praegu minnakse sisse millega iganes ning turvatöötajad ei suuda koostööd teha klubiga, lihtsalt on mingi turvafirma palgatud ja kõik, tulevad kohale(heal juhul) ja siis passivad niisama. Info vahetus klubi, turvatöötajate ja Politsei vahel toimub Eestis heal juhul 3 klubis
            Just. Näiteks meile lihtsalt öeldi et kohe kutsuvad politseid sest me ei taha istuda ja rahulikult vaadata mängu. Minule näiteks keegi ei vastanud kuhu me peame minna et seista ja toetada omasid (muidu use olin 100% kaine sest olin rooli taga, rääkisin viisakalt jne). Kohti külalistele nad ei viitsinud korraldada nagu näiteks Florakate turvad meie Superkarika ja Meistriliiga mängudel..... ja me jäimegi seisma kõrval et mitte segada inimesi kes istusid tribüünidel seistes nende ees.

            Aga näiteks juba see et meie mängud suure vastase vastu läksid üsna rahulikilt kuigi meie ja Flora rühmitustes on olemas... ütleme väga aktiivsed inimesed kes käituvad tribüünidel agrevsiivsemalt (ma ei räägi siin vägivallast) - see on hea märk.

            Kommentaar


              Eesti politsei tegevus on ammu teada ju. Kui on probleem siis nad sellega ei tegele (Djurgarden) ja kui ei ole mingit probleemi siis nad üritavad mingit probleemi välja mõelda, et näidata, et nad "teevad" midagi. Kui politseil on oma "eriosakond" jalgpalli jaoks siis nad oleks teadnud, kui palju fänne Lätisse läheb mitte ei oleks pärast sõimanud fänne ja jalgpalliliitu, et keegi ei öelnud. Millega siis see nö eriosakond tegeleb küsiks ma sellepeale? Viimase piisa karikasse valas Jalka viimane number kus see "eriosakond" rääkis, et nemad on "erilise" taluvuslävega.......no bljääääääd......kust kuradi otsast nad erilise taluvuslävega on, kui nende ülemus varastab ühe inimese salli ära (rebib ära) ja pärast ütleb, et ta andis tagasi (kuigi tegelikult inimesed palusid teistel töötajatel see tagasi anda)???

              Kommentaar


                Djurgardeniga seotu oli ilmselge pugejalik käitumine meie politsei poolt. Aga et kuidagi enda eksistentsi õigustada, siis oli vaja kuskil oma komplekse välja elada ja kohalikud fännid risti lüüa.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  kust kuradi otsast nad erilise taluvuslävega on, kui nende ülemus varastab ühe inimese salli ära (rebib ära) ja pärast ütleb, et ta andis tagasi (kuigi tegelikult inimesed palusid teistel töötajatel see tagasi anda)???
                  Mis ülemus ? Tohver ei olnud mingi ülemus, vaid selle mängule võetud turvaülem, enam ta seda tööd ei tee ju, vähemalt minu meelest. Ja selles ühingus töötavad nad põhimõtteliselt oma vabast ajast, vähemalt Kotter väitis nii, aga kinnitust mul sellele pole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                    Mis ülemus ? Tohver ei olnud mingi ülemus, vaid selle mängule võetud turvaülem, enam ta seda tööd ei tee ju, vähemalt minu meelest. Ja selles ühingus töötavad nad põhimõtteliselt oma vabast ajast, vähemalt Kotter väitis nii, aga kinnitust mul sellele pole.
                    Tohver on Flora mängude turvaülem aga enam ta oma nägu lihtsalt ei näita eriti tribüünile.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Kotter jah turvajuht edasi Flora mängudel. Kuna tasuta lõunaid pole olemas siis saab Kotter miskit kontori pinda Arenal kasutada vastutasuks turvatööle mida ta tegema peaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        Kotter jah turvajuht edasi Flora mängudel. Kuna tasuta lõunaid pole olemas siis saab Kotter miskit kontori pinda Arenal kasutada vastutasuks turvatööle mida ta tegema peaks.

                        ..pead silmas vast ikkagi Tohvrit???
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          kotter=tohver
                          .
                          xoxoxo
                          Cerveza.

                          Kommentaar


                            Kuidas see puudutab Levadia Fänlust??? ) Gqqqqqqqqqq
                            FCLT.EU
                            ----------------------------------------------------------------------
                            Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jansa Vaata postitust
                              ..pead silmas vast ikkagi Tohvrit???
                              Kurat, Tohver ikka jah. Kogu aeg lähevad need kaks segamini.

                              Kommentaar


                                Ma olen ka fänn !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X