320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fc Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas greystone Vaata postitust
    ega selles pole kahtlustki, et kuradi levadia fännid on mõnusad Venemaa kummardajad. Ma ei tea kolige Venemaale ja toetage seal oma Leningradi ja Stalingradi meeskondi. Eriti käib närvidele, kui Eesti meistri klubi fännid kõnnivad mingi Vene impeeriumi lippudega Tallinnas ringi. Äkki on lootust, et kui Transil suurem fännide rühm tuleb, tullakse Tlna juba punase sirk&vasar lipuga?
    Mine osta endale ManU särk, koli Manchestrisse ja toeta seal oma "Manchester United forever"... Ja Old Traffordis karju AINULT puhta Manc'i aktsendiga! You glory hunting twat Ja mul eriti käib närvidele et Pasi toetab SOOME koondist!!! Kujutad ette? Ka intervjuudes ei viitsi kasutada meie riigi keelt. Töötab Floras ja toetab ja fännib teist riiki ja ma kardan et ta aeg ajalt joob ka soome õlut! Ausõna kui ma kunagi näen teda Tallinnas soome särgiga või üldse soome sümboolikat kandmas kohe võtan sinuga ühendust, äkki sa tuled kohale ja seletad talle kui suur jobu ta on

    Kommentaar


      #77
      Vaata suurem osa eestlaste jaoks on soome suva, küll aga teiesugused migrandid käivad suurem osale närvidele. Ja muide, Old Traffordil, mitte Old Traffordis.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas ballack
        alarikh mis puutub siia manu? mis puutub siia aktsent? gloryhunting - kas mitte teie ei hakanud staadionil käima alles siis kui levadia võitma hakkas kogu aeg? Pasi kohapealt tõid sa tõsiselt sita näite - üks tuli paariks aataks tööle siia aga teised elavad sünnist surmani Eestis ja ikkagist pole riigikeelt ära õppinud ja sõimavad ja vihkavad kohalikku riiki ja elanikke. teisse ei saagi hästi suhtuda kuna olete niigi aastakümneid meid sõimanud ja venestamist peale suruda üritanud, meid ära küüditanud jnejnejne. niikaua kuni siinmaal elavad sirõkid, pronkssõduri "kaitsjad" ja muud pederastid ei lähe siin suhtumises ka midagi paremaks.
        Same old boring bollock.

        Kommentaar


          #79
          Mm õieti öeldud, võtsid mu mõtted ja asjad veits mõistetavalt kokku.
          Muide, üks tüüp üritas msnis selgeks teha, et poliitika ja sport tuleb hoida lahus. Minu arust on Levadia venelastest fännid need, kes ei suuda asja lahus hoida, viimases flora-levadia mängus oli reklaamplakat "russian peacemakers in georia rest in peace" vms.
          Ma ootan ja loodan, et kunagi võib eesti tiblastunud jalgpallis näha hooaja lõppedes esikolmikut 1.flora 2.kalju 3.tammeka/kalev/viljandi

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas ballack
            gloryhunting - kas mitte teie ei hakanud staadionil käima alles siis kui levadia võitma hakkas kogu aeg? Pasi kohapealt tõid sa tõsiselt sita näite - üks tuli paariks aataks tööle siia aga teised elavad sünnist surmani Eestis ja ikkagist pole riigikeelt ära õppinud ja sõimavad ja vihkavad kohalikku riiki ja elanikke. teisse ei saagi hästi suhtuda kuna olete niigi aastakümneid meid sõimanud ja venestamist peale suruda üritanud, meid ära küüditanud jnejnejne. niikaua kuni siinmaal elavad sirõkid, pronkssõduri "kaitsjad" ja muud pederastid ei lähe siin suhtumises ka midagi paremaks.
            Kurat küll ballack......miks sa üldse tuled siia teemasse torkima levadia fänne.....olgu nad siis gloryhunterid või ei.
            Kõrini juba kuidas sa iga venelast võrdled sirõkkide,linterite ja muude selliste loomadega....ega venelasi ei saa kah kõiki ühte patta panna,eksju?

            Olen ise kah flora toetaja ja hoian ikka florale alati pöialt,aga selle kõige juures ma ei lähe kritiseerima teiste klubide toetajaid.....las nemad teevad omi asju,sina tee omi.

            Selle asemel,et siin foorumis klähvida,mine mõtle parem välja midagi kuidas tribüünidel levadia fännidele kohtkätte näidata,olgu selleks siis uute tabavate laulude väljamõtlemine,uute lippude/plagude tegemine vms.
            Lihtsalt mängult mängule käia ja kõva häälega labasusi karjuda on mage.....

            Kõige paremini liiguks meie kodune fännikultuur ehk siis edasi kui vaatame mööda sellest kes mis rahvusest on,ning prooviks kuidagi teineteiselt õppida ja sedamööda areneda.
            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas greystone Vaata postitust
              3.tammeka/kalev/viljandi
              3. miks mitte tammeka/kalev/viljandi/vaprus ?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                Kurat küll ballack......miks sa üldse tuled siia teemasse torkima levadia fänne.....olgu nad siis gloryhunterid või ei.
                Kõrini juba kuidas sa iga venelast võrdled sirõkkide,linterite ja muude selliste loomadega....ega venelasi ei saa kah kõiki ühte patta panna,eksju?

                Olen ise kah flora toetaja ja hoian ikka florale alati pöialt,aga selle kõige juures ma ei lähe kritiseerima teiste klubide toetajaid.....las nemad teevad omi asju,sina tee omi.

                Selle asemel,et siin foorumis klähvida,mine mõtle parem välja midagi kuidas tribüünidel levadia fännidele kohtkätte näidata,olgu selleks siis uute tabavate laulude väljamõtlemine,uute lippude/plagude tegemine vms.
                Lihtsalt mängult mängule käia ja kõva häälega labasusi karjuda on mage.....

                Kõige paremini liiguks meie kodune fännikultuur ehk siis edasi kui vaatame mööda sellest kes mis rahvusest on,ning prooviks kuidagi teineteiselt õppida ja sedamööda areneda.
                Respect sulle.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas greystone Vaata postitust
                  Vaata suurem osa eestlaste jaoks on soome suva, küll aga teiesugused migrandid käivad suurem osale närvidele. Ja muide, Old Traffordil, mitte Old Traffordis.
                  Mis teha, alati leidub inimesi kes kasutavad igapäevases elus 1/3 Eesti tööjõust tulenevad tööviljad, teenused ja maksud ja ainult vinguvad igal pool kui sitt on meie elu nende pärast.. mis teha, elu on selline et luuseritel on alati keegi teine süüdi, olgu see sitt ilm, paha naaber, teise edu. Aga näiteks mu elukogemus näitab et "suurem osa eestlaste jaoks" ei ole jobud nagu sina. Äkki sul on lihtsalt sellised sõbrad? Siis mul on sinust vaid kahju. Mind ei sega erinevate riikide vanad tülid ajaloolised eksimused jne, sama suhtumine peab olema igal normaalsel inimesel. Mu jaoks viimane näide on see sama suvi kui ma pidutsesin 5 päeva Sloveenias kus ühel festivalil oli rahvast igalt poolt maailmas kaasa arvatud mu tuttavad Bosnia serblasted ja horvaatlased, Horvaatia horvaatlased jne, kes paljude suurte lääne euroopa mediakanalite kohaselt KÕIK seni vihkavad üksteist. Olgu, meil on siis oma ametlik vaenlane, Venemaa. Valitsusele ka suht mugav, seletad igaühele kes on kõiges süüdi ja vaikselt tõstad oma palka, inimeste maksud ja samas tundub et varsti kõik korralik tööjõud varsti jookseb siit ära ja siia jäävad vaid kohvijoojatest kontoritöötajad ja ametnikud Misiganes, ma elan siin ja praegu, olen elanud ja töötanud USAs, Walesis, pideval käin Euroopa riikides ja soovitan sulle rohkem suhelda inimestega ja kuulata erinevaid arvamusi. Või siis bollocki seltskond, äkki sellest on tõesti rohkem kasu

                  Sorry offtopi pärast, luban et see on mu viimane pikk poliitikuga seotud postitus. Igasugustele bollockidele tuletan meelde et kui teil on midagi just mulle öelda - siin foorumis PM on ilusasti olemas, muidu teie jama on igav ja ma olen seda juba liiga palju lugenud ja kuulnud ja mu naine on ka juba vihane et ma raiskan oma aega vaieldes matsidega kes et muuda oma arvamust ükskõik mida ma siin seletan.. teen parem teed ja naudin õhtut!

                  Cheers ja näeme staadionil!

                  Kommentaar


                    #84
                    Huvitav, et on möödunud aastaid, aga ballack on ikka veel 17.
                    Ei tea mis on tema nooruse saladus.

                    Kommentaar


                      #85
                      kuule kuule, ära nüüd mulle palun liiga tee

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas ballack
                        kui nad räägivad üht aga teevad teist siis see ei ole normaalne ja tuleb teada anda lihtsalt eks.


                        tore....mis ma veel teen? peksan turvasid ja laamendan staadione maha järgmise väitena? ma ei ropenda pidevalt nagu sa väidad. kui mingi 4-8 roppu sõna mängu jooksul on palju siis võid küll arsti juurde minna kuna taluvuspiir on liialt madal.
                        1.palun too välja kus levadia fännid räägivad üht,kuid teevd teist.

                        2.palun too välja kus ma kirjutasin et sA peksad turvasid ja laamendad staadione maha.

                        3.palun too välja kus ma kirjutasin et sa ropendad pidevalt mängu jooksul.
                        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                        Kommentaar


                          #87
                          [QUOTE=ballack;932210]
                          Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                          - kui ainult 20% inimestest on seal sallivad siis see ei tähenda et seal ei vihata üksteist. rääkida tuleb tavaliste inimestea mitte mingite kuradi juua täis peolistega üritusel kus on selge et seal saavad olla vaid sallivad inimesed.

                          Olgu, meil on siis oma ametlik vaenlane, Venemaa. - ongi vaenlane. .



                          C- ei tea kas on mõtet näha sind kui sa ei suuda vestelda normaalselt.
                          palun too välja kus on kirjas,et 20%inimestest teinetest sallivad.
                          palun too välja kus on kirjas,et alari suhtles juuatäis peolistega.
                          palun too välja kus on kirjas,et venema on meie ametlik vaenlane.
                          palun too välja kus on kirjas,et ta ei oska normaalselt suhelda.
                          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas pedro
                            on kahte sorti venelasi.
                            *enam-vähem normaalsed venelased, kes ikkagi on tegelikult eesti riigi vastu.
                            *tsurkad, sibulad,tiblad-vahetpole kuidas neid nimetada.
                            rõve üldistus.

                            Kommentaar


                              #89
                              [QUOTE=ballack;932225][QUOTE=päkapikk;932219]
                              Algselt postitas ballack

                              palun too välja kus on kirjas,et 20%inimestest teinetest sallivad. - miks peab kirjas olema kõik. käi seal kohapeal ja saadki teada kohalikelt mis toimub (seda suhtlemist kohalikea just selles regioonis saan ma veel sitaks lisaks olemasolevale).

                              palun too välja kus on kirjas,et alari suhtles juuatäis peolistega. - festival, kas festivalil alkoholi absull ei tarbita?

                              palun too välja kus on kirjas,et venema on meie ametlik vaenlane. - selle kirjutas alarkih (tein lihtsalt copy paste)

                              palun too välja kus on kirjas,et ta ei oska normaalselt suhelda. - loe postitusi ja saad sellest ise aru (postitused on ju kirjas kõik).
                              Nagu ma aru saan,siis küsisid iga inimese käest tema arvmust,ning siis tegid täpse statistika,et saad väita seda 20% juttu?

                              kas festivalil peavad kõik alkoholi tarbima??


                              Ballack,mina sinuga ausalt enam ei vaidle......mu mõte on selles,et sa siin mitmes teemas palud inimeste käest fakte kui nad midagi väidavad,samas sa ise lahmid mõtetut tühja juttu,su jutt põhineb sinu enda isiklikel (eel)arvamustel.
                              Su jutt on tühi loba.........
                              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas ballack
                                kui tegu ei ole alkovaba festivaliga siis tarbitakse alkoholi festivalil (iseasi kui suur protsent inimesi). see kas nad peavad tarbima alkoholi festivalil see on iga inimese oma teha. tõenäosus et räägid festivalil tegelasega kes on alkoholi tarbinud on väga suur (kui ei ole alkovaba festivaliga) ja eriti teemadel kus peaks oma sisetunnetest rääkima siis alkohol on see mis paneb inimesed eriti rääkima ja alkoholiga inimese tunded võimenduvad. kas tõesti ei saa öelda et kui tegu ei ole alkovaba festivaliga siis festivalil mitte tilkagi alkoholi ei tarbita?
                                tra, mees, sulle tuleks Pullitzer anda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X